Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

v njeni sobici, med tem ko je njena mat vpila, da moram domov, ker je treba naslednji dan v solo...

Kar se pa iskalke srece tice... narod iz srednjega balkana kaze - sve je to samo duvanje u vetar...

e pa duvaj dalje.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je rekel, da je bil t'ko p'jan, da se sploh ne spomni, kdaj se je prvič... :hmm:

Jst mu ne verjamem... Pa vi?! :? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Babi ma prov,mogoče je prvič hodila tko na široko kot jaz, :? sem mislila da sem raca postala :grim

pa občutek sem imela da mi na hrbtu in čelu piše,da sem zgubila nedolžnost :grim

ne tega ne pozabiš tako zlepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Babi ma prov,mogoče je prvič hodila tko na široko kot jaz, :? sem mislila da sem raca postala :grim

pa občutek sem imela da mi na hrbtu in čelu piše,da sem zgubila nedolžnost :grim

ne tega ne pozabiš tako zlepa

Nisem bila ravno račka...za oba je bila prva sexualna izkušnja in izguba nedolžnosti...no ja, je bilo precej zabavno....nerodni najstniki pač... :eek: :wub: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no to je že res,sam moreš priznat da nam je šlo za prvič kr fajn med noge :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: Ahhh, luštni spomini na prvič.. Zgodilo se je pri meni v sobi, pa še nikogar ni bilo doma.. In tako mulcem začnejo "neumnosti" hodit po glavi.. In smo raziskovali :whistle: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška!

Jst pa Broj jedan, pa Insallah in Pervy smo se odločili, da bi se s tabo enkrat dobel!

Ampak to samo zato, ker bi bla dva, zagvišen premal zdržljiva... :hmm: :hmm: :D :D :OK: :OK:

:hmm:

Ne vem, ne vem. Kaj če bi ji raje v dar poslali en ducat umetnih qrcev. Črnih. In potem naj gre malo vase. Dobesedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Spomini, spomini segajo nazaj v čase MZ-jev, skupne države.. Skratka v Umagu, kamp Stella maris, šotor v katerem je bilo ziher vroče kot v peklu- opoldanska vročina... Par let starejša prodajalka spominkov na tržnici (baje je bila nekje s Koroškega), je nisem videl nikoli več. :? No, pa saj se je potem začel pravi lajf, ni bila pozabljena, je pa res, da tudi bolelo ni... Kot potem srček boli, ko kaj izgubiš. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pocitniska prikolica... ...ob njej napihljiva blazina, na njej spal 3je frendi... ...na eni postli v prikolici js pa moja takratnja (14 stara, in ne vec nedolzna, btw :whistle: ), na drugi postelji best frend in njegova takratnja... ...ona dva guncata... ...midva guncama... ...ona dva koncata... ...slisim njegovo "zejna sm, grem pit..." ...js in moja se zakrijema z enim kurcevim povstrom... ...best frend baterijsko svetilko v roko, posveti direkt v naju - "KA PA VIDVA DELATA?!?!?! :photo: :lol1: "

...bemtis. mi je kr dol padu. :BUA: :angry2:

...naslednjo noc je blo bolje. :blush:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to si je treba zapomnit?

kot da bi spraševal kdaj sem si prvič rit obrisu :rolleyes:

who cares...

Verjetno ko si prvič kakal brez plenice :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he jz sm bla tud nažgana ko norc, pa že kuj u taprvo stestirala raznorazne poze, ni da ni, da me je tip že kr mau postran gledau, pa ni verjeu da sm devica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuh .. ys sem pa to doživu takooo romantiš .. sama doma .. telefon: "Prid kmen - hiiitr!" .. čakala me je v sobi, kjer je gorelo veliiko sveč, kamin, njena večerna oblekca za v gledališče .. potem je pa takoo lepo igrala na klavir .. še danes je to ena mojih najljubših melodij.

:blush:

Ampak

sy vem - to dons ni več modern .. važn se je zadet s pol litra šnopsa in petimi extaziji, mal pomigat v raznih pozah in rečt: "Peesda smo dobr fukal!"

Ja, sy razumem mladino - danes je treba vse hitro probat pa jt naprej novim fukom nasproti!

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yst bi še dones sexow, sy hiiiiiitr začutim potrebo. A kay bi rekew..."Kaj čwa če je gotovo,stara moja, yst ne moreeeeeeem več. :grim :photo:

Peeesda, pol bowa pa raje fotografiwala...

Popravljeno . Popravil SHERIFF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potem je pa takoo lepo igrala na klavir...

Pri meni je blo podobno, s tem da je igrala na neke vrste pihalo al kak se že temu reče. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem se prvič ljubil? :blush:

Damn... nisem se še...

Sem pa že marsikje fukal... :devil:

Vem... to je danes za mladino značilno... brez klavirja in predigre v čipkastem perilu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!