Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

A se da kje videti kaj Jeremy najde na interwebu za vsako oddajo, kar na TVju ne pokažejo, ampak samo gledalcem v studiu:? Saj si mislim, kaj najde, ampak zanimajo me točne slike, ker mislim, da smo brezveze prikrajšani za del šova.

ummm... nisem sur, da hoces videt... :eek: :SS

sicer pa so ugotavljali ze na Final gear. pa so delal super zoom... kolikor sem videl, nisem hotel videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kje videti kaj Jeremy najde na interwebu za vsako oddajo, kar na TVju ne pokažejo, ampak samo gledalcem v studiu:? Saj si mislim, kaj najde, ampak zanimajo me točne slike, ker mislim, da smo brezveze prikrajšani za del šova.

mislim da slike nagih žensk ker vedno reče "sem šel na internet in našel tole (zamegljen ekran in smeh publike) pol pa sem našel tole in pokaže avte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kurcu ratuje top gear. Celo oddajo ene stare ničvredne alfe kazat :headbang:

Pa zdej, da se alfisti nate spravijo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj čakam na komentarje zdajle :rolleyes: . Samo a res niso čisto nič drugega pokazali v celi oddaji razen ta jajca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj čakam na komentarje zdajle :rolleyes: . Samo a res niso čisto nič drugega pokazali v celi oddaji razen ta jajca?

A prav pokazat mors kak butl si... naslednjic bot rajs tih. Se gledu nisi pa se neki usajas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top gear Alfa challenge

http://www.youtube.com/watch?v=m1lNUqzcdrY...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=rJN98BL7jDM...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Pj5a89Np-YQ...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=mvNQukbAEMw...feature=related

Tole sem pogledal. In tule je skoraj 40min starih alf. Zato pa sprašujem če so imeli še kaj drugega za pokazati, ker ni nič drugega na youtube? Ali znaš mogoče ti dr_butl odgovoriti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v clarkson - the good, bad & ugly kjer je v ZDA in testira njihove avte se zelo počasi in štorasto pelje par metrov z harleyem in ga potem razstreli, tako da neki motorist glih ni glede na to kako se pelje tistih par metrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v clarkson - the good, bad & ugly kjer je v ZDA in testira njihove avte se zelo počasi in štorasto pelje par metrov z harleyem in ga potem razstreli, tako da neki motorist glih ni glede na to kako se pelje tistih par metrov.

sm lih pogledu... hahaha!!

Tako ja

moje mnenje o tebi je nespremenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kje videti kaj Jeremy najde na interwebu za vsako oddajo, kar na TVju ne pokažejo, ampak samo gledalcem v studiu:? Saj si mislim, kaj najde, ampak zanimajo me točne slike, ker mislim, da smo brezveze prikrajšani za del šova.

to tut mene zanima :P

v clarkson - the good, bad & ugly kjer je v ZDA in testira njihove avte se zelo počasi in štorasto pelje par metrov z harleyem in ga potem razstreli, tako da neki motorist glih ni glede na to kako se pelje tistih par metrov.

seveda da ni motorist, če smo pa motoristi zanj homoseksualci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da ni motorist, če smo pa motoristi zanj homoseksualci :)

Ummm, se hujs k to je: zanj nismo ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšni top gear me močno nasmejal ob izključitvi navigacije v gtr-u. "OH NO, AMY IS GONE!!"

hehe moja se kliče Yolanda. in ko začne preračunavat lahk nanjo krčim Bitch be coo!!l

ene stvari ne razumem, če tolk ljubi alfo, če jo ima rad in spoštuje njeno dušo KAKO LAHKO ČIST ZNOSN AUTO TAKO NEUSMILJENO UNIČUJE?

sej ne de je treba take kante šparat in nevem kaj, ampak tista zelena, kako lahko? očitno Clarkson nima duše heheheheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!