Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 1 minuto, Ella pravi:

Ok, potem pa zraven klikni na kakšen podoben video, ki je v angleščini :blush:

 

a sluvensk pa ne ubstaja...oziroma recept ud pekarice...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda že v redu, samo kaj, ko enim se ne ljubi kuhat in pečt, bi samo jedli. Še večji problem je, ko se partnerka odloči za neko dieto in potem pripravlja samo kao zdrave jedi...brez soli, brez sladkorja, brez mesa...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maiden pravi:

a sluvensk pa ne ubstaja...oziroma recept ud pekarice...:rolleyes:

Hihihi...takole gre... 5a2eb8c3a4d33_20151023_135912(1).jpg.8daabf882930a9c3e2fc1dd2d454290e.jpg5a2eb8c977e5c_20151023_140006(1).jpg.887d071eb129f2f040d9e4a1008e2d7c.jpg5a2eb8ce727e6_20151023_135758(1).jpg.efc7383be1b49d451d868ddb033cd0b9.jpg5a2eb8d4d883c_20151023_145506(1).jpg.f2167062b3f1974c3949f05f431a6aa7.jpg

Najboljša so rdeča in sladka jabolka (v videu poglej kako jih obrneš in narežeš), rezine naj bojo dober milimeter debele, nič več.

Zaliješ jih z vodo in dodaš sok limone (da ne porjavijo) in jih zmehčaš v mikrovalovni. Če jih ne, se rezine zlomijo, ko jih rolaš.

Potrebuješ še listnato testo - jaz ga kupim kar že narejenega v roli (Hoferjev je dober) in ga narežem na približno 5cm široke trakove.

Pol traku premažeš z marmelado ali pa s mascarpone/kislo smetano, kateri dodaš sladkor v prahu (po okusu)in zložiš rezine zmehčanih jabolčnih rezin čez, tako da jih pol gleda čez rob,posuješ s cimetom, zviješ v rolico in ta-da! Rožico postaviš v muffin pekač.

Pečeš po navodilih na embalaži listnatega testa.

Po želji posuješ s sladkorjem v prahu.

 

Popravljeno . Popravil Ella
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Ella pravi:

Hihihi...takole gre... 5a2eb8c3a4d33_20151023_135912(1).jpg.8daabf882930a9c3e2fc1dd2d454290e.jpg5a2eb8c977e5c_20151023_140006(1).jpg.887d071eb129f2f040d9e4a1008e2d7c.jpg5a2eb8ce727e6_20151023_135758(1).jpg.efc7383be1b49d451d868ddb033cd0b9.jpg5a2eb8d4d883c_20151023_145506(1).jpg.f2167062b3f1974c3949f05f431a6aa7.jpg

Najboljša so rdeča in sladka jabolka (v videu poglej kako jih obrneš in narežeš), rezine naj bojo dober milimeter debele, nič več.

Zaliješ jih z vodo in dodaš sok limone (da ne porjavijo) in jih zmehčaš v mikrovalovni. Če jih ne, se rezine zlomijo, ko jih rolaš.

Potrebuješ še listnato testo - jaz ga kupim kar že narejenega v roli (Hoferjev je dober) in ga narežem na približno 5cm široke trakove.

Pol traku premažeš z marmelado ali pa s mascarpone/kislo smetano, kateri dodaš sladkor v prahu (po okusu)in zložiš rezine zmehčanih jabolčnih rezin čez, tako da jih pol gleda ćez rob. zviješ v rolico in ta-da! Rožico postaviš v muffin pekač.

Pečeš po navodilih na embalaži listnatega testa.

Po želji posuješ s sladkorjem v prahu.

 

hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa ... :OK:

pred 1 minuto, GO_Tomi pravi:

@maiden jst bom tudi drugič težiu, k vidim da se splača ;):):D

ja lej..ka te čem,pa take pa to...sej sm samo prijazno vprašou...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

Zgleda že v redu, samo kaj, ko enim se ne ljubi kuhat in pečt, bi samo jedli. Še večji problem je, ko se partnerka odloči za neko dieto in potem pripravlja samo kao zdrave jedi...brez soli, brez sladkorja, brez mesa...:cry:

prjatu,sam se loti dela-tako kot se bom sam...partnerka nej pa dijeto useka pa strada....:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maiden pravi:

prjatu,sam se loti dela-tako kot se bom sam...partnerka nej pa dijeto useka pa strada....:smoke:

Žal je to zame "previsoka matematika"...listnato testo še nisem imel v rokah, pojma nimam kaj in kako. Jaz znam pripravit sendvič, pa še kakšno malenkost, za kaj več grem v restavracijo.Prej je partnerka še kar kuhala ampak se je z zdravo hrano poslabšalo....:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Žal je to zame "previsoka matematika"...listnato testo še nisem imel v rokah, pojma nimam kaj in kako. Jaz znam pripravit sendvič, pa še kakšno malenkost, za kaj več grem v restavracijo.Prej je partnerka še kar kuhala ampak se je z zdravo hrano poslabšalo....:wub:

hmmm...skor ti neb verjeu tega kr si napisou...sam..ok...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej @vandrovec, jst tudi nism znal kr od rojstva. Probaš. Kjerkrat bo za en qur, v glavnem pa ne morš falit prou veliko. Zdej jst kuharim vsak dan pa nove reči probavam pa to. Ful fajn, morm rečt, k ljudi naješ pa te pohwaljo pa se za trebuh držijo ... 
Morš probat kuhat, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, GO_Tomi pravi:

Hej @vandrovec, jst tudi nism znal kr od rojstva. Probaš. Kjerkrat bo za en qur, v glavnem pa ne morš falit prou veliko. Zdej jst kuharim vsak dan pa nove reči probavam pa to. Ful fajn, morm rečt, k ljudi naješ pa te pohwaljo pa se za trebuh držijo ... 
Morš probat kuhat, res.

Se mi zdi, da ne bo šlo...potem je potrebno posodo pomivat, meni jo je škoda packat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Ella pravi:

Razloži mi to,prosim :)

ne morm, ker si blokirana, dokler ne okusim v živo telih dobrot :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, VS800 pravi:

Kar sm reku sm reku  :P

 

pred 18 minutami, NinaBina pravi:

Si preprican? :P

..  .... alo domu.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

ne morm, ker si blokirana, dokler ne okusim v živo telih dobrot :ras: 

Mišek, ne biti jezen, no...z največjim veseljem bi ti jih prinesla ampak bi v teh pogojih potrebovala potapljaško obleko in čoln da pridem kam :bounce:

Popravljeno . Popravil Ella
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!