Skoči na vsebino

Servisne knjige, priročniki, navodila, mikrofilmi


Brrrm

Priporočene objave

Hej... spet jaz :))

Ej sem našel Servis Manual za tvojo Yamaho. Samo problem je v tem, ker je tale pdf zelo zelo velik ima namreč kar 400mb in ti ga verjetno dolgo vleklo z neta, ampak če se boš potrudil bo ratalo. Meni je uspelo prenesti.

Tukaj je se link:

http://87.248.226.217/moto/Yamaha/Yamaha_XTZ660_Service_Manual.pdf

Upam da sem pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej... spet jaz :))

Ej sem našel Servis Manual za tvojo Yamaho. Samo problem je v tem, ker je tale pdf zelo zelo velik ima namreč kar 400mb in ti ga verjetno dolgo vleklo z neta, ampak če se boš potrudil bo ratalo. Meni je uspelo prenesti.

Tukaj je se link:

http://87.248.226.217/moto/Yamaha/Yamaha_XTZ660_Service_Manual.pdf

Upam da sem pomagal.

Pozdravljen,

FJUUU to pa je velk FAJL he he. Bom poiskusil ga zdavnlovdati... vrjetno z velikimi mukami ni tako hiter intrnet.

Se TI PA ISKRENO ZAHVALJUJEM. A vam ga je uspel dol dobiti?

ps. Če ima kdo iz lj. ali okolice že sprintan manual service Yamaha Tenere 660xtz naj me kontaktera.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni! Imam problemček ,ki ga bi mi lahko kateri od vas lahko rešil.

Rad ,bi se lotil manjših popravil motorja ,kar sam.Zanima me ali ima kateri od vas servisni priročnik za aprilio 650 l.99 in kje ga lahko dobim.

Iščem še priročnik za hondo africa twin 750 l.2000 ,za sodelavca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evoga @ZELENEC, na tej strani se nahaja ogromno service manualov, navodil za uporabo.. itd za različne motorje - vse free:)

upam da ti (in še komu drugemu) kaj pomaga

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evoga @ZELENEC, na tej strani se nahaja ogromno service manualov, navodil za uporabo.. itd za različne motorje - vse free:)

upam da ti (in še komu drugemu) kaj pomaga

klik

NAJLEPŠA HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

rabil bi malo pomoči, namreč rabil bi mikrofiche za Yamaho DT 125 LC, zgodnejši letnik cca. '90. Sam sem precej iskal, a brez uspeha.

Lp, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Oj.

Išče se navodilo in vse elektronsko v zvezi s Honda XL 125 R . Nabavil prijatelj, pa išče pomoč

Lahko tudi na PM

Vsaj virtualni trance_06_beer2.gif zagotovljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Iščem navodila za Hondo CBF 500... servisna in za uporabo... najraje v E-obliki.

Lahko so agleška, italijanska, slovenska ali nemška (španska sem že našel).

Vsakršna pomoč bo dobrodošla.

Hvala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa tukaj nadaljeval. Hvala za zaklep :evilgrin: . Čist prov. V glavnem, potreboval bi nasvet, kje bi lahko dobil knjižico za uporabo v Slovenščini, za motor Kawasaki Z750 /2007 ? Na internetu sem dobil Repair Manual, ampak bi raje User Manual :? . Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Iščem repair manual za Yamaho SR 125 letnik 1997.

Če se le malo spoznaš na šraufanje je to tako simpel motorček,da nerabiš nikakršnih navodil!!! Vpraš kaj bi rad vedel in tu na forumu sigurno dobiš odgovor. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Bom pa tukaj nadaljeval. Hvala za zaklep :evilgrin: . Čist prov. V glavnem, potreboval bi nasvet, kje bi lahko dobil knjižico za uporabo v Slovenščini, za motor Kawasaki Z750 /2007 ? Na internetu sem dobil Repair Manual, ampak bi raje User Manual :? . Hvala

Zdravo, jaz imam doma splošni user manual za kawasakije 2008 v slovenščini. Ker nevem če je posebej preveden za z750. Imam pa za z750 v angleščini.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pozdravljeni

Sem nov član.Kupil sem hondo transalp letnik 2001,žal pa nima knjižice z navodili.Ker bi rad svoj motor bolje spozal,naprošam vse ,ki imate bilo kaj o tem motorju,da se mi oglasite.Pripravljen sem poravnati tudi kakršnekoli

stroške,ki bi jih pri tem imeli.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Sem nov član.Kupil sem hondo transalp letnik 2001,žal pa nima knjižice z navodili.Ker bi rad svoj motor bolje spozal,naprošam vse ,ki imate bilo kaj o tem motorju,da se mi oglasite.Pripravljen sem poravnati tudi kakršnekoli

stroške,ki bi jih pri tem imeli.

lp.

Owners manual

Service manual

Pa veliko užitkov pri nabiranju kilometrov na novi ljubici .) .

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!