Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Ankh, te držim za besedo in te pričakujem na pisti v Kopru :)

@play sreča nima z mojimi 62kg nobene veze, pač pa veliko treninga in razgibavanja :010

Stamas pa je rabljen, star eno leto in baje je Massi nekaj šaril po njem. Jaz lahko samo rečem, da je

zadeva nekaj najbolj divje-brutalnega kar sem vozil v življenju

Ej a je tvoj mehanik slučajno Fiki, k baje ful rastura sceno. A imaš mogoče njegovo telefonsko, ker bi rabil en nasvet glede sklopke :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ej tastar midva bova to vse zrihtala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a je tvoj mehanik slučajno Fiki, k baje ful rastura sceno. A imaš mogoče njegovo telefonsko, ker bi rabil en nasvet glede sklopke :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ej tastar midva bova to vse zrihtala!!!

Ne poznam nobenega fikija, sicer se pa ne obremenjuj z mojim minijem raje popravi svojega Toneta, ki sameva na servisu že eno leto :whistle:

ps: verjamem da ga bosta zrihtala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
zanimiv video :) klik

je res zanimiva progica, dobr jo bi melo meti,kje bližje....lepo so je poštimali!

08 leto,nov agregat, pa da vidmo kaj bo, vozne lasnosti so fenomenalne,dosti boljše kot na miniju, hitrejši premiki levo desno, dosti bolj stabilen motor, manj sunkov itd,na sploh iz minija na midi čist druga pesm...

midi dm 06

polini malosi 40cc

cca 12hp

_47cbff8d533f8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je res zanimiva progica, dobr jo bi melo meti,kje bližje....lepo so je poštimali!

08 leto,nov agregat, pa da vidmo kaj bo, vozne lasnosti so fenomenalne,dosti boljše kot na miniju, hitrejši premiki levo desno, dosti bolj stabilen motor, manj sunkov itd,na sploh iz minija na midi čist druga pesm...

midi dm 06

polini malosi 40cc

cca 12hp

_47cbff8d533f8.jpg

lep strojček, boš ta vikend kaj KP bomo mal treniral?

A je to pri dirkanju ista kategorija kot mini, ali ima midi svojo?

pri nas je isti razred, v tujini pa mislim da sta razreda ločena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p182 če bom bom jutri petek v kopru, točno žal ne vem....ma zmer pride neki vmes,pol ap sm boga nedelja ostane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

Mi lahko nekdo izmen vas pomaga. Rad bi imel minimoto prikoličar. Nikjer nikjer...ga ni mogoče kupiti. Ne potrebujem neke dirkalne zadeve, zgolj prikoličarja, spomin, ko smo se šli "zaresne dirke prikoličarjev".

Najlepša hvala

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

Mi lahko nekdo izmen vas pomaga. Rad bi imel minimoto prikoličar. Nikjer nikjer...ga ni mogoče kupiti. Ne potrebujem neke dirkalne zadeve, zgolj prikoličarja, spomin, ko smo se šli "zaresne dirke prikoličarjev".

Najlepša hvala

Dejan

prikoličarja se da dobiti je nekje 500 al 550eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tist Vodka v ozadju?

:yes:

Vodka je vedno v ozadju.... :naughty:

Popravljeno . Popravil Vodka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko poveste kje bi bil dober servis za moj minimoto Polini GP3 repliko vodno hlajen (malo boljša kitajska jaja)

Imam problem, ker mi olje kaplja na kuplngo oziroma tud iz mašine pušča olje pa še ene par stvari je za zrihtat samo sploh ne vem komu bi dal zrihtat,

lahko je trgovina,servis, fušar karkoli

sej bi šel pregledovat to temo, sam je 111 strani pa bom raje kdaj drugič :) hvala za pomoč lp Jhribar1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko poveste kje bi bil dober servis za moj minimoto Polini GP3 repliko vodno hlajen (malo boljša kitajska jaja)

Imam problem, ker mi olje kaplja na kuplngo oziroma tud iz mašine pušča olje pa še ene par stvari je za zrihtat samo sploh ne vem komu bi dal zrihtat,

lahko je trgovina,servis, fušar karkoli

sej bi šel pregledovat to temo, sam je 111 strani pa bom raje kdaj drugič :) hvala za pomoč lp Jhribar1

jst sm ti na meil odgovarjal za semering, če ti curi na levi strani,pa tudi če boš dal novega je tista šalica tako preblizu da brusi po semeringu in ga prenuca, zato začne puščat, to (šalco,treba dati malo podrejat) oz. sej niti sam ne vem, če imapš to težavo,namreč vsi gp3 so imeli to težavo in so spuščali olje, na levi imaš sklopko,za sklopko šalico,za šalico luknjo,je pa kr velik semering če imam prav pa ozek, če ga ne dobiš nikjer se ga dobi na poliniju v lj pa vzamei koplet tesnila nekje 50eur, ali pa se ga da naročiti,če je ta semering ga ne boš popravil,če ga sm menjaš..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač tuki na tej strani piše tudi nekaj o šalci sklopke samo o nečem drugem, da naj bi imel preveč lufta a ne vem kaj.... tu je link http://gp3reps.wordpress.com/factory-problems/

hja nič pol bom dal pa najprej podrejat pa potem semeringe pa ostalo hvala za nasvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ti na meil odgovarjal za semering, če ti curi na levi strani,pa tudi če boš dal novega je tista šalica tako preblizu da brusi po semeringu in ga prenuca, zato začne puščat, to (šalco,treba dati malo podrejat) oz. sej niti sam ne vem, če imapš to težavo,namreč vsi gp3 so imeli to težavo in so spuščali olje, na levi imaš sklopko,za sklopko šalico,za šalico luknjo,je pa kr velik semering če imam prav pa ozek, če ga ne dobiš nikjer se ga dobi na poliniju v lj pa vzamei koplet tesnila nekje 50eur, ali pa se ga da naročiti,če je ta semering ga ne boš popravil,če ga sm menjaš..

lp

sem klicu serviserja zdele in je reku da je un tavelik semering vredu in da je un tamejčkn semering v košari sklopke zanič, tko da sedaj moram dobit pravi semering, upam da paše od original polini gp3, ker neki mi je jamru serviser, da kao ne paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem klicu serviserja zdele in je reku da je un tavelik semering vredu in da je un tamejčkn semering v košari sklopke zanič, tko da sedaj moram dobit pravi semering, upam da paše od original polini gp3, ker neki mi je jamru serviser, da kao ne paše

naj bi pasalo,jaz sm jih za gp3 kupil in so pasali...res ne vem več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO,

mene pa zanima, kje bi lahko kupil kpmpletne plastike za minimoto, za azijskega, a je kje kakšna trgovina z rez.deli v okolici ljubljane

sicer, sem nekaj iskal po bolhi, pa nobeden noče pošiljati po pošti

hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokliči me imam nove po 35eur

ali rablene po 20eur

031-434-225

cool, jutri pookličem,zdej mi sicer en prjatu ponuja neki

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!