Skoči na vsebino

Visoke avstrijske kazni


SiR

Priporočene objave

Z demokracijo pri nas je tako, da lahko govoriš čez vse, samo čez tiste ne, ki te lahko zje..jo, ker te sigurno bodo. Če ne oni, pa njihovi kolegi.

Slovenija pa je mala in vsak ima kar nekaj kolegov.

Uspelo mu je šele, ko je vse žive institucije pri nas in v Avstriji, (ministrsva, veleposlaništva, vlado, državni svet.....) spomnil na EU konvencijo, ki določa, da morajo biti kazni, ki niso izterjane na kraju prekrška, poslane nerezidentom, v njihovem jeziku ( v jeziku, ki ga razumejo). Tudi naša policija mora pošiljati radarske kazni v A, I, D, H, F, pa še kam, v jeziku, ki ga razumejo. In zaradi te procesne napake, so preklicali kazen.

So ga pa vljudno, še enkrat opozorili, kakšen prekšek je storil (prekoračena hitrost v naselju) in ga poprosili naj v bodoče v Avstriji kakor tudi v Slovenji vozi po predpisih.

In že od vsega začetka, ni bil proti plačilu kazni za prekršek, ki bi bila podkrepljena s sliko in kaznijo v nemškem jeziku, prevedenim v slovenščino.

Če hočejo avstrijci, da se on drži predpisov, naj se jih tudi oni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, ki so mu moderatorji - administratorji onemogočili svobodo pisanja, sporoča vsem zavednim Slovencem, da je v zadevi Avstrija uspel.

Ko bi se vsaj prepričali in ne govorili na pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi se vsaj prepričali in ne govorili na pamet.

Šokac me je prosil, da sporočim njegov odgovor:

" Kaj bi se pa morali prepričati? To so dejstva. Zbrisali so večino mojih prispevkov, ki so bili povezani z Avstrijo, Omogočen mi je dostop na privat poŠto. Če želim kaj napisati, pa tega ne morem svobodno objaviti, ker gre skozi njihovo sito, oziroma so oni tisti, ki odločijo, če bodo zadevo objavili ali ne. Gredo tako daleč, da uporabnikom Motosvetovega foruma celo cenzurirajo napisano ali vsebino brez tvoje vednosti spreminjajo. To so počeli tudi meni.

In Še enkrat! Kaj bi se morali prepričati? Ker me moderatorji - administratorji niso mogli zaustaviti so mi onemogočili prosto pisanje in mi predlagali celo apurinčke. Vse samo zato, ker se je Ice vsakodnevno jokal in pritoževal in Ščitil Avstrijce. Poglej malo nazaj.

Še danes sem preveril in Še vedno mi sporočajo naslednje: Preden bo objava vidna, jo mora preveriti in odobriti moderator.

Jaz pa sem čist nor, da bi lahko na takŠen način sodeloval na forumu."

S tem zaključujem polemiko.

Klap end, bi napisal Mikstone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim kam gre ta forum, davnega začetka 2001 je blo res zanimivo, ampak danes...

Razumem da je potrebno kakšne frišne mulce mal kontrolirat, a vsaj za božjo voljo pustite stare sablje..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj je že tu sranje z omejevanjem, ravno ko nekdo hoče prebiti led te pa onemogočijo..Je.eŠ tako demokracijo...

Niti ne, razen če se glih na ta pravga ne spraviŠ. pol te pa mal zamrznejo, zaledenkajo. Ja tako gre to.

Ja pa za tole jih znam tud pokasirat.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac me je prosil, da sporočim njegov odgovor:

" Kaj bi se pa morali prepričati? To so dejstva. Zbrisali so večino mojih prispevkov, ki so bili povezani z Avstrijo, Omogočen mi je dostop na privat poŠto. Če želim kaj napisati, pa tega ne morem svobodno objaviti, ker gre skozi njihovo sito

Navadne able bable... sam prav dober ve kaj in zakaj je bilo brisano ter zakaj je pristal na moderiranih objavah.

Mislim kam gre ta forum, davnega začetka 2001 je blo res zanimivo, ampak danes...

Razumem da je potrebno kakŠne friŠne mulce mal kontrolirat, a vsaj za božjo voljo pustite stare sablje..

In kaj, ker je zdaj stara sablja pa moramo mirno prenaŠati njegove žalitve, jebanje družinskih članov, zmerjanje z nacisti in ne vem kaj Še vse. Seveda, pa kaj Še. Najprej bo potrebno počistiti pred svojim pragom in se Šele potem sklicevati na demokracijo, pravice itd.

Vsem ostalim, ki imajo demokracije, pravic posameznika in ne vem česa vse Še, polna usta, da se zamislijo in razmislijo kaj pomeni tole: PRAVICA POSAMEZNIKA SE KONČA TAM, KJER SE ZAČNE PRAVICA DRUGEGA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

super. vesel za njega.

me zanima, ce bodo v slovenii enako uvidevni? (le zakaj bi lahko dvomil v to?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super. vesel za njega.

me zanima, ce bodo v slovenii enako uvidevni? (le zakaj bi lahko dvomil v to?!)

Ni skrbi pri nas. Komaj čakamo, da lahko začnemo tolči v tujem jeziku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni skrbi pri nas. Komaj čakamo, da lahko začnemo tolči v tujem jeziku.

Za policaje ne vem, vem pa da na Krasu ali Primorski, če prideš v kako Tuševo trgovino (pa verjetno tudi v ostalih) in te ne poznajo, takoj začno stabo po italijansko govorit. Sem že nekajkrat razložo trgovkam, da vseeno bolši govorim slovensko kot italijansko.

Mater ej, vsaj naj te prvo po slovensko ogovorijo in pol po italijansko, nemško ali v kakem drugem jeziku. Pol pa se ti začne opravičevati, da šefi od njih to zahtevajo. Gamad dupelizniška.

Pa tudi na tržnicah ni boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic se je to zgodilo v Bovcu recimo....sam jo cist zastopim....ce sem bil skoraj edini slovenec na blagajni med samimi turisti....zenska ze podzavestno, hello!? Jebi ga....me ne boli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem dobil položnico pa še 3 A4 tipkane strani in to dvojezično. Kaj čmo, motor je preveč letu :sleep2:

Marja kolk si pa dobil ? Vsekakor precej manj kot bi dobil pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej je bolš, če te na licu mesta drapnejo. za 139 na 70 plačal 35€.

Ja če te ustavijo, jaz sem dobil položnico za 160 eur za 90 na 50 omejitve v Villachu, stacionarni radar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še vseen mi ni jasno kak ti lahk iz avstrije pošljejo v slo...

a bi bil tolk dober in povedal kje v Villachu, če veš seveda :)

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še vseen mi ni jasno kak ti lahk iz avstrije pošljejo v slo...

a bi bil tolk dober in povedal kje v Villachu, če veš seveda :)

Zakaj ti lahko pošljejo? Zaradi podpisanega sporazuma o kaznovanju. Mene je snel na Faakersee Straße.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ti lahko pošljejo? Zaradi podpisanega sporazuma o kaznovanju. Mene je snel na Faakersee Straße.

A to je na vrhu klančka, ko se dvigneš od avtocestnega podvoza? Tam, ko se cesta že počasi zravna, malo pred tistim naseljem, ko prideš iz hoste ven?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!