Skoči na vsebino

Visoke avstrijske kazni


SiR

Priporočene objave

Tudi jaz sem dobil schone grusse od naših sosedov iz 8 meseca...tukaj so me spekli pri 97km/h...omejitev 70.

 

Svije avstrijske

Kaj bi šele bili naši po tvojem... so avstrijske kar precej nižje, vsaj moja izkušnja je taka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi šele bili naši po tvojem... so avstrijske kar precej nižje, vsaj moja izkušnja je taka :)

jodkarji so zakon, kar se višine kazni tiče...upam, da letos manjkrat kot lani (4x)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dobil schone grusse od naših sosedov iz 8 meseca...tukaj so me spekli pri 97km/h...omejitev 70.

 

Svije avstrijske

 Oni pravijo pa: ferdamte Slowenische motorrad fahrer ! :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam, da so že tudi naši južni sosedje Hrvati začeli pošiljati pozdravčke v Slovenijo.

Danes sem dobil kuverto s sliko o napačnem parkiranju iz Pule in to od aprila 2011 ... najboljše pri vsem tem pa je to, da je 13 EUR kazni in 60 EUR stroškov poizvedbe o lastniku motornega vozila ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prispeval v A blagajno :naughty:

Policaj je opazil,da se nisva ustavila pri stop znaku in oba "štrafal "po 35,00€ na relaciji( Velden- Villach).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jaz vprašam, sicer je blo z avtom pa vendar.. 1.jan sem se vračal in nemčije skozi avstrijo, in seveda avstrici dajo omejitev na AC 100km/h, jaz v tistem prehitim pred seboj avto ki je močno zaviral na 100, tako da me je kar za tem blisknilo.. hitrost je bila nekje 120-130km/h, kaj lahko pričakujem?

to je bilo kje? na tabli kjer je bila omejitev je pisalo 100 in pod tem nic ali 100 in IG-L? ker ce slednje si nahebal.

http://www.jusline.at/30._Strafbestimmungen_IG-L.html

kolikor sem na hitro razbral je mozna kazen do € 2.180.-.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam, da so že tudi naši južni sosedje Hrvati začeli pošiljati pozdravčke v Slovenijo.

Danes sem dobil kuverto s sliko o napačnem parkiranju iz Pule in to od aprila 2011 ... najboljše pri vsem tem pa je to, da je 13 EUR kazni in 60 EUR stroškov poizvedbe o lastniku motornega vozila ... :(

Opa! Js sm decembra 2011 eno dobil v ZG. Se pravi bom hmal navrsti. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj naj bi pomenil ta IG-L

 

I G - L = Immissions schutz Gesetz - Luft

 

Zakonsko določena zaščita za zrak  ali  ekološko največ dovoljeno onesnaževanje zraka na določenem delu ceste !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I G - L = Immissions schutz Gesetz - Luft

 

Zakonsko določena zaščita za zrak  ali  ekološko največ dovoljeno onesnaževanje zraka na določenem delu ceste !

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bilo kje? na tabli kjer je bila omejitev je pisalo 100 in pod tem nic ali 100 in IG-L? ker ce slednje si nahebal.

http://www.jusline.at/30._Strafbestimmungen_IG-L.html

kolikor sem na hitro razbral je mozna kazen do € 2.180.-.

Mislim, da nisi dobro prebral... Sicer ne razumem popolnoma, ampak zdi se mi, da je kazen 50€ v primeru prekoračitve do 30 km/h in 70€ pri več... Ne me držati za besedo. 2180 bi bila kar malo bosa... Naj komentira kdo, ki ima neposredne izkušnje, ker me res zanima, saj to omejitev dnevno prekoračujem :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem 2005 prileu v radar l.2005 in to 157km/h še danes plačujem obroke....ko se spomnim bedarije....so me pa uskubli za celih 25eu.So pa res nori,kako visoke kazni imajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam namen it gor v avstrijo ..v sabth im tam okli..zdaj pa me zanima..sicer mi je lani na motozburu en motorist reku da če nimaš dušilca notri plačaš 20€ kazni..zdaj pa nevem če do res drži da ga moreš met al ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam namen it gor v avstrijo ..v sabth im tam okli..zdaj pa me zanima..sicer mi je lani na motozburu en motorist reku da če nimaš dušilca notri plačaš 20€ kazni..zdaj pa nevem če do res drži da ga moreš met al ne??

