Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Verjetno pride smet v uplinjač ker nimam pravega zračnega filtra ker sem zgubil nosilec(vibracije!!).Bo treba novga nabavt;a kdo ve ksno net stran,cene,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo mi valik za kitajca!!!!!prodam kar češ ti sam ti sam napiš kwa rabaš!!!!!!!!!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavek za zračni filter in zračni filter.Kok pa pride cena??Moram naračunat če se splača .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej mam en užigalni sistem dargač pa je nov 8 jurjov.jest ti ga pa dam za enih 5 jurjov.zračni filter rabaš za fergazar???????k ga dargač mam.mam še valik robe.

-cele vilce z čeljustjo

-nove savske dažne gume monsum najmehkejše

-novo sprednjo savsko gumo B tardota

- celo mašino

-dirkalni avspuh za zračnega kitajca

-bremzne ročke

-dušilec za avspuh...............

če kdo kej rab me nej klikne pa se bomo zmenil......................... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš pa tolk robe de bi lahko letos dirkal na amaterskem prvenstvu... :D jest drugač prodam tegale...

Aja cena 500 eur...

[attachmentid=89083]

post-209-1167760800_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene mislaš??????? :hmm: jast newem če bom še kej paršu na amatresko pasrvestvo v minimotu,zato ker se bomo bolje poglobil za supermoto 125 ovpen.mislam pa da bom še kakšno derko odpelu za amatersko parvestvo v minimotu :D :D

sej res še jest prodam kitajca za 35 jurjov nov!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš pa tolk robe de bi lahko letos dirkal na amaterskem prvenstvu... :D jest drugač prodam tegale...

Aja cena 500 eur...

[attachmentid=89083]

Popravljam, pomlad je skoraj že tu... :kva1: Cena 550 EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst obupujem....noče delat.Prov upera se.Skos crkuje,ko že mislim da dela in se usedem nanj da bi se odpelu ne vleče nikamor(čist nč moči nima),in povrh vsega še crkne.Da bi dalj časa delal...ne on pa ne.

Kurc pa ti kitajčki :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast ti prodam novga kitajca za 150 evrov rumenga pa boš mel nov stroj, saj delu ti bo pa še sprednjo novo savsko gumo ti dam zravan :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzameš v račun mojga??

Kupoval novega ker se ta ni moj.sam probam ga zrihtat bratu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst obupujem....noče delat.Prov upera se.Skos crkuje,ko že mislim da dela in se usedem nanj da bi se odpelu ne vleče nikamor(čist nč moči nima),in povrh vsega še crkne.Da bi dalj časa delal...ne on pa ne.

Kurc pa ti kitajčki :headbang: :headbang:

najprej daj filter gor, pa pol probi. po moje bos presenecen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto filtra sem dal gor cunjo s katero se čisti vizirje.Tko da bi kr moglo delat.Ne vem zakaj je delal prej ko ni blo filtra gor?!Če je vse spucan,spihan,...kaj je mogoče na motorju kj narobe???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast ti prodam novga kitajca za 150 evrov rumenga pa boš mel nov stroj, saj delu ti bo pa še sprednjo novo savsko gumo ti dam zravan :D :D :D :D :D :D

Jst sm ti poslov PM za tist vžigalni sistem s kovinskim zobnikom, pa nisi nč odgovoru, kje bi ga lahko prevzeu. Mogoče nisi dobil PM-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja

ej sori k ti nisam odgovoru ja če rabaš powej........pa sej veš kwa mam če še kej rabaš sam napiš pa ti bom nazaj odgovoru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja

ej sori k ti nisam odgovoru ja če rabaš powej........pa sej veš kwa mam če še kej rabaš sam napiš pa ti bom nazaj odgovoru :D

ja če maš na zalogi, bi kupu :) to je pa zaenkrat use kar rabm, ostalo zaenkrat dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

kdaj boš mel pa kej cajt da se bi ket dobil a mogoče poznaš kej vir al pa domžale?

a bogoče kašanga poznaš da bi kupu čist novga kitajca? k jih mam mal valik enga bom obdaržu za derkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anžy mal bo treba slovnico poravit... :BUA:

derkat= dirkat

kašanga= kakšnega

obdaržu= obdržal

Al je pa tole čist nov sleng in ga jaz ne razumem... :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

kdaj boš mel pa kej cajt da se bi ket dobil a mogoče poznaš kej vir al pa domžale?

a bogoče kašanga poznaš da bi kupu čist novga kitajca? k jih mam mal valik enga bom obdaržu za derkat.

Vir oz. Domžale vem kje so, prov dobr pa ne poznam tistga konca :D Bo treba na kkšn lep dan počakat, ker druzga prevoza kakor motor še nimam, tko da k bo kkšn sončk, pa loh prletim do tja. Drugač pa če ti kej v LJ hodš, bi se loh tut kje tm dobila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha

ja lahko se bi ket v LJ dobila

te bom na msn dodal, pa če boš kdaj gor se bova pa zmenila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče katerega zanima za minimoto?

za 50 eur

samo navoji so posneti na glavi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!