Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

haha skalar, tud izbezumu se nisi od neke kuhe. loh si zlo zadovoln da nimas zafnane zene k hoce vsaj eno mišelinovo :)

 

 

...aja, im back ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha skalar, tud izbezumu se nisi od neke kuhe. loh si zlo zadovoln da nimas zafnane zene k hoce vsaj eno mišelinovo :)

 

 

...aja, im back ;)

Ha če bi ona hotla mišelinko, bi tud jz rad mel MVaugusto turismo veloce...teba je bit z malim zadovoln (to ne veljai za lulčka):jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut zadnjič školke jedu, ampak je bla lupina premu skuhana ... sm se kr matru, da sm jo zgrizu (podobn k koža zapečenga odojka) in pogoutnu ... mal je popraskal po grlu ampak nč hudga ... itak mam raj kalamare ... 

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prezentacija ni za nikamor. Tehnika bi bila lahko bolj moderna. Tekstura je ravno prava, na zunaj hrusta znotraj je mehko. Ampak okus je pa TOP :D;)

Njam njam!!!

20151006_190628.jpg

20151006_192846.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prezentacija ni za nikamor. Tehnika bi bila lahko bolj moderna. Tekstura je ravno prava, na zunaj hrusta znotraj je mehko. Ampak okus je pa TOP :D;)

Njam njam!!!

20151006_190628.jpg

20151006_192846.jpg

V nedeljo naredu....bile dobre...sam pohanje je mal proti crni vlekel . . .  jbg  . . . Afriske drobtine pa to  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

...ekola... jedu matevža... pa zelje... pa svinjsko pečenico... pa veliiiiiko ocvirkov.....

.... ker vprašanje, kolika časa bomo to lahko še jedli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

...ekola... jedu matevža... pa zelje... pa svinjsko pečenico... pa veliiiiiko ocvirkov.....

.... ker vprašanje, kolika časa bomo to lahko še jedli...

A te zdravje al kalamari jebejo ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 11. 2015, Zivnorc pravi:

...ekola... jedu matevža... pa zelje... pa svinjsko pečenico... pa veliiiiiko ocvirkov.....

.... ker vprašanje, kolika časa bomo to lahko še jedli...

Dokler te nov zdravje zacel zajebavat,je pa to zame kul hrana.Brez mesa sem tak ,da se tud z  motorjem ne morem pelat:kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...meso ni problem....problem je, kolko časa bomo še lahko svinjsko jedli....pa ne, da bi ga nam zdravniki prepovedali....

:blush:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

...meso ni problem....problem je, kolko časa bomo še lahko svinjsko jedli....pa ne, da bi ga nam zdravniki prepovedali....

:blush:

 

Zdravniki ali pa nova vera, ki prihaja :hmm:

nutela.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo eksperimentiranja... sem dodala se malo navadnega mleka, ker je ena piksna premalo in prevec gosta... zanimiva kombinacija...

 

 

20151129_133207.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, NinaBina pravi:

Malo eksperimentiranja... sem dodala se malo navadnega mleka, ker je ena piksna premalo in prevec gosta... zanimiva kombinacija...

 

 

20151129_133207.jpg

Čujtevi, to si meni recept ukradla!

Sedaj še samo reči, da daš not še kakšno rebro temne čokolade, pa se bova zagrabila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, NinaBina pravi:

Komot se lahk zgrabiva :P rebro pa ne dam, ker sem zdaj prvic... mogoce kdaj... je pa to ze po defoltu kao z crno

Če pride več potrošnikov na obisk, skuham en čokoladni in en vanilijev, potem pa najprej nalijem v posodice do polovice eno vrsto, nato pa v sredino dolijem še drugega ter s špilo malo premiksam v različne vzorce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!