Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava


Priporočene objave

boš lahko vsaj eno leto ali vsaj par mesecev govoril, kako komaj čakaš na naslednjega :OK:

..sej to me tolaži :whistle:

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, je blo kr fajn :OK:

Imam pa pripombo na DJ-a Struno; tale tipček je mal za cajtom :eek: ; drugič bom rajš jst vrtela musko :P

Pa še neki me zanima: a ste zihr, da so ble tiste "plesalke" sploh polnoletne? :hmm: Nekam nerazvito so mi delovale, al so pa ravno ta večer doma joške pa rit pozabile. :devil:

Sicer pa dobra družba, brez katere žur seveda sploh ne bi uspel, tko da vsi si zaslužijo enega :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki me zanima: a ste zihr, da so ble tiste "plesalke" sploh polnoletne? :hmm: Nekam nerazvito so mi delovale, al so pa ravno ta večer doma joške pa rit pozabile. :devil:

Sicer pa dobra družba, brez katere žur seveda sploh ne bi uspel, tko da vsi si zaslužijo enega :004

ja, eni ;) so kr zeeeeelo uživali v gledanju teh 'nerazvitih' dečvic :grim :P

ja ja, hvala enako :004, sej vem, da brez mene ne bi bilo tko fajn :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, eni ;) so kr zeeeeelo uživali v gledanju teh 'nerazvitih' dečvic :grim :P

ja ja, hvala enako :004, sej vem, da brez mene ne bi bilo tko fajn :blush:

Ja sej, le kdo bi jih razumel :slap:

Jah Buba, ti si pa itak legenda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soncy: pecivo je bilo :grim

:004

primoz: upma da si že dobil cifro od :devil:

o mojster :D dobu številko sam še mal cajta pa poguma pa akcija :grim

ja ja, je blo kr fajn :OK:

Imam pa pripombo na DJ-a Struno; tale tipček je mal za cajtom :eek: ; drugič bom rajš jst vrtela musko :P

Pa še neki me zanima: a ste zihr, da so ble tiste "plesalke" sploh polnoletne? :hmm: Nekam nerazvito so mi delovale, al so pa ravno ta večer doma joške pa rit pozabile. :devil:

Sicer pa dobra družba, brez katere žur seveda sploh ne bi uspel, tko da vsi si zaslužijo enega :004

se strinjam glede razvitosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče plesal in striptizete je takole....

:devil: Izbrali smo namerno bolj suhe in malo manj "razvite", tako lahko vaši dečki bolj cenijo tisto kar imajo doma!! :whistle: :whistle: :whistle: :winkiss: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče plesal in striptizete je takole....

:devil: Izbrali smo namerno bolj suhe in malo manj "razvite", tako lahko vaši dečki bolj cenijo tisto kar imajo doma!! :whistle: :whistle: :whistle: :winkiss: :wub:

Se zahvaljujem za priajznost in uvidevnost :devil: ; drugič pa le ne glejte toliko na nas, ki nas imajo doma :devil: Jst tut rada kaj fajnega pogledam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zahvaljujem za priajznost in uvidevnost :devil: ; drugič pa le ne glejte toliko na nas, ki nas imajo doma :devil: Jst tut rada kaj fajnega pogledam .)

Šit ej MHB pa ti si čist divja danes. :lol: kul. :yea2: B) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit ej MHB pa ti si čist divja danes. :lol: kul. :yea2: B) :devil:

Kaj češ, takla mamo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, je blo kr fajn :OK:

Imam pa pripombo na DJ-a Struno; tale tipček je mal za cajtom :eek: ; drugič bom rajš jst vrtela musko :P

:004

še dobro da Hit-ovce ups. Heat-ovce, ni blo treba non stop gledat ! :fredy: bi lahko štant z rutkami naredli ! :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da Hit-ovce ups. Heat-ovce, ni blo treba non stop gledat ! :fredy: bi lahko štant z rutkami naredli ! :devil: :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, eni ;) so kr zeeeeelo uživali v gledanju teh 'nerazvitih' dečvic :grim :P

Dajmo se zmenit za naslednjič, da še kakšno plesačico s konkretnimi oblinami pripeljejo. Da ne bo ravno zgledalo kot, da sem na otroško matinejo prišel. Pa muziko malo stišajte, da se da tudi kakšno rečt s prisotnimi.

Drugače pa bilo fajn. Tudi, če nič ne spremenite, naslednjič zopet pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na različnih mestih v lokalu je bila različna glasnost glasbe. Torej če je nekomu bilo nekje preglasno, naj se drugič premakne. :winkiss: :hmm:

Recimo:

Tundercat pravi, da je bilo preglasno, sedel je pa skoraj na zvočniku :hmm: :rolleyes: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako kot je bila pred kakimi tremi na Orlih v Tolminu al kje že(tam kjer sta Vale in Hočko (letos pogrešal oba :? ) bila veliko bolj atraktivna in sta posledično štango pošteno problikovala.

Te pa tudi mene niso kaj preveč zanimale,l zdaj se pa itak ne spomnim več kakšne so bile, razen ene se spomnim, ker sem je nekje že videl (avtoshow v Domžalah :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na različnih mestih v lokalu je bila različna glasnost glasbe. Torej če je nekomu bilo nekje preglasno, naj se drugič premakne. :winkiss: :hmm:

Recimo:

Tundercat pravi, da je bilo preglasno, sedel je pa skoraj na zvočniku :hmm: :rolleyes: :krneki:

Čuj bladzo, jaz ne grem vstran od šanka, pa da je bog.

Rajši trpim.

Vsem pa tako ali tako ni možno v vsem ustrečt. Zato ne se sekirat, če sem dal kakšno pripombo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super žur...prišel ob pol 2eh za 15 min,ravn na tačrno striptizeto( :OK: )in šel naprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vam niso ble striptizete všeč u42.gif

Pa kaj bi radi kakšne fat ass mame gledal al kaj o17.gif

Organizatorji - bejbe so ble čist OK, če pa hočjo gledat mastne ženske, naj jih pa pač doma

a1092.gift161.gif

b343.gif

Fak sm pravokator...

b17.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vam niso ble striptizete všeč u42.gif

Pa kaj bi radi kakšne fat ass mame gledal al kaj o17.gif

Organizatorji - bejbe so ble čist OK, če pa hočjo gledat mastne ženske, naj jih pa pač doma

a1092.gift161.gif

b343.gif

Fak sm pravokator...

b17.gif

Ma noben ne zahteva Šerbi. Samo vsaj od mleka pa morjo že bit odstavljene (hecam se).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a so ble res tolk mlade b95.gif

Sej mogoče pa nism dobr vidu - al pa je bla majčkeno že slika zamknjena - jeb... slabo osvetlitev - beri b79.gif

Pa še spremstvo sm mel, pa nism bogu lih tolk očitno oči ven metat b206.gif

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena zadeva...kdo je biu heroj k je šu z striptizeto plesat...mu je deklina k hlače dol potegnila :yea1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena zadeva...kdo je biu heroj k je šu z striptizeto plesat...mu je deklina k hlače dol potegnila :yea1: :lol:

Ja točno, ker "partizan" je biu to? Sva s suzukijem neki ugotavlala kao da je to zaigrano in da je tip iz ekipe.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno, ker "partizan" je biu to? Sva s suzukijem neki ugotavlala kao da je to zaigrano in da je tip iz ekipe.... :?

Pojma nimam :kva2: :kva2: Nič zaigrano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!