Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Ker forum na www.minimoto.si ne deluje več smo vzpostavili nov forum specializiran za minimoto, zlasti za amatersko prvenstvo. Prosim admine za toleranco pri objavi tega sporočila. Novi naslov je http://orjaki.mojforum.si/orjaki-forum-1.html

končno :)

Yo

Tooooooooooooooooooooooooooooooooo :grupni:

hvala za podporo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemi raj DM-a ali Stamasa, sej veš cene, jaz bi Stamasa novga pa maš mir!!

če se ne motim je cena za novega Stamasa in GRC-ja podobna, dobrih 3K eurov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim je cena za novega Stamasa in GRC-ja podobna, dobrih 3K eurov

ja odvisno ker, 50ccm3 polini je zelo poceni, bzm je pač dražji,sm jaz neb šel sedaj nikol na bzm, ker za polini imaš vse kose v roki, al pa max dobave 14 dni, no ne vem,niti mi ni janso če kdo ve, zakja je sama mašina bzm boljša, kaj ma drugega kar polini nima lai bolje narejena, ubistvu vem le za 40ccm3 da je malossi dost boljši od bzm 40ccm3 valja, ok po moji oceni, ne trdim kaj je bolje, kaj se da bolje navit!če bi se dobilo 50ccm3 malossi kit bi bilo tole fenomenalna kobinacija, polini agregat, malossi 50ccm3, hudobija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti povem po pravici se v te detajle nisem spuščal, vem pa da večina italjanov fura bzm in so mi tudi priporočali bzm, češ da je manj problemov z njimi

kot s poliniji, ne vem pa zakaj si mi odsvetoval GRC-ja, sa lahko vse tri motorje(Stamas, GRC, DM)kupiš z polini ali bzm agregatom, cene pa so pri nekaterih

enake, pri drugih je bzm dražji za okoli 300 euro

Z rezervnimi deli pa mislim da ni nobenih problemov, zapelješ se v sosednjo IT in problem je rešen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti povem po pravici se v te detajle nisem spuščal, vem pa da večina italjanov fura bzm in so mi tudi priporočali bzm, češ da je manj problemov z njimi

kot s poliniji, ne vem pa zakaj si mi odsvetoval GRC-ja, sa lahko vse tri motorje(Stamas, GRC, DM)kupiš z polini ali bzm agregatom, cene pa so pri nekaterih

enake, pri drugih je bzm dražji za okoli 300 euro

Z rezervnimi deli pa mislim da ni nobenih problemov, zapelješ se v sosednjo IT in problem je rešen

ne en grc je tudi emn zakon mini, sm se dobil dele hitr , ne mislim sm od agregata itd, od celga minija, kej veš?, pa ubistvu ok rečem če bi jaz bi stamasa, ker sm bil v firmi, vem da imajo vse takoj na lagerju, ekipa je zakon, sigurno bi veliko pomagali, ok res da morš it Turino Milano pa se vse zmenš, , al pa mikiju rečš on ve res velik , sej tudi am stamasa, sej veš, ne vem jst bi ga zaradi cene, sm je grc enaka cena bzm-ja, kot stamasa bzm-ja, kej več veš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa zagreti!!!! Upam da boste naslednji vikend tudi tako zagreti če bo padal dež (vsaj upam), da se bomo malo naučili voziti po mokrem vsaj tisti ki se še niso nikoli vozili :rolleyes: vsaj vem, da sem se po mokrem peljal tako hitro kot po suhem :whistle: Evo pa ena moja slika, da malo pokažem kaj vse se da narediti s triki nam minimotu.

post-16736-1191788017_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trening na dan soboto mokri in nedelja 5% mokri suhi, 6 in 7 ihaaa 10.2007

amp ps: po suhem žal narediš boljši čas, ne gre nikakor da se nardi enak cajt suha mokra podalga, če pa bi ti vrjel, pa pridi do nas v soboto bo baje dež bomo takoj probal, si vabljen!

