Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 6 minutami, Ella pravi:

Kaj predlagaš? Moto piknik, takoj ko pobere sneg? :)

no viš...že razmišljaš v pravi smeri...:smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maiden pravi:

no viš...že razmišljaš v pravi smeri...:smoke:

Počasi vas bom nagruntala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Ella pravi:

Počasi vas bom nagruntala ;)

itak,da boš...ti nas sam ornk pusladkej pa boš naša ... :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, VS800 pravi:

Prou maš, za hrano je ke do 2h zjutri cajt   :P

Pa ne da si ze skuhou :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, NinaBina pravi:

Lchf pica in sveža rukola

 

20180310_122426.jpg

Kva maš to kr neki razmetan,to še Pepa od VS-a neb jedla:lol1:..........ma ne hecam se.....u redu sam uno zeleno packarijo stran vrž:fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak... mene je že pamet srecala in sem dala kokosovo stran. Sami Eji notr... mast ma vsaj en kulturn okus ;)

Jutr bo... pecena koleraba in avioncki panirani v sezamu... pa skleda repincla. Se mi ze danes sline cedijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ni kurilno olje čez solato polito še gre. Pridem iz sela v mesto na študij, veš da se mi je dopadlo, za en listek (bon) dobiš južno, samo kaj ko je bila vsaka kurčeva solata z kurilnim oljem polita. Pa vprašam kaj to smrdi, pa mi kelnerca prbije ja bučno olje. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, NinaBina pravi:

Itak... mene je že pamet srecala in sem dala kokosovo stran. Sami Eji notr... mast ma vsaj en kulturn okus ;)

Jutr bo... pecena koleraba in avioncki panirani v sezamu... pa skleda repincla. Se mi ze danes sline cedijo :P

...sej ok...ješ maščobo - hujšaš maščobo sam vseeno tam čez 5-10 let mi boš povedala kaj bo svinjska mastka pokazala na žilah...lchf kolikor mi je znano vseeno daje poudarek na določenih maščobah:sleep2:...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js solate raj ne jem, ce ni z bucnim oljem!

Je pa tko... dejstvo je, da sem spremenila prehrano. Gledam da je cim manj oh in cukra. Mogoce vcasih pac malo pretiravam v objavah z omenjanjem pujska, ker ne konzumiram takih kolicin mascobe. Tu pa tam se zgodi kak obrok, to je pa tud vse.

Kar se mi zdi pa tud dosti pomembno, da se ne sekiram ko kaj takega pojem (cesar se naceloma izogibam). Ce mi pase... v koncni fazi bo meni slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Akito pravi:

...sej ok...ješ maščobo - hujšaš maščobo sam vseeno tam čez 5-10 let mi boš povedala kaj bo svinjska mastka pokazala na žilah...lchf kolikor mi je znano vseeno daje poudarek na določenih maščobah:sleep2:...

naši starši so vse delali na svinjski masti...paj blo vse ok...toj samo nateg spet enih k hočjo mal zaslužit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, maiden said:

naši starši so vse delali na svinjski masti...paj blo vse ok...toj samo nateg spet enih k hočjo mal zaslužit.

Naši predniki od pradavnine dalje so uživali maščobe živalskega izvora. In organizem to zna presnavljat. Stisnjena rastlinska olja so novodoben izum. Rastlinska olja je organizem prejemal kot del živila (rastline) v zelo zmernih količinah in vedno vezana v tem živilu, in to organizem tudi zna presnavljati.

Tudi smoothiji, če ješ banano traja, potem ješ pomaranče, tudi traja (itak zaradi mešanja okusa teh dveh stvari ne boš jedel eno za drugim). Glavno tak obrok traja kar nekaj časa, in hrana se meša s slino. Če ti 3 deci zmiksanega zliješ vase na enkrat, je za telo enak inzulinski šok kot če bi pojedel celo (cukr) čokolado. Ob tem omenjat zdravo prehranjevanje je navadna ironija in utvara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!