Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 42 minutami, pik1 pravi:

..

... a to je že tadruga runda ??? :kva2:

 

a ne vidiš da so v drugo stran obrnene

zdej so pa brancini že pečeni :OK:

20171123_204839.thumb.jpg.ee4efc763a7e2da27155c07efa4c4eac.jpg

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čwekalnica je na prvi strani. Načeloma se v temah kr neki pušča svoboda, ampak tukaj ste pa prav zbezljali, če se da in seveda če zmorete (daleč od tega da koga silim) se poskusite držati teme, da ne bom bral pritožb.

Hvala

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzeto na znanje...jaoooo pizda....a eni se že pritožujejo...počas me preveva občutek,da tale MS postaja zaprt za določeno kasto ljudi...ampak ok...

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maiden pravi:

vzeto na znanje...jaoooo pizda....a eni se že pritožujejo...počas me preveva občutek,da tale MS postaja zaprt za določeno kasto ljudi...ampak ok...

jp, klobasaj o hrani, pa bo vse ok. Predstavljaj si da ni to peskovnik Maiden Looney ampak peskovnik s Hrano. Osrednja tema je Hrana, Food.

Torej to je zaprt oddelek MSja, kjer se govori predvsem o hrani, čwekalnica je pa na prvi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dr.looney pravi:

..... ja zgleda,  da se je enim mal kol v tazadni prestavu.....:lol1:

 

pred 2 minutami, maiden pravi:

veš kva..dej ti k znaš odpri novo temo-lunijevo mejdnovi užitki..pa se bova tm dolčkala...:010

sam zato, ker sem moral porabiti 10 minut za brisanje, smatrajta tole obvestilo za zadnji opomin, še eno nabijanje v tej temi, pa vama stisnem sankcijo...bo šlo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

 

sam zato, ker sem moral porabiti 10 minut za brisanje, smatrajta tole obvestilo za zadnji opomin, še eno nabijanje v tej temi, pa vama stisnem sankcijo...bo šlo?

 

Dami,nič bat...lej...da ne bo šlo komu to v nos,se umikam s tega MS-ja...samo,če bi biu ti načeln,bi mogu že vse teme zapret,samo...pač...kot slovenska vlada...za ene to ne velja... Jože

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maiden pravi:

Dami,nič bat...lej...da ne bo šlo komu to v nos,se umikam s tega MS-ja...samo,če bi biu ti načeln,bi mogu že vse teme zapret,samo...pač...kot slovenska vlada...za ene to ne velja... Jože

kaj je sedaj taka panika? Bili ste naprošeni s strani tistih, ki jim je tema njam njam všeč in ki radi kaj dobrega sem objavijo, da se malo manj nabija. 3 strani popolnoma offtopica sem zbrisal. 

Sedaj pa ne razumem, kot mali otrok se obnašaš sem jezen, ker so mi rekli, da naj bom malo bolj priden? :P

lp

Dami

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34

Sej jest sem se tud zajebaval in sem s svojim pisanjem hotel le malo podkuriti debate. Mi je pa všeč, če teme v Kar neki niso preveč ozko usmerjene in se dopušča malo več svobode

 

Lp, n

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

kaj je sedaj taka panika? Bili ste naprošeni s strani tistih, ki jim je tema njam njam všeč in ki radi kaj dobrega sem objavijo, da se malo manj nabija. 3 strani popolnoma offtopica sem zbrisal. 

Sedaj pa ne razumem, kot mali otrok se obnašaš sem jezen, ker so mi rekli, da naj bom malo bolj priden? :P

lp

Dami

 

Sej bo prišel nazaj, mal se kuja zdaj, kot vidiš on brez lunijeve ne more :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, notranc pravi:

DAMI34

Sej jest sem se tud zajebaval in sem s svojim pisanjem hotel le malo podkuriti debate. Mi je pa všeč, če teme v Kar neki niso preveč ozko usmirjene in se dopušča malo več svobode

 

Lp, n

sej je svoboda, ampak, pa sedaj zadnjič tule pišem,

predstavljaj si da smo kot en otroški vrtec, svoboda je na vrtu kjer v okviru meje vrta počnemo karkoli hočemo, potem pa nekdo podere ograjo in par mulcev znori. 

Jst :( jih pa moram potem iskat in pripeljat nazaj v vrt, pa še pospravit za njimi. Itak da jih bom okaral, mar ne.

Ampak še vedno bodo moji ljubljenčki, pa se bodo lahko igrali na vrtu, kjer imajo nekoliko več svobode.

A se razumemo??

Vse teme, kr neki so načeloma ne moderirane in nekoliko offtopica se pušča povsod, tudi v resnih temah, ampak prosim, bodite vsi pri sebi toliko inteligentni, da ugotovite, kdaj ste ograjo vrtca podrli!!!

ps. in spet smo nabili 6 brezveznih postov, ker se nekaterim ne da dopovedati, da smo že eno stran nazaj prišli do točke, kjer se nabijanje mora končati. :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maiden pravi:

Dami,nič bat...lej...da ne bo šlo komu to v nos,se umikam s tega MS-ja...samo,če bi biu ti načeln,bi mogu že vse teme zapret,samo...pač...kot slovenska vlada...za ene to ne velja... Jože

@maiden zato pa si lahko ustvarite svoje skupine tukaj http://motosvet.com/tabla/groups/?do=create pa počnite notri kar hočete.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo kuhana, gre mal not še palicni mešalnik, da ne bo treba grizt :blush:

S pujskovo usodo še ni čisto določeno kaj se bo zgodilo...

 

20171125_133214.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!