še mal od sobote deževnih slik

ma sm vesel da je bil dež se vidi

7102007velodrom1.jpg

7102007velodrom2.jpg

deževni velodrom in sigurno najbolja proga

7102007velodrom3.jpg

7102007velodrom4.jpg

7102007velodrom5.jpg

dž uničuje blato, ma jaaa akcijaaa

7102007velodrom6.jpg

7102007velodrom7.jpg

zdej pa akcija nedelja

7102007velodrom8.jpg

7102007velodrom9.jpg

7102007velodrom1.jpg

VEČ SLIK OPISI PROGE, PODLAGE, TEMPERATURE NA:

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trening na dan soboto mokri in nedelja 5% mokri suhi, 6 in 7 ihaaa 10.2007

amp ps: po suhem žal narediš boljši čas, ne gre nikakor da se nardi enak cajt suha mokra podalga, če pa bi ti vrjel, pa pridi do nas v soboto bo baje dež bomo takoj probal, si vabljen!

še mal od sobote deževnih slik

ma sm vesel da je bil dež se vidi

7102007velodrom1.jpg

7102007velodrom2.jpg

deževni velodrom in sigurno najbolja proga

7102007velodrom3.jpg

7102007velodrom4.jpg

7102007velodrom5.jpg

dž uničuje blato, ma jaaa akcijaaa

7102007velodrom6.jpg

7102007velodrom7.jpg

zdej pa akcija nedelja

7102007velodrom8.jpg

7102007velodrom9.jpg

7102007velodrom1.jpg

VEČ SLIK OPISI PROGE, PODLAGE, TEMPERATURE NA:

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

Žal to soboto ne morem pridti ker imamo tekmo v kopru, zadnja tekma za AP, in nato po tekmi še skupna podelitev pokalov pa teh reči... potem v nedeljo imam še v Logatcu Dp supermoto. Pa vidim da imate kar lep parkirišče za trenirat. Pa še nekaj bi vprašal. Ali tam ki je bel krog kaj drsi, ker ponavadi drsi po takih belih krogih ali črtah. Drugač imate pa dobr postavleno progo. Pohvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal to soboto ne morem pridti ker imamo tekmo v kopru, zadnja tekma za AP, in nato po tekmi še skupna podelitev pokalov pa teh reči... potem v nedeljo imam še v Logatcu Dp supermoto. Pa vidim da imate kar lep parkirišče za trenirat. Pa še nekaj bi vprašal. Ali tam ki je bel krog kaj drsi, ker ponavadi drsi po takih belih krogih ali črtah. Drugač imate pa dobr postavleno progo. Pohvala!!!

o hvala ti, ne en sej vem da maš ta vieknd tekmo v KP, pa vem da dobr furaš,sm te kr velikokart slikal, pomoje najdeš kej svojih fotk na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), ja mi bomo ta vieknd enako pustili trening, da gre čim več ljudi v KP na dirko, se pa res kaki vikend oglasi v NM, če kej ne boš najdu kr emne poklič 031-434-225 damjan ti bom pomagal, če mam prav si zdej ti v skupnem prvi imam prav, kaj pa Tomič on s tabo vozi če mam prav al ne? on tudi dobr fura ni res!progo pa ponavadi zmer spreminjamo, letos smo meli nekej že vsaj 15 različnih prog, zdej bomo pa zarisali ene 5kom razlipččnih in trenirali različne enake proge, bo še bolj noro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Jaka vozi z mano v moji skupini. Res da dobro vozi samo malo bi mu moral pokazati linije potem bi se pa res dobro peljal.( drgač pa je dober :OK: ) V zadnjih časih mu negre kej preveč dobro posebej v krškem ki mu je 2-krat nagajal motor. Da se nebom preveč hvalil, sej je nam v novem mestu tudi nagajal motor. :cry: ( preklet kitajc :headbang: ). A bi mi lahko nalimal link ali slike da si jih bolje ogledam. :eek: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!