Skoči na vsebino

Servisne knjige, priročniki, navodila, mikrofilmi


Brrrm

Priporočene objave

Če jih ob nakupu novega motorja v Sloveniji ne dobiš, potem pa vrjetno zastopnika kontaktiraš, pa ti jih posredujejo v ustreznem jeziku?

A morajo priložiti le kakšna splošna navodila? Splošna navodila za uporabo določenega modela? Navodila za uporabo in vzdrževanje- service manual?

Kaj je potrebno priložiti?icon2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na obeh linkih - samo olteimerji (vsaj pri BMW-ejih)!!! :hmm:

Ko odpreš link, klikni na ''parent directory'' in potem maš vse znamke motorjev :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na obeh linkih - samo olteimerji (vsaj pri BMW-ejih)!!! :hmm:

Ja, Brumer sej vi jih pa tko ne rabte :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Zivjo mene pa zanima ce ma kdo al pa ce kdo ve kje dobit KTM LC4 DUKE 2 repair manual k ga rabm k bomo motor doma podiral pa da se pogleda v navodila ce se bo kje zataknilo. Hvala lepa Lp Jure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dobil manual KTM_400-660_LC4_98-03_Repair_Manual tko ce ga kdo nuca nj pove pa bo dobil je bil sam 4.5 eura :D. Lp Jur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

HEy...

Iščem service in owners manual za moto guzzi california 1100,letnik 98...vse že pregledala pa nič ne najdem... če ma kdo kej al pa ve za kakšn link bom zelo vesela (salta u rikverc od veselja ) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEy...

Iščem service in owners manual za moto guzzi california 1100,letnik 98...vse že pregledala pa nič ne najdem... če ma kdo kej al pa ve za kakšn link bom zelo vesela (salta u rikverc od veselja ) :rolleyes:

poizkusi z mulo ali torenti, limvirom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na obeh linkih - samo olteimerji (vsaj pri BMW-ejih)!!! :hmm:

če so na unem taprvem samo oldiji, pol so slabo založeni,ker majo za mojo suzi samo wiring diagram.

drugač pa če bi mal pogledal , nebi govoril , da je samo za oldije.za BMW-je je tam do letnika 2004 za ene modele, kar pa vi itak nebi smel rabit,za vas je dost,če bi bilo do 1995,pa še preveč sem napisal.

sicer imajo tudi do l.2008 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Milijoni linkov je pripetih samo v tej temi in večina sploh ne deluje. Žal.

Zanima pa me ali ima kdo navodila oz. repair manuals za BMW 1200GS 05letnik.

Najlepša hvala.

Zdravko

Imam pa tudi sam kar nekaj manualov za različne motorje in če je kje odprt kak FTP da jih pripnem bo dobrodošlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dober dan, zanima me, če ima kdo service manual za naslednja motorja:

1.- Honda VFR 750 F, letnik 1986 (spredaj enojna podogovata luč),

2.- Yamaha FZS 600 FAZER, letnik 2003.

Za yamaho bi prosil če ve kje bi se dobila kakšna (večja) slika rdeče fejzerke l. 2003.

Popravljeno . Popravil grizliboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za povezavo, vendar za omenjena letnika ni repair manual-a, ampak samo owners manual, s katerim si pa pri popravilu ne morem veliko pomagat.

Vseeno hvala.

Ima kdo doma slučajno kakšen izvod repair manual za Hondo VFR 750 F (1986) in/ali Yamaho FZS 600 Fazer (2003). Za slednjo bi rabil tudi večjo sliko rdeče fejzerke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem service manual za Suzuki gsx-r 1000 K6 , če ima kdo na CD ali pa tiskano verzija (za skupirat), menjam za pivo ali dva,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se opravičujem, ker sem ponovil temo vendar nikjer nisem razbral kakega linka do service menual za zgoraj omenjeni motor in pa če ga kdo ima tako na intrnetu ali doma naproščam lastnika če se ga posodi za fotokoperanje ali pa mi ga pošle na mail jankome@gmail.com

Že v naprej se vam zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!