Skoči na vsebino

msn 8.0


GHOST RIDER

Priporočene objave

A tut 8.0 je že uzun? Zanimivo :OK:

Nevem kaj ga to muči, mogoče boš moral še malo počakati, da ga malce popravijo, konec koncev je samo beta. Jaz pri 7.0 beta nisem imel nekaterih možnosti, ki so jih prijatelji imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se nrdi barvne nicke u msn

Rabis MSGplus program,vlki je okol 4mb! pol pa vpises \nick pa s ctrl+4 izberes barvo pa ime ki ga hoces met!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo če koga zanima, neka nova ideja, da se tudi na forumih lahko vidi ali je oseba na msn dosegljiva ali ne oz. nekdo lahko pošlje sporočilo direktno na msn.

Več pa TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če koga zanima, neka nova ideja, da se tudi na forumih lahko vidi ali je oseba na msn dosegljiva ali ne oz. nekdo lahko pošlje sporočilo direktno na msn.

Več pa TUKAJ

dobra ideja tole!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to ne more bit isto ker nisi pocuknu nobene datoteke na rač.

Sploh pa če si pametn pobiraš programe iz njihovih uradnih strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če koga zanima, neka nova ideja, da se tudi na forumih lahko vidi ali je oseba na msn dosegljiva ali ne oz. nekdo lahko pošlje sporočilo direktno na msn.

Več pa TUKAJ

super!!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat se morte prjavt sta zdej 2 bota na voljo, pa pohitite kr je samo 240 mest za enkrat

Tnx, jest sm pa že gledu zaqwa mi piše kao da uporabnik ne obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če koga zanima, neka nova ideja, da se tudi na forumih lahko vidi ali je oseba na msn dosegljiva ali ne oz. nekdo lahko pošlje sporočilo direktno na msn.

Več pa TUKAJ

Men to nena dela. Kao da ne najde uporabnika al nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me, če obstaja kje kak msn blocker, KI DELA. Namreč vsakega ki sem preizkusil, mi je javil da je user offline, pa čeprou je bil online.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali tudi vam pokaže podpis MSN Notify bot "Ipb Image" namesto ikonce MSN in obvestila o stanju uporabnika.

Upam da nisem preveč zakompliciru...uglavnem men pri vsakemu, ki ima ta podpis piše le omenjen stavek...

Popravljeno . Popravil Black Knight
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!