Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

nasledn tedn greva s kolegom verjetno v tujino po minimotota(kitajčka) :D pravijo da so v tujini nekoliko cenejši kot pa tu v SLO kjer so 25-30k.. (pač sm gorenc in na to sm ponosn :D ) hehe, tko da ga hočm dobit za čim manjši denar. zdej me pa zanima kje se jih da dobit? avstrija, italija?.. v kermu mestu itd.. se že vnaprej zahvaljujem za odgovore :)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej,pri nas ga dobiš že za 35 kSit,v Avstriji ne vem če ga boš dobil za 25 K Sit,a se ti pol splača vozit tok daleč po njega?Pa če zraven računaš še bencin,cestnino,kakšno pjačo,......?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas ga dobiš že za 30k.. saj nekateri jih za tolk prodajajo na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) (nerbaljeni/zapakirani). sem pa slišal da ga v tujini dobiš ceneje. tko da sem se odločil za en manjši "road-trip" v italijo oz. avstrijo. ker sem ravno 2dni nazaj naredil izpit za avto :D in sedaj mi je vožnja z avtom še v veselje :D hehe... in hočm ta veselje izkoristt z vožnjo v tujino. :D res da se sliši neumno, ampak kaj morem :) tako da me še vedno zanima kje v italiji / avstriji lahko kupim poceni minimoto :grim :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! :D

Zanima me, če mogoče kdo ve, kje bi lahko dobil vezne člene za verigo(ketno) za minimoto. Dobil sem namreč ketno ampak brez teh spojev! Če kdo to ima naj me pokliče na 041/373-874!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo spet amaterska dirka v Kopru. Več o tem na www.ap-minimoto.com kjer najdete prijavnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj!

Zanima me če je kakšna trgovina v Mariboru ozaroma v njeni bljižni okolici ki se bavi z mini moto-ti???

Če je bi prosil da mi čimprej sporočite ker bi se še rad pred koncem počitnic kaj vozil z mojim

lepotcem :OK:

Rabim namreč federce pri sklopki za mini moto cross- za najnovejšega z dvema avspuhoma pa 2 amontizerjema zadaj ......

Pa bi prosil če date tud naslov od intrnetne strani ( če seveda obstaja ).

Kaj mogoče kiri prodaja te nove federce za minimotota v okolici mb-ja??

Pa kaj te fedre so fse enake :?

Hvala za odgovore! (če seveda bo kakšen :devil: )

Lep pozdrav Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... ...glede na to da sm se zacetnik na minimoto podrocju (od prejsnjega cetrtka naprej), me zanima ce obstaja kak minimoto (mini, ne midi!), k ma hidravlicne zavore... ...pa na kolk moci se da za normalen denar (recimo do 40 kSIT) navit kopijo Blate (zdaj ma okrog 6,2 HP)? pa kolk stane sam zadnji dusilec izpuha za kopijo blate (to mislim liti zakljucek, brez cevi in sraufov, brez resonancnega dela), ce se da dobit to posebej...

...se slika (k je vec verzij teh Blat)...:

post-1466-1157117819_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja, pa zanima me se, kake so razlike med temle motorcicem ( http://www.bolha.com/oglas1733606 ), in tem, ki ga imam jaz ( http://www.bolha.com/oglas1647277 ), ze na oko se vidi da je drugacen izpuh, predvidevam pa da so drugacni se cilindre, bat, lamelni ventil, glava, sklopka, zobnik... ...se kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velenje, dirka izven prvenstev...

Naslednje dogajanje bo 23. septembra na otvoritvi kartodroma v Krškem.

post-1404-1158510294_thumb.jpg

post-1404-1158510375_thumb.jpg

post-1404-1158510548_thumb.jpg

post-1404-1158510634_thumb.jpg

post-1404-1158510709_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo Zok!! :OK:

14. oktober Supermoto, minimoto, skuter

ŠD in ŠPORT Logatec

14.OKTOBER 2006

lokacija:

KRŠKO

Ob kateri uri se pa začne?

Lp Sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!