 

vsako leto najmanj tri krat prevozim to turo, ps še me nikdar ni ustavil žandar ....dušilec pa moraš imet, razen če imaš višek €....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam namen it gor v avstrijo ..v sabth im tam okli..zdaj pa me zanima..sicer mi je lani na motozburu en motorist reku da če nimaš dušilca notri plačaš 20€ kazni..zdaj pa nevem če do res drži da ga moreš met al ne??

ja za soobot more biti motor v nulo sam sem že plačal 25 eur ker nisem imel zadaj pod tablico odsevnika  :grim pač kazen vzameš kot cestnino za lepo turco 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam namen it gor v avstrijo ..v sabth im tam okli..zdaj pa me zanima..sicer mi je lani na motozburu en motorist reku da če nimaš dušilca notri plačaš 20€ kazni..zdaj pa nevem če do res drži da ga moreš met al ne??

odvisno kolk glasen motor je brez.Mee so na Golici ustavili in izmerili glasnost.Ni bilo več decibelov kot je dovoljeno in so mi zaželeli srečno vožnjo klju temu,da nisem imel Db kilerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kolk glasen motor je brez.Mee so na Golici ustavili in izmerili glasnost.Ni bilo več decibelov kot je dovoljeno in so mi zaželeli srečno vožnjo klju temu,da nisem imel Db kilerja

če gledaš da mam full akrapovič pol veš da je glasen bol ko ženska :grim ..pol si lepo skozi prišel hehe,..hmm ja bomo videli ne..bom si ga vzel seboj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za soobot more biti motor v nulo sam sem že plačal 25 eur ker nisem imel zadaj pod tablico odsevnika  :grim pač kazen vzameš kot cestnino za lepo turco 

za 25€ že tam nekaj spiješ in poješ :D..samo zarad enega odsevnika ..pacijenti pač :notworthy: ...drugač pa tam so edino lepe ceste in ovinki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kolk glasen motor je brez.Mee so na Golici ustavili in izmerili glasnost.Ni bilo več decibelov kot je dovoljeno in so mi zaželeli srečno vožnjo klju temu,da nisem imel Db kilerja

tut mene. že večkrat. brez ali z db jem je vseeno, če si preglasen plačaš. in navadno za glasnost plačaš več kot 25€. pri merjenju majo pa kar nekaj tolerance.

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako leto najmanj tri krat prevozim to turo, ps še me nikdar ni ustavil žandar ....dušilec pa moraš imet, razen če imaš višek €....

js pa vsako leto med 15 in 25 x pa povprečno 2x na leto plačam med 35-70€. pa še to večinoma zato, ker te lahko kaznujejo na podlagi osebne ocene policaja (t.i. augnmas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa vsako leto med 15 in 25 x pa povprečno 2x na leto plačam med 35-70€. pa še to večinoma zato, ker te lahko kaznujejo na podlagi osebne ocene policaja (t.i. augnmas).

 

Imam dobre izkušnje z žandarji, še jim nisem pustil € ali prej schilinga,glede nato da sem prevozil celo Avstrijo po dolgem in počez, do sedaj nisem imel primera "ugenmas" ali ocena na oko ....kar ne pomeni da se to enkrat ne zgodi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roke,noge,pa spet malo roke....ce pa se ne razume pa mastercard :D

jz sem glih tako delu-naredu.Pa so me poslali na bankomat...Od takrat obvezna oprema pod sedežem 35eu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!