Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
Sesir, FinalGear.com bi znal bit odgovor na tvoje želje :whistle:
Z neta potegni MICROTORRENT, program za torrente dol vlect. Pol gres pa na finalgear, ni se treba prijavljat in gres na => shows => top gear in najdes epizodo in sledis linkom za download epizodo preko mininove. Simpl k pasulj. Kar se pa thrillerja tice; potem, ko bos instaliral microtorrent, samo kliknes na link, ki je objavljen nekje v tej temi. in to je to.

lp j

:worship: potegnil dol 61Gb.Se pravi vseh 12sezon in bonus!Že pogledal od 12 do 4 sezone in bonus :whistle:

Še dobra,da je zima :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
a ste gledal zadnji del, kjer jeremy postane biker

O ja. Pa se pase mu :D Haha... Kuća puna smjeha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeremy jih je v zadnji oddaji fasal, hehe. Je pa zmagal, kljub temu, da se je prvič vozil s skuterjem, Hamster in May pa sta motorista. Seveda je bilo največ odvisno ravno od zadnjega brzinca... na vodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vespa je nardila svoje :OK:

Honda cup je res zakon s 50 ccm narest 1600 km v 8 dneh (odštejemo vožnjo z vlakom).

Oddaje posnete zunaj studija so zakon. Poti, ki bi jih lahko v resnici posnemal, če bi imel namen iti v te kraje B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vespa je nardila svoje :OK:

Honda cup je res zakon s 50 ccm narest 1600 km v 8 dneh (odštejemo vožnjo z vlakom).

Oddaje posnete zunaj studija so zakon. Poti, ki bi jih lahko v resnici posnemal, če bi imel namen iti v te kraje B) .

JEEEJ. USE KOCINE SO SE MI POKONC POSTAVLE, ko sm prebral, kar si nism upal niti u brado zamrmrat.

Mene je pri tej avanturi zamikala še ena zadeva, pa zato ni treba v vietnam. nekam it z majhnim motorčkom (cub50 je res mal premalo). da dejansko lahko gledaš okrog . . . . pa magar samo po sloveniji, . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa najbolj fasciniral tist Minsk, ki ga je Hammond vozil. stara ruska gara, pa dela pa dela pa dela... pa dela.. to je tocno to, kar clovek potrebuje. (p.s. pri nas se jih verjetno ne da dobit, ne?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je, v bistvu bi šel probat tist k je šel v skandinavijo (na Finsk :hmm: ) pelat "rejli off road" z enako vrednimi garami v celotni kategoriji k ga je Mika učil

driftat s starim mercedesom :naughty: .

Noro, čist noro :OK: .

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa najbolj fasciniral tist Minsk, ki ga je Hammond vozil. stara ruska gara, pa dela pa dela pa dela... pa dela.. to je tocno to, kar clovek potrebuje. (p.s. pri nas se jih verjetno ne da dobit, ne?)

to je v bistvu mz 125/150. Nočeš imet takega motorja. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je v bistvu mz 125/150. Nočeš imet takega motorja. :grrr

:D sta u sorodu , ne? Minsk in MZ. glava in cilindr sta bla sumljivo podobno "oblikovana" hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEEEJ. USE KOCINE SO SE MI POKONC POSTAVLE, ko sm prebral, kar si nism upal niti u brado zamrmrat.

Mene je pri tej avanturi zamikala še ena zadeva, pa zato ni treba v vietnam. nekam it z majhnim motorčkom (cub50 je res mal premalo). da dejansko lahko gledaš okrog . . . . pa magar samo po sloveniji, . . . .

Tudi 50ccm je prav OK (no 2takter). 6500km v 3 mesecih po in okoli Slovenije in po Istri, pred prvim motorjem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi 50ccm je prav OK (no 2takter). 6500km v 3 mesecih po in okoli Slovenije in po Istri, pred prvim motorjem ...

:topic: hehe. ja. tud jez sm z automaticom drgnil po sloveniji, ampak takrat se automatic ni bal klanca, zdej bi bil pa pošteno v zadregi :blush: in mel sm 12-14 let. lani sem mel na uporabo dajlima 125, in se mi zdi de je 4taktna 125 koslinica idealna za tak hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljevanje bo 13. sezona. Vietnam special je bila zadnja, ja.

"Top Gear is currently on break and will be back in March reportedly."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D sta u sorodu , ne? Minsk in MZ. glava in cilindr sta bla sumljivo podobno "oblikovana" hehe

najbolj ga pa izdaja tipični mz-jevski zvok. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da je Stig v resnici dirkač Ben Colins, so špekulacije stare že par let, zdaj se je očitno pa sam še razkril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje samo v scenariju tako piše (čeprov je TopGear Unscripted Show :)) in je zgolj trik, da se je sedaj po končani sezoni moglo razkrit, kdo je Stig. Tako bodo lahko kako novo potegavščino uvedli za prihajajoče sezone! :worship:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi blo hudo, če bi Stiga zamenjala Lady Stig :naughty: :kva2:

Ideja je sicer vredu, AMPAK: katera pa mislis, da bi bila Lady Stig? Poleg une nemke? Torej bo ona in s tem zgubis 3/4 zabave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bila tista Slovenka, ki dirka z ferrarijem :whistle: (ime mi je ušlo iz glave)

Aja ona voditeljica Paprike al kaj je že blo :D Ko še tankat ne zna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!