Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

gapi je imel težave z motorčkom

Jah se dogaja da ga celo soboto sračka sklopka in fergazer, nasledn dan ti pa zariba motor. Sam ajde priznam pa da je blo krivo tud moje pomanjkanje treninga. Čakamo na bolše cajte... :OK:

Drgač pa čestitke Trifotu, Bizjaku pa tud Živkotoma pa Janiju...Škoda edin mal za Silvija, ampak skoz pa ne sme zmagovat :P

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da je spidy bil drugi, da je lahko orjaku pomagal, da je priplezal na najvišjo stopničko, ko je pa tako majhen :D Aja sej, v mejhnih flaškah je pa strup :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da pri orjakih dobit kaksen kit za tiste minimoto ki se prodajajo po netu s 4KM iz kitajske? Tisto me ze dalj casa mika...a ga ma kdo pa da ve kej vec povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da pri orjakih dobit kaksen kit za tiste minimoto ki se prodajajo po netu s 4KM iz kitajske? Tisto me ze dalj casa mika...a ga ma kdo pa da ve kej vec povedat?

kolk je pa cena za te iz Kitajske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mi jih bomo mel po tanovem. Ravno dons smo sprobaval...Za kit ne bi vedu, če obsataja, pa tud, če obstaja se ga ne splača kupovat, ker bomo nardil poceni ligo s temi motorji. Bo bo pa tam osnovno pravilo, da motorji ne smejo bit predelani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mi jih bomo mel po tanovem. Ravno dons smo sprobaval...Za kit  ne bi vedu, če obsataja, pa tud, če obstaja se ga ne splača kupovat, ker bomo nardil poceni ligo s temi motorji. Bo bo pa tam osnovno pravilo, da motorji ne smejo bit predelani.

In kako se obnesejo ti kitajci, ki ste jih danes sprobaval? Kako pa je zastavljena ta "poceni liga"? Tako kot tomos pokal al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je možno kupit kak minimoto za recimo največ 100k (predvidevam da novega se ne da dobit za ta denar).

Ne bi ga imel za dirkat, ampak samo za "drkat" se po mestu (oziroma vasi - ubistvu bi se malo preseraval).

Pa ktero kategorijo izpita je treba met za tole (al se sploh ne da registrirat)?

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji prodajajo na avtocestah na bencinskih minimotote po cca. 250 EUR-400 EUR - nove. Grejo do 90 km/h. Firma? Pojma nimam. Samo toliko v vednost, drugače ti bodo pa poznavalci povedali bolj konkretne cene in ostale stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo dam še jst eno ponudbo...

Prodam minimoto DM letnik 2002, nove gume, zraven dam še ene ki so čisto malo rabljene. Nov cilinder, dodam še starega. Motor je bil lepo vzdrževan in je vreden ogleda.

Prodam pa še mnogo rezervnih delov (bat, ketne, orodje za sklopko&motor, tesnila, sklopke....)

Aha da ne pozabim. Prodam še kombinezon za minimoto belo črne barve (minimalno popraskan) številka 52, in čevlje za MM številka 42-43.

Vse ponudbe na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam minimoto DM letnik 2002

Motor je za dirke 13hp. Slikce pridejo v kratkem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi a je to konc dirkanja,mnde ja ne

Ja z minimotom žal je. Ker mam probleme z desnim gležnjem (so dohtariji rekl da če ga bom držu v ekstremnih položajih da mi bo zatrdel) to mam še od prometne nesreče lani, in tak al tak ne morm več desnih ovinkov do kolena dobit ker prej z čevlom podrsam ker ne morm gležna tok upogn....

Žal je tako. pa glih k smo hotl polinijevga GP3 kupt :(

Se pa selim naslednje leto v skuterje :OK:

Ici pa hvala za slikco. A maš še kšno k so črne plastike gor??

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z minimotom žal je. Ker mam probleme z desnim gležnjem (so dohtariji rekl da če ga bom držu v ekstremnih položajih da mi bo zatrdel) to mam še od prometne nesreče lani, in tak al tak ne morm več desnih ovinkov do kolena dobit ker prej z čevlom podrsam ker ne morm gležna tok upogn....

Žal je tako. pa glih k smo hotl polinijevga GP3 kupt :(

Se pa selim naslednje leto v skuterje :OK:

Ici pa hvala za slikco. A maš še kšno k so črne plastike gor??

Sorči nimam nobene več,možno pa je da jih ma kdo drug.

Orjački a se ke ve al bo v nedeljo trening :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:topic:

mene pa zanima če je že kdo kupo kakšn mini moto k jih prodajajo na avto netu za 100k. pa kako se obnese in kako dolgo gre :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka da je za mal dnarja mal muzke :whistle: :whistle: .Mi prodajamo lanske tekmovalne in sicer:4,2 junior za 1100 eur , 12 senior za 1600 eur.Zadeva laufa in že v soboto na dirki v logatcu bo tud za pogledat in sprobat.Se vidmo. :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

post-5178-1118139924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obnavljam temo na isto vprašanje

v tej kategoriji, saj spada sem.

torej,

kje v sloveniji,

kje v okolici (države MIHA),

koliko cekinov,

ipd.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajo se dobit mini moto cestni, razne kopije, recimo R1, pa čoperji, crosi 70 cc, 110 cc, štiritaktni, dvotaktni, kar se spomniš. Če koga zanima PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka kdo od vas hodi v italijo al pa nemčijo al pa če kdo pozna koga ki hodi

Če bi mi lahko prpelav kakšn mini moto ko so gor od 100 do 200 EUROV

Pr nas pa jih pol prodajajo po 100 jurjov!!

Nam na koncu za kakšno pijačo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!