Skoči na vsebino

Nova forumska kategorija: Vodni skuterji


Noise

Priporočene objave

more bit stoječ :devil: razn če ga mislš met še namest čolna za vožnjo okol'n'okol po obali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da mora bit stoječ, sedeč je sam za pusije...

evo par slik letošnje sezone...

post-547-1133427525_thumb.jpg

post-547-1133427560_thumb.jpg

post-547-1133427588_thumb.jpg

post-547-1133427728_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok dnarja je takle tvoj Gidl? Recmo ne nou, rabljen.... Full bi si nabavu neki tazga

Pri Jetih je nakup rabljenega velika loterija. :grim

Moj konkretno je star in grd, mislm ni šminka...samo je pa totalno obnovljen kar se agregata tiče in ima veliko dirkalne robe gor, dobro pluje in vse funkcionira bp. Vloženo je blo velik truda da sem ga spravu na tak nivo da ga lahko mirne duše spustim v vodo in vem da se bom vozu...ne pa šraufu. So pa bila poletja ko sem več šraufu kot se pa vozu, potem je sledila totalna prenova vsega kar ga poganja, pa še po tistem sem rabu velik ur da je zdej idiotenziher.

Če bi se že kdo najdu z denarjem bio ga dal za ene 4čuke €, sicer vem da rabljenega dobiš že za manj, samo kakšnega :eek:

Če je samo enkrat potopljen oz. če je imel enkrat slano vodo v motorju in da ta ni bila takoj oprana ali pa da se Jet ni vozu naprej še isti dan je samo vprašanje časa kdaj boš plavu čez pol zaliva... B) in potem da ti ne govorim kolk so deli dragi, pa najboljš da takoj zamenjaš vse, ker tisto stvar ki je takrat nisi zamenju boš naslednjič ko bo jet v vodi...ko začne crkvat, pol gre vse po vrsti v k.

Jaz vem da nikol več ne kupim rabljenega, samo še novega...čisto novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx Gidl, bojo prou pršle tvoje inf. Še najbl pomemben podatek je, da rabljen jet ni glih ziher varjanta. A pa je drgač to dost šraufanja oz. teh zadev? Mislm, ker mam občutk kao da so jeti dost občutljiva zadeva? Ne vem, res me mika, bi ga mu raj kot čoln :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Predlogi za dost uredu pa dokaj pocen vodni skuter?

Hvala

m`da jaz bi tudi ful nabavil nekaj takega .. sam sedečega za začetek .. kaki predlogi .. prodaja kdo kakega .. ??? .. dal bi pa tam 600-700k za njega .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

mene pa zanima kakšna je razlika med 4taktnimi in dvo?

sej vem princip.....ampak kako se v praksi obnesejo...kaj je boljše

če ima kdo že izkušnje s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na Krku sem furu Yamaho 100hp sedeč in prav lušn potegne, sm mislu, da me bo na zadnga fuknlo :D Kolk to žere ne bi govoru, kolk pa stane nov pa še manj... ker to je res drag šport...

Jst sm gledu enga primerenga za mene... (ker mi je 100 hp premalo) ...in sm najdu Bombardierja 280hp sedeči...in sm si reku, da bom nekoč imel to mašinco, nov stane pa 6,4 milijona tolarjev, kar ni malo... ampak za tako makino tudi ne veliko... :) Ima pa vse možne funkcije, men je važn da ma 280 hp in da leti bolj kot ne od 120-150 kmh po vodi.... njam njam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

no mene zanima če se da najet vodni skuter v sloveniji....in se z njim voziti na hrvaškem....tko da bi za tedn dva naroču... k za tok mal časa se ne splača kupovat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimajo nikjer na morju ksno tako izposojevalnico vodnih skuterjeu :D mislm u slo seveda, npr. kokr majo go-karte pa to u luciji pa se kej bi se najd,l da bi mel tud kej tazga za vodne skuterje? ce kdo kej ve k jz bi res su enkrat tole furat :OK: :OK: :yea1: :worship: , kr se nikol nism

Popravljeno . Popravil Sakic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hrvaškem vem da so punkti,kjer se da sposojati, za slo pa nimam pojma (sem premalo na morju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimajo nikjer na morju ksno tako izposojevalnico vodnih skuterjeu :D mislm u slo seveda, npr. kokr majo go-karte pa to u luciji pa se kej bi se najd,l da bi mel tud kej tazga za vodne skuterje? ce kdo kej ve k jz bi res su enkrat tole furat :OK: :OK: :yea1: :worship: , kr se nikol nism

sem vidla zadnjič, da izposojajo v portorožu na plaži in je cena 10.000 sit za 15 minut.

pa majo tut v fiesi na plaži, tam je pa cena 6.000 sit za 15 minut in 10.000 sit za 30 minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit? pa dej ne me hecat. a je izpit za motor dost? :D :D

mislm za 50 ccm izpit :P

k jz bi tole zares rd sou vozt mal naokol po morju :OK: k sm ze dostkrat ksnga vidu s tem, in se mi zdi da more tole bit res kul :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na krku sm se lani pelu je blo 15 minut 250 kun... v portorožu je drago ko hudič, izpita pa ne rabiš imet, lohk si tut mladoleten... vsaj na krku ne... in tiste yamahce kr fajn letijo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!