Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava


Noise

Priporočene objave

zakaj bi plačevali striptizete :nono: ...saj bo tam cel kup motosvetovk, ki lahko kaj pomagajo v tej smeri....brezplačno :P :whistle:

Ma se strinjam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi bla alcohol-free party?

Saj je. Za tiste, ki to želijo. It's a free world. Order whatever you want.

Meni je pa prav žal, da se verjetno zabave ne bom mogla udeležiti... :cry:

Ah, ti vseeno pridi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj sam opomnim...na vsaki tapravi moto-žurki so striptizete tko da upam da je organizator tut v tej smeri kej poskrbu :naughty: :whistle:

Motosvetovke že trenirajo. :worship: :worship: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bodo imele kako generalko :devil:

Sicer pa bi vprašal, če bo možno dobit kaj za pod zob (pa magari hallo katra če ne drugače, bomo prehitro obležali(sploh jaz ko bom večino časa že tako "ležal"), če ne bo nič možno, bom kar s seboj prinesel kako klobaso, fičo pa domačega :devil: :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi!!! :worship: :worship:

... treniraš za strip? :grrr

... se prijavljaš za žur? :grim

... smth else? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bodo imele kako generalko :devil:

Sicer pa bi vprašal, če bo možno dobit kaj za pod zob (pa magari hallo katra če ne drugače, bomo prehitro obležali(sploh jaz ko bom večino časa že tako "ležal"), če ne bo nič možno, bom kar s seboj prinesel kako klobaso, fičo pa domačega :devil: :? )

pa tam poleg se ne da cist nic dobit ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tam poleg se ne da cist nic dobit ??

300m stran je Hot Horse, čez parkirišče pa McDonald's, sam ne vem kako kej delajo.. po 0.00 bo pomoje bolj težko kaj dobit pri njih (Mc in HH) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

McDonalds, ki je čez cesto (v Koloseju) dela: pon. - sob. 09:00 - 01:00 ter ned. & praz. 09:00 - 01:00, drugače pa McDonalds McDrive ki je še par 100 metrov dlje pa dela: pet., sob. 08:00 - 03:00 :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sicer Lobo, ampak ker že ponujaš...

...172 cm, blond, D-D košarca... emmm.. pardon - D, čevlji 39,.... :lol1: :lol1: :lol1: O:-)

D-D košarca? hm :hmm: kaj pa če mam male?

Ne sej ni treba zame, sam folk mi pol reče, da je bil spet fag party pa bi bla ti idelna za žur, če jih vsakič še ene par s sabo pripelješ :)

ni blema ti sam povej, kdaj, pa kje, pa kolk jih pripeljem, pa bo .)

Popravljeno . Popravil D-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blema ti sam povej, kdaj, pa kje, pa kolk jih pripeljem, pa bo .)

This is getting better and better...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno propustnost ma Roll Bar? Sicer vem kakšen je bar, sam nimam pa predstave kok folka prepušča? Tko mislm, da se nau stal kot na koncertu Siddharte npr., ko se tut premaknt nis mogu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Rollbar je kr velik lokal tko da se tut ob petkih in sobotah zvečer da pridit not brez problema samo ponavad je za sedet mal bolj švoh...če nam drugje naujo placa pustl se bomo pa za šank ruknl pa natakarce gledal :P

Drugač na pisti je pa problem prehitevat,sploh če se ti ne umikajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Rollbar je kr velik lokal tko da se tut ob petkih in sobotah zvečer da pridit not brez problema samo ponavad je za sedet mal bolj švoh...če nam drugje naujo placa pustl se bomo pa za šank ruknl pa natakarce gledal :P

Drugač na pisti je pa problem prehitevat,sploh če se ti ne umikajo...

Bomo rešil problem. Mi se usedemo, motoristke pa na kolena. Imam dva kolena. No ja eno je še prazno.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo rešil problem. Mi se usedemo, motoristke pa na kolena. Imam dva kolena. No ja eno je še prazno.

:eek: sam dve zdržiš na kolenih? :hmm:

še jz brez problemov štiri :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Rollbar je kr velik lokal tko da se tut ob petkih in sobotah zvečer da pridit not brez problema samo ponavad je za sedet mal bolj švoh...če nam drugje naujo placa pustl se bomo pa za šank ruknl pa natakarce gledal :P

Drugač na pisti je pa problem prehitevat,sploh če se ti ne umikajo...

saj pa zdaj naj ne bi mogel not brez te vstopnice, ali lahk brez tut not prides :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa zdaj naj ne bi mogel not brez te vstopnice, ali lahk brez tut not prides :hmm:

Sprintaj vstopnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!