Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava


Priporočene objave

Vse kar lahk rečem: Noro dobro, super odlično. Vsa čast Noise in Bladzo ter še kdo, ki je bil pri organizaciji te fešte :worship: Kogar ni blo, mu je lahk žal.

Sevede pa zdej čakamo vsi na slike... Pa ne na une iz steze ampak na une, ko se je dogajalo u baru z brhkimi dekleti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelado si mi sunu :angry2:

Sam kok si mel pa čas? Baje si bil čist divji :OK:

:friend1: Sej, čeb še uno nolanovo dubu, bi se lahk kej zmenila .) Upam, da te ni punca preveč skurcala, kukr si mi neki pravu na štengah ;)

Drgač čas finala mislm da je biu 31.9

Men gokardi kar ležijo morm priznat, u Hungaroringu k smo bli enkat na dirkah, smo šli tut tja ob stezi k so mel 125ccm gokarde, sm celo rekord tiste steze naredu :blush:

Vozu sm 6 ur vztrajnostnega gokarda pred Viator&Vektor, k je Lemež organiziru, kjer nas je blo 10 u ekipi, smo prvo mesto zgubl tut v zaključnih fazah dirke, tko da smo bli na koncu tretji. Sam sem meu absolutni 2. čas za Jernejem Pitakom. Vsi ostali, kot so npr. Nina in Domen Jerančič, sta bila celo za mano :hmm:

Mel smo prou u Roll Baru tut prvenstva ekonomske in strojne fakultete - sm tut 2x biu tapru, tko da čedali bol razmišlam da mi Gokard clo bol leži kot motor :slap:

No ja, ampak važno je, da smo se mel vsi fajn :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.................br jutr................. :closedeyes: jaaa fajn je blo :zzz:

:lol1: :lol1: :lol1: mal sem brez glasu,drgač pa kr bo :yea1: tisti k vas ni bilo,..loh vam je žal :grim

ej kva če bi mi večkrat na let tako zabavo mel :naughty: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :yea1: :OK: :yea1: :OK: :OK: :OK: :OK:

bilo je SVETOVNO!!!!! pa če pomislim, da skoraj nisem prišla... :slap:

lepo je bilo spet videt znane face... :OK:

edino, ko sem se okoli štirih vračala na štajersko, sem na avtocesti ugotavljala, da sem vseeno malo bolj pijana kot sem mislila :blink: ampak sem k sreči ob petih že varno spala v svoji postelji...

pohvala organizatorjem :OK:

lp alena

p.s. band je bil ful :OK:

FOTKE!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je bilo tokratno NFS precej drugačno od prejšnjih,sem se tudi na tem počutil tako kot na prejšnjih. Edino nalepke sem pogrešal :blush: (pa magar če bi bile s flokiji napisane, pa zjutraj mi je nekaj v ušesah piskalo)

Mogoče sem bil vsake toliko čase malo "žalosten" ampak to je posledica mojega "sedenja" na zabavi!(sem mislil da me bo prej pobralo, na koncu smo bili samo še MAKSIJEVCI(ob pol petih je pa tudi mene pobralo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:friend1: Sej, čeb še uno nolanovo dubu, bi se lahk kej zmenila .) Upam, da te ni punca preveč skurcala, kukr si mi neki pravu na štengah ;)

Drgač čas finala mislm da je biu 31.9

Men gokardi kar ležijo morm priznat, u Hungaroringu k smo bli enkat na dirkah, smo šli tut tja ob stezi k so mel 125ccm gokarde, sm celo rekord tiste steze naredu :blush:

Vozu sm 6 ur vztrajnostnega gokarda pred Viator&Vektor, k je Lemež organiziru, kjer nas je blo 10 u ekipi, smo prvo mesto zgubl tut v zaključnih fazah dirke, tko da smo bli na koncu tretji. Sam sem meu absolutni 2. čas za Jernejem Pitakom. Vsi ostali, kot so npr. Nina in Domen Jerančič, sta bila celo za mano :hmm:

Mel smo prou u Roll Baru tut prvenstva ekonomske in strojne fakultete - sm tut 2x biu tapru, tko da čedali bol razmišlam da mi Gokard clo bol leži kot motor :slap:

No ja, ampak važno je, da smo se mel vsi fajn :yea1:

Prosim organizatorje da se Jureta diskvalificira, ker je že na pol profesonalec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se svoj komentar podam. Jaz sem bil letos prvič na tej zabavi in morem rečt da je blo full dober. Najprej sem mislu da bom ze ukol 22 dm spoku ampak pol se je pa začel no tko da sem sol sele mla cez 3 proti domu k je DJ mal zagnoju z musko! (meni osebno) :BUA:

Drgač pa res pohvala organizatorjem dober se tole spelal!! :OK:

Sam res pa ne vem kako ste lahko uni žeski dovolil da se je gola zvirala po motorju (R6)? :? Dal bi ji en stol pa je motor pa za na cesto! HEC MUST BIST!!! :kva2: :lol1:

Skratka pohvale!!!! :yea1: :worship: :worship:

AJA pa še Juretu čestike!!! No sej sva že tm z šampancom nazdravla ampka vseno BRAVO!!! Čeprav si res mal prehud za nas navadne smrtnik k smo meli krog 33.7 :slap: :rolleyes: :hmm:

Sam Pečo je bil pa car! :OK:

A si ti resno mislu jit z kartom na morje? :? :D

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt...pa ti si superman! :D Maksi superman ...

Ful fajn fino gut dabest se take feste pa obvezno hojsbulgel na konc da macka spat poslje prva nagrada za idejo bravo nasi aaaaaaaaaa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je res zakon :OK: velike količine popitega alkohola (tut že čez dan na smučanju), ampak do doma brez težav, pol men spanjem pa ne vem kaj se je dogajal, v glavnem sem se zbudu pred Wc školjko in :SS

bom za drugič vedu, da čez dan ne bomo tok dozeral :lol:

VSE POHVALE ORGANIZATORJEM!!! :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti...ta glavno sem spustu. Ob enajstih sem šu nekam na obisk, pa sem se tam predoziral, pa nisem zmogu več nazaj. No, nazaj bi še , ampak pol na Gorenjsko ne bi veš šlo.

Aja, men je blo pa mal preveč naglas. 20 let nazaj mi po diskačih ni blo, zdej pa so posledice.... :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn fajn,dirka,naghe babe,pijača inu jedača (sonči napekwa :D ),novi motorji :worship: , band je bil tud vredu, struna ga je pa mal biksal s tistmi oldiz goldiz,ampak nič ne de...itak se mi ni preveč dal :D

karting bo pa treba mal potrenirat,pa bom mogoč že najhitrejšo pucno prehitu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse super :yea2:

ko bi bilo le več takih žurov :grim

...pa še osebni praznik si imela....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj, fino vas je bilo spet videt; na žalost sem bil skoraj brez glasu in sem bil zelo omejen pri klepetu in spoznavanju novih ljudi - dokler to ne doživiš, si sploh ne predsavljaš kako je zoprno; sem mislil, da se da kaj z govorico telesa nadoknadit, pa ni šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!