Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

ah nejkoo, pozabljaš, da motor ne premore čustev in da pol res ne morš govort, da je to ljubezen. :wacko:

ljubiš lahko le osebo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zares srečni so tisti, ki gredo po kos pleha v štacuno, ven pa pridejo zaljubljeni in s trdim tičem med nogami..........Ih, kako malo eni potrebujejo, da so srečno zaljubljeni....... :winkiss:

:yes: , dobri stari materialisti, bi temu lahko rekli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah nejkoo, pozabljaš, da motor ne premore čustev in da pol res ne morš govort, da je to ljubezen. :wacko:

ljubiš lahko le osebo :headbang:

je pa motor sredstvo ki sprošča raznorazna čustva, predvsem adrenalin hehe....sej so še ostali zadeve, ampak motor pa najbolj hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: , dobri stari materialisti, bi temu lahko rekli :D

Že, že.....samo si za enih 20 let sfalil taprave pleharce......zaj je motorjev preveč........nič več ne zahaklaš....... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti maš pa potrebo al kaj?? se če je fejst hudo, rad pomagam... :D .)

a si ta štos sam poguntal, al te je kdo naučil?

al maš VIP dovolilnico in exluzivo za bedarije kvasit in moramo vsi ostali bit pridno medtem, ko vaša ekselenca modruje o plehu, fuku in svoji infantilnosti?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že.....samo si za enih 20 let sfalil taprave pleharce......zaj je motorjev preveč........nič več ne zahaklaš....... :evilgrin:

vse se da če se hoče hehe

a si ta štos sam poguntal, al te je kdo naučil?

al maš VIP dovolilnico in exluzivo za bedarije kvasit in moramo vsi ostali bit pridno medtem, ko vaša ekselenca modruje o plehu, fuku in svoji infantilnosti?

sej vem, je kar hudo če že dolgo nisi, držim pesti zate, da ti čimprej uspe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa motor sredstvo ki sprošča raznorazna čustva, predvsem adrenalin hehe....sej so še ostali zadeve, ampak motor pa najbolj hehe

ti iskreno želim, da v lajfu spoznaš in prepoznaš čustva in da dojameš, da niso povezana z denarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se da če se hoče hehe

O seveda.........Ninje zahaklaš kjerkoli.... :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti iskreno želim, da v lajfu spoznaš in prepoznaš čustva in da dojameš, da niso povezana z denarjem.

čustva so za slabiče...legio patria nostra :D

O seveda.........Ninje zahaklaš kjerkoli.... :naughty:

hehehehe, dobra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, je kar hudo če že dolgo nisi, držim pesti zate, da ti čimprej uspe :OK:

sploh ne dvomim da veš, kako je če dolgo nisi..

jaz sem že pozabila.. :winkiss:

p.s.: po katerem ključu si forumski maldiči jemljejo pravico, da klobasajo neumnosti,...kot to maldiči pač počno..potem pa še prav arogantno sekajo nazaj, ko jim te neumnosti komentiraš. Ker konec koncev si tudi ti uporabnik foruma in prav tako upravičen do postanja neumnosti kot mladiči (recimo da je na dolgočasen deževen dan takšna potreba močnejša kot sicer)

p.p.s.: zakaj so vsi nedofukanci prepričani da je nedofukan cel svet - eni smo pač preprosto tečni po naravi. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne dvomim da veš, kako je če dolgo nisi..

jaz sem že pozabila.. :winkiss:

p.s.: po katerem ključu si forumski maldiči jemljejo pravico, da klobasajo neumnosti,...kot to maldiči pač počno..potem pa še prav arogantno sekajo nazaj, ko jim te neumnosti komentiraš. Ker konec koncev si tudi ti uporabnik foruma in prav tako upravičen do postanja neumnosti kot mladiči (recimo da je na dolgočasen deževen dan takšna potreba močnejša kot sicer)

p.p.s.: zakaj so vsi nedofukanci prepričani da je nedofukan cel svet - eni smo pač preprosto tečni po naravi. :alien1:

hahah...prav uživam v v tem ko ste eni tak zakompleksani in polni pametovanja...sploh pa mi je všeč ko ma kaka depresivna ženskica kaj za povedat čez te zadeve :lol1: ...keep on nerving nagajči :D :OK: mwaa :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja ne moreš reč, da ti motor pomeni več, kot bitja nasprotnega spola....že res, da je bike nekaj kar te prevzame, pa vendar so stvari, k te še bolj :evilgrin:

ni mel še dobre izkušnje v postelji tale naš nejko pol pa misl da je motor bomba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja luba duša nejko , kaj pa ti veš :rolleyes:

en velik nič :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mel še dobre izkušnje v postelji tale naš nejko pol pa misl da je motor bomba

nisn jaz kriv če ne znajo hehehe...ninja pa vedno zna :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja luba duša, kaj pa ti veš :rolleyes:

en velik nič :rolleyes:

wanna try me :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo zate in ne

ne spreminji objave zatem k ti nekdo odgovori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo zate in ne

uff reeskota se še jaz nebi brano, ne bi jaz bil tak odločen na tvojem mestu hahaha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff reeskota se še jaz nebi brano, ne bi jaz bil tak odločen na tvojem mestu hahaha :lol1:

potem se pa kar zmenita. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem se pa kar zmenita. :winkiss:

ne bit zdaj ljubosumna no, sej ti lahko tud zraun prideš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bit zdaj ljubosumna no, sej ti lahko tud zraun prideš :lol:

pusti jo..saj ne ve kaj zamuja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!