Skoči na vsebino

Visoke avstrijske kazni


SiR

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem no pa sem tudi jaz dobil ljubezensko pismo iz naše sosednje Avstrije po treh mescih in to je : 90€ pri 50km/h peljal 79km/h.Je v nemškem jeziku ali jo naj plačam ali kaj ?

LP,Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem no pa sem tudi jaz dobil ljubezensko pismo iz naše sosednje Avstrije po treh mescih in to je : 90€ pri 50km/h peljal 79km/h.Je v nemškem jeziku ali jo naj plačam ali kaj ?

LP,Bojan

Ma napiš jim, da smo jih leta 45 premagal in naj ne sitnarijo... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem no pa sem tudi jaz dobil ljubezensko pismo iz naše sosednje Avstrije po treh mescih in to je : 90€ pri 50km/h peljal 79km/h.Je v nemškem jeziku ali jo naj plačam ali kaj ?

LP,Bojan

Saj ne rabiš plačat, lahko pa boš naslednjič imel frko v A če te dobijo da nisi zahlen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem no pa sem tudi jaz dobil ljubezensko pismo iz naše sosednje Avstrije po treh mescih in to je : 90€ pri 50km/h peljal 79km/h.Je v nemškem jeziku ali jo naj plačam ali kaj ?

LP,Bojan

Sam hiter plačaj , sicer Avstrici pošljejo dopis za prekršek naši policiji in te carinijo po našem zakonu kar pomeni vsaj 3X večjo kazen sicer si sam izračunaj.To se lahko zahvalimo Pahorjevi vladi bivši ministrici Kresalki,ki je tak sporazum podpisala ! !

Ps; ubogaj nebo ti žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sem mel srečo. Sem bil ziher, da sem na hudi avtocesti, k je bla boljša k pa naše avtoceste. Pa sem jo za enim hudim strojem žgal 200 po CRZMV (beri... kolk 100 al neki takega :) ). Pa čez en radar glih tolko zmanjšal, da sem šel skoz.... Pa še zmer mal preveč. Že pol leta nazaj, pa še nič ni pršlo. Upam, da tud ne bo.

Popravljeno . Popravil trpin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem no pa sem tudi jaz dobil ljubezensko pismo iz naše sosednje Avstrije po treh mescih in to je : 45€ pri 50km/h peljal 70km/h.Je še kje kakšen sotrpin, ker nas je bilo 8.9.2012 kar nekaj na Faakersee-ju

lp

lado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav tud do mene je prispelo pismo.... sem biv na Fakkersee-ju čudi me da ni nobene slike...8.9.2012 sam kraj piše pa čas ..65€ pri 50 peljav 71km..

Davo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kdaj si bil slikan? ker sem ga jaz tudi prejšni vikend gor žgal...

Mene so "kliknil" nekje na koncu industrijske cone, kjer je Luis, potem je pa praznina, vendar je do table konec Villacha še kar nekaj in je pač omejitev 50km/h, tam sem že šibal 90.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem no pa sem tudi jaz dobil ljubezensko pismo iz naše sosednje Avstrije po treh mescih in to je : 45€ pri 50km/h peljal 70km/h.Je še kje kakšen sotrpin, ker nas je bilo 8.9.2012 kar nekaj na Faakersee-ju

lp

lado

Dodajam tudi moj šparovček. Po 4 mesecih sem Iz Hermagor (Karnten Alpe) dobil prelepe pozdrave s priloženo položnico. Ko sem odprl kuverto sem naprej pomislil, da sem dobil popust na zimsko smučarijo. :grim Ja, kaj hočem, kdo greši naj plača. Me pa pri vsem nekaj zelo boli. Smo v EU, plače in kazni pa se v višini glede na enak prekršek storjen v Avstriji ali Sloveniji močno razlikujejo. Ko bomo imeli enake plače kot v drugih evropskih državah, smo tudi mi verjetno pripravljeni plačati za svoj greh 250€ ali več kazni.

Kdor je dobil položnico se sicer lahko pritoži in zahteva dokaze, vendar je vprašanje ali vam ne bodo tega dodatno zaračunali.

Srečno!

Lp A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dodajam tudi moj šparovček. Po 4 mesecih sem Iz Hermagor (Karnten Alpe) dobil prelepe pozdrave s priloženo položnico. Ko sem odprl kuverto sem naprej pomislil, da sem dobil popust na zimsko smučarijo. :grim Ja, kaj hočem, kdo greši naj plača. Me pa pri vsem nekaj zelo boli. Smo v EU, plače in kazni pa se v višini glede na enak prekršek storjen v Avstriji ali Sloveniji močno razlikujejo. Ko bomo imeli enake plače kot v drugih evropskih državah, smo tudi mi verjetno pripravljeni plačati za svoj greh 250€ ali več kazni.

Kdor je dobil položnico se sicer lahko pritoži in zahteva dokaze, vendar je vprašanje ali vam ne bodo tega dodatno zaračunali.

Srečno!

Lp A.

Če bo koga zanimalo kako je s kaznimi v sosednji Avstriji sporočam, da si lahko članek o tem preberete v decemberski številki MOTOREVIJA. Meni ni preostalo drugega kot da kazen plačam in se izognem nadaljnim stroškom postopka.

Lp A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Evo še jaz. Danes 18. januarja sem po štirih mesecih dobil popust na smučanje, kot je že nekdo omenil.

Odprem pošto, da vidim kolk popusta mi dajo, pa piše neki v zvezi z nadomestnim zaporom in točkami,

nakar prevod v slovenščini lepo piše, da sem 3.avgusta ob 9:30 prekoračil hitrost v Šmohorju.

 

Štos je v tem, da je začel takrat prav fajn deževat, pa sva s kameradom pičila v zavetje.

 

Rezultat bo ta, da bom plačal, saj kot pravite se ne izplača z jodlerji češenj zobat.

 

Mater ta tehnika nas bo ugonobila. A kdo ve ali obstaja kakšen zakonski rok v kakšnem času ti morajo policaji kazen napisat???

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jaz. Danes 18. januarja sem po štirih mesecih dobil popust na smučanje, kot je že nekdo omenil.

Odprem pošto, da vidim kolk popusta mi dajo, pa piše neki v zvezi z nadomestnim zaporom in točkami,

nakar prevod v slovenščini lepo piše, da sem 3.avgusta ob 9:30 prekoračil hitrost v Šmohorju.

 

Štos je v tem, da je začel takrat prav fajn deževat, pa sva s kameradom pičila v zavetje.

 

Rezultat bo ta, da bom plačal, saj kot pravite se ne izplača z jodlerji češenj zobat.

 

Mater ta tehnika nas bo ugonobila. A kdo ve ali obstaja kakšen zakonski rok v kakšnem času ti morajo policaji kazen napisat???

 

lp

Obstaja "samo" v kakšnem času moraš plačat,ko dobiš pošto (beri) 14 dni ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jaz vprašam, sicer je blo z avtom pa vendar.. 1.jan sem se vračal in nemčije skozi avstrijo, in seveda avstrici dajo omejitev na AC 100km/h, jaz v tistem prehitim pred seboj avto ki je močno zaviral na 100, tako da me je kar za tem blisknilo.. hitrost je bila nekje 120-130km/h, kaj lahko pričakujem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce ne placas kazni iz tujine? Sej enkrat zapade....sam dobit te ne smejo....?

Po moje bi blo isto kot če ne plačaš SLO kazni. Gre v izvržbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Mi2 in kar nekaj najinih "moto" frendov smo v teh dneh en za drugim dobivali pozdravčke iz Hermagorja. Od  35 € pa do 55 € (za enkrat). :angry:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala RST! Sej ne, da bi neki norel, ampak kr neki, bljek. Tecni so s temi radarji k komarji. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???? Zakaj že ???? (mislm, so svinje?)

Zakaj neki??? Zato ker grejo postavljat radarje tja, kjer se vozimo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!