Skoči na vsebino

Trial motocikel ???


cypena

Priporočene objave

Sem izvedel ,da je moj kolega kupil trial motor.

Me zanima ,če ima kdo od vas izkušnje z to vrsto motociklizma oziroma če kdo tak motor ima ali ga je imel. Meni se zdi zanimiva stvar.

Se da tak motor kupit nov ali obstaja kak zastopnik zanj pri nas?

Je kdo videl kak rabljen trial motor v kakem oglasu?

Sploh ne vem kolk je ta zvrst motociklizma prisotna v naši lepi deželci zato bi bila vsaka informacija dobrodošla

Popravil/a - cypena on 26/04/2002 22:17:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sploh ni napacna zadeva ce imas prostor kje se izzivljas,, jest sm ga vozu v Bologni na Motorshowu in je kar zanimivo, seveda ne obvladam ! Mislim da je najbolj priljubljen izdelovalec teh motorjev italijanska Beta (upam da mogoce dobim za kak teden na test 250ccm razlicico le-tega) mislim pa da jih izdeluje tud Gas Gas...itd! Problem je le prostor kje se izzivljat ker je treba ves cas stati tko da kake relacije ne pridejo v postev...

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel priložnost vozit Sitarjevega 200ccm, in zadeva kar v redu poteguje iz nižjih obratov, sej ne da bi jaz kaj znal...

si pa s takim motorjem zelo omejen v gibanju

drugače pa fino za ravnotežje, po zadnjem...

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že en čas se v salamonu pojavlja(občasno)GAS GAS 350 Pampera.Sem ga videl v živo.Vam pravim zver prava,vrhunske komponente(ciklistika,zavore),motor ima okol 50KM pa še registriraš ga lahko(luči,itn.).Je nekakšen"cestni"trial,idealka za do prvega gozda prpelat,pol pa sam gas.Upam da bo kej pomagal?!

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj cestni "kao" trial motocikel je naredila in ga se dela Yamaha TW 250 Trailway. Štiritakten 250 ccm motor z nekje 15 KM in ful široke gume.

Takih motorckov je v Grciji velik in folk se vozi z njimi po pescenih plazah.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

MATEX

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!