Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 13 urami, GO_Tomi pravi:

Jebemu sveca ... kako je to dobro ... Če se ne bi bal posledic, bi pojedel celo kilo te potice

Sem se glih spraševal, kakšen si? :D Ravno takšen kot na tvoji sliki Go Tomi, Go Tomi,Go Tomi, Go Tomi :lol1:njam, njam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Sem se glih spraševal, kakšen si? :D Ravno takšen kot na tvoji sliki Go Tomi, Go Tomi,Go Tomi, Go Tomi :lol1:njam, njam.

Nisem tak, bi pa bil, če bi pojedu vse, kar mi je všeč ;)

Dobro da mam 193 cm, k če ne bi teh 105 kil blo preveč izrazitih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, GO_Tomi pravi:

Nisem tak, bi pa bil, če bi pojedu vse, kar mi je všeč ;)

Dobro da mam 193 cm, k če ne bi teh 105 kil blo preveč izrazitih :D

105 kil na 193 cm...pizda...tis pol ku somalijski maratonec-totalno podhranjen....:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, maiden said:

105 kil na 193 cm...pizda...tis pol ku somalijski maratonec-totalno podhranjen....:cry:

Anede? Sej sm vedu jst ... grem kojci na francosko solato navalit, zravn si bom pa pohano piško u usta tišal, tolk da bo grižljaj bolj slasten :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, GO_Tomi pravi:

Anede? Sej sm vedu jst ... grem kojci na francosko solato navalit, zravn si bom pa pohano piško u usta tišal, tolk da bo grižljaj bolj slasten :)

to mi deviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, amateur said:

Žlahtnik je za 50 let dobil prevozni žar, že drugo leto je mesar pri njihovem (domačem) govedu izrezal T-bone steak in ga doma (mesar) pripravil za božično peko (ni sveže meso).  T-bone steak je hrbtni del govejega mesa, ki se ga odreže tako, da kost spominja na črko T. Z uro v roki je žlahtnik potem pekel meso na vsaki strani 6 minut. Brrrrrr kaj je bilo dobro!!! Zraven smo dodali odlično rdeče vino iz DAMI-jevega konca.

Zgolj za info naj povem še to, da govedo krmi samo s senom.

IMG_20171225_125558 (2).jpg

Jst bi tut to papu... :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Spet se nekaj dogaja.......požeruhi....

IMG_20171230_121755.jpg

IMG_20171230_135302.jpg

A to sam za spodne al tud za zgorne gorje pečete,a je mogoče obratn:lol1:zgleda pa ful hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bobi1001 pravi:

A to sam za spodne al tud za zgorne gorje pečete,a je mogoče obratn:lol1:zgleda pa ful hudo

Skorja spodaj je za Spodnje Gorje, skorja zgoraj za Zgornje ...tisto vmes pa ostane doma...hehe. 

Blazno resno....."kao tast" to rad dela....mi zraven smo za stranska dela....in tole je za ene tri familije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!