Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

zdajle bo jezikova župa novega odgovornega urednika, monsigor Jančiča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je to ko v govejo župo not vliješ? :hmm: pol temu normalni ljudje rečemo vliti nudli. :grim :P

Ne vliješ jih samo v župo :doze: . Lahko narediš malo debelejše ( al pa ne) pa jih (izven župe, ker jih skuhaš samo v kropu) odcediš, pa zraven pečenke ješ ( seveda polite z omakco...njami) . Ali pa jih na putrčku z drobtinicami prepražiš, pa parmezanček gor daš, pa spet kak kos mesa zraven.... :)

p.s.

Priznam, tole z mesom je čista manipulacija, ker vem, da bi drugače obupal nad branjem "zlevanskih" receptov... :naughty: :P :devil:

p.p.s.

Vpraši Joseta, kako jih njegova mati nardijo. :) :D :OK:

zdajle bo jezikova župa novega odgovornega urednika, monsigor Jančiča

Prav lepo ga pozdravi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja babica jim pravi nudli, meni jih streže seveda samo k pečenki in omakici :OK: včasih pa jih sama vrže na drobtine in sladka - to še nisem probal <_<

dobra stvar ja, sicer pa k pačenki skoraj vse paše :grim

spet morem it si kuhat, mi zmanjkuje idej - pomoje bo kar steak, krompir in pir :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostra. :rolleyes: :winkiss:

kulllllllllllllllllllll.....hvala bogu, da sem jo zanč nabavu......

Sporočim, če mi bo uspelo.....sam mislim še mal kisle smetance notr vmešat.....upam, da se ne bodo preveč razkuhal!!!!!!

Sem že lačen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Priznam, tole z mesom je čista manipulacija, ker vem, da bi drugače obupal nad branjem "zlevanskih" receptov... :naughty: :P :devil:

:o Zgrožen sem.

p.p.s.

Vpraši Joseta, kako jih njegova mati nardijo. :) :D :OK:

Prav lepo ga pozdravi. :)

Jose, kako jih tvoja mati pripravijo? :hmm:

pa lep pozdrav. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sardoni + kisel krompir + kozarček belega

:)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

pica(mehiška+poper+tabasco)-pir-pir-pir. Plačilo: el grande hefe. :grim :OK:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Frescu na Bavarskem..... kremna juha s čečeriko, telečja pečenka v smetanovi omaki, za prilogo pohani šampinjoni, mešana solata, kos torte in višnjevec za prebavo...... komaj diham

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj krispiji z mlekom. potem pizza s pