Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

na veceju stoječki- sreča da sn bil takrat še dobro fizično pripravljen, no sej tak ni trajalo več kot slabi 2 minuti hehe :yes:

mislim z lepih se hvališ :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dal sem 100eur, pa ni važno kje. Izbral sem si res postavno in lepo dekle. Ona res zna, jest pa se res še učim :whistle: Naseldnič bo še bolš. Prosim kogarkoli ki to bere, naj ne pove nikomur, ker se stvari hitro razvejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim z lepih se hvališ :lol1: :lol1:

ja jebiga, sila je sila, no sej zaj ziher tega več nebi delal... :whistle:

Dal sem 100eur, pa ni važno kje. Izbral sem si res postavno in lepo dekle. Ona res zna, jest pa se res še učim :whistle: Naseldnič bo še bolš. Prosim kogarkoli ki to bere, naj ne pove nikomur, ker se stvari hitro razvejo .)

hahahah, bravo careee :worship: ...no nebi pa blo glih treba da ti je prva ne, čeprav jaz od prvega seksa tui nisn mel bogvekaj, tisti 2 min suvanja in to je blo to...ampak je blo vsaj zastonj hehe...aja čaki malo...naslednič...kak to misliš...to je bla prva in edina al kak???

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal sem 100eur, pa ni važno kje. Izbral sem si res postavno in lepo dekle. Ona res zna, jest pa se res še učim :whistle: Naseldnič bo še bolš. Prosim kogarkoli ki to bere, naj ne pove nikomur, ker se stvari hitro razvejo .)

100 je preveč!!! :headbang: :headbang: Pridi na Dolenjsko so po 50 EU !!! :hmm: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 je preveč!!! :headbang: :headbang: Pridi na Dolenjsko so po 50 EU !!! :hmm: :eek:

a če jo 2 odbelata je na vsazga 25€

:lol: :lol: :lol:

to je še bolš cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosil bi da naj da en eno objavo, da ne bom kle objavlen, k ni glih za na net, hvala :OK: B)

Upam, da se ti zajebavaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če jo 2 odbelata je na vsazga 25€

:lol: :lol: :lol:

to je še bolš cena

:devil: Sevidi da nisi doma na tem področju se boš že še naučil,enemu prej pride enemu pa kasneje kaj češ ljudje smo pač različni. :lol1: :lol1:

NE ampak za 80 lahko DVE(če zmoreš)ne se hvalit samo z jezikom !!!!!!!

Ps;starmu vovku mlado jagnje ali nepozabi star kozu ima trd rog preverjeno pa brez zamere! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Sevidi da nisi doma na tem področju se boš že še naučil,enemu prej pride enemu pa kasneje kaj češ ljudje smo pač različni. :lol1: :lol1:

NE ampak za 80 lahko DVE(če zmoreš)ne se hvalit samo z jezikom !!!!!!!

Ps;starmu vovku mlado jagnje ali nepozabi star kozu ima trd rog preverjeno pa brez zamere! :hmm:

vprašanje je, kje ste se prvič ljubili in ne sexali :wacko:

zelo žalostno, če ne poznate razlike :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje je, kje ste se prvič ljubili in ne sexali :wacko:

zelo žalostno, če ne poznate razlike :evilgrin:

ljubim se jaz samo z mojo mašinco in to čez kake fajn ovinke...vse ostalo pa je potreba isto kot jesti, piti, dihati,... .) :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubim se jaz samo z mojo mašinco in to čez kake fajn ovinke...vse ostalo pa je potreba isto kot jesti, piti, dihati,... .) :D

tud prav, važn da si srečn in da poznaš razliko :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubim se jaz samo z mojo mašinco in to čez kake fajn ovinke...vse ostalo pa je potreba isto kot jesti, piti, dihati,... .) :D

gak.. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubim se jaz samo z mojo mašinco in to čez kake fajn ovinke...vse ostalo pa je potreba isto kot jesti, piti, dihati,... .) :D

Pa ja ne moreš reč, da ti motor pomeni več, kot bitja nasprotnega spola....že res, da je bike nekaj kar te prevzame, pa vendar so stvari, k te še bolj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja ne moreš reč, da ti motor pomeni več, kot bitja nasprotnega spola....že res, da je bike nekaj kar te prevzame, pa vendar so stvari, k te še bolj :evilgrin:

ja pomeni mi več normalno da, predvsem zdaj ko smo mladi in razigrani, potem ko bom pa starejši in iskal kako resno zvezo ali si ustvarjal družino, pol pa itak da ni primerjave ja...do takrat pa je vse to potreba, ki se jo opravlja bodisi redko bodisi pogosto, odvisno od cajta in zainteresiranosti...motor pa je stil življenja, in največji užitek kaj je možno, predvsem pa neizmerna svoboda, ki je ob resni zvezi, močno omejena, kar pa v mojih letih in pri mojmu karakterju ne pride v poštev... :D ...se je že izkazalo, da je temu tako hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomeni mi več normalno da, predvsem zdaj ko smo mladi in razigrani, potem ko bom pa starejši in iskal kako resno zvezo ali si ustvarjal družino, pol pa itak da ni primerjave ja...do takrat pa je vse to potreba, ki se jo opravlja bodisi redko bodisi pogosto, odvisno od cajta in zainteresiranosti...motor pa je stil življenja, in največji užitek kaj je možno, predvsem pa neizmerna svoboda, ki je ob resni zvezi, močno omejena, kar pa v mojih letih in pri mojmu karakterju ne pride v poštev... :D ...se je že izkazalo, da je temu tako hehe

Se strinjam, kakor ti paše, tko pač moraš živet, to je stvar vsakega posameznika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, kakor ti paše, tko pač moraš živet, to je stvar vsakega posameznika....

:yes: , tudi jaz tako pravim, vsakemu svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zares srečni so tisti, ki gredo po kos pleha v štacuno, ven pa pridejo zaljubljeni in s trdim tičem med nogami..........Ih, kako malo eni potrebujejo, da so srečno zaljubljeni....... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!