Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 10 urami, GoBobi pravi:

Dohtarca živ!

Zaradi splošne razgledanosti mi prosim povej, koliko tako remek delo košta in še po občutku oceni z 1 do 10 osebno zadovoljstvo z okusi. Vizualno je lepo, ampak sam sem se vsaj ene trikrat od ene petkrat, šestkrat znašel v položaju, ko sem se vprašal, kdo je tukaj bedak. Kuhar visoke kuhinje in njega pevci slavospevov ali jaz in moj občutek in okus za to, kaj naj bi bilo dobro. Ker tisto kar sem okušal je bilo pod nivojem česarkoli... in to na več različnih nivojih. Največja zmeda pri vsem skupaj pa je bila, ker je bilo to z okusi pri enem in istem mojstru -> popoln zadetek (glavna jed) in popolna katastrofa (hladna predjed in sladica). V bistvu je bilo podobna izkušnja pri vseh treh "mojstrih". Nekaj zelo dobro, nekaj pa... imate skrito kamero?!? mamicu vam jebem zafnanci nesposobni.

Kaj je bilo že vprašanje?:blush:

Aja, kako so se ti po pravici in kritično s strani normalnega človeka, zdeli okusi in njih miksanje?

Ajd!

Tole stane 3.60 €. Okus je podoben kot pri originalu s tem, da je v sredini tortice malinova omaka, ki se lepo ujame z ostalimi okusi. Torej dam oceno 9. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Tele so kar iz Spara, ne vem kaj se ti zdi tko posebno. 

Debelina nanosa mišičnih vlaken na kosti mi je všeč. Probaval sem že v Šparu, Mecatorju in Tušu, a "debelih" reber ne dobim. Povsod imajo samo tisti spodnji del s 4 centimetri zašpehanega mesa. Na tvoji sliki pa se mi zdi, da ga je kar malo več. Me je pa včeraj poklical prijatelj, ki je tudi prebral mojo tožbo o rebrih in mi, ob obveznem "pametovanju", ker ga nisem že kdaj prej vprašal, povedal, da rebra z več mesa imajo vedno v Leklerku :rolleyes:... kjer imajo res vse zelo dobro založeno. Mi je edino malo s poti in se tam bolj poredko naslikam. Bom preveril, ampak mislim, da bo to kar to.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, GO_Tomi pravi:

To je vlečeno testo, ki se je danes tako vleklo, da je blo skoraj do tal. Bo pa to štrudelj iz domačih jabolk. Super njama :)

Aha...se vid,da sm brez leč gledou...sam je pa profesionalno raztegnjen...:OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Yoghurt said:

Kdaj lahko pridem na pokušnjo?

Ju3 gremo na Gurensko, nesemo obiskom za zamenjavo za župco :)

1 hour ago, maiden said:

.sam je pa profesionalno raztegnjen

To moja žena vleče. Ona to zna ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maiden said:

Ke paj kureje pa guvedna???:?

 

1 hour ago, GO_Tomi said:

Jebeš mi sve ... to pa ne zastopim, kaj si napisal :(

Se mi zdi, da bi se tako nekako lahko slovnično izražali čez ene 500 let.... Današnji prevod pa bi se glasil: Kje pa je korenje pa govedina???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, izibajker said:

 

Se mi zdi, da bi se tako nekako lahko slovnično izražali čez ene 500 let.... Današnji prevod pa bi se glasil: Kje pa je korenje pa govedina???

Aha. Torej: korenje je blo pr svinski pečenki, govedno je pa tašča pomlatla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GO_Tomi pravi:

Jebeš mi sve ... to pa ne zastopim, kaj si napisal :(

Prid mal v Kamniški konc al pa v okolico ko še ženske na moškega govorijo pol pa sploh ne boš zastopu:?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, bobi1001 pravi:

Prid mal v Kamniški konc al pa v okolico ko še ženske na moškega govorijo pol pa sploh ne boš zastopu:?:P

Bravo in hvala prjatu...srbsko,šiptarsk,slonokoščenščino znajo...pu kamnšk pa ne....:angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maiden pravi:

Bravo in hvala prjatu...srbsko,šiptarsk,slonokoščenščino znajo...pu kamnšk pa ne....:angryrant2:

Mau se nej še po hribh zapelejo ne pa sam po morju:P

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bobi1001 pravi:

Mau se nej še po hribh zapelejo ne pa sam po morju:P

Tooooo...bravo....pizda sam uno jadranko pa dinkota puznajo...jebo jih šobl...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maiden pravi:

Tooooo...bravo....pizda sam uno jadranko pa dinkota puznajo...jebo jih šobl...:lol1:

Ja pa tiste ribe namest ocvirkov pa kakšne kožnate pa kiblo zela:beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bobi1001 pravi:

Ja pa tiste ribe namest ocvirkov pa kakšne kožnate pa kiblo zela:beer2:

Ufffff ptjatu kes zdela kožarco najduuuuu....takoj jutr jo grem na Blagouco iskat...:beer2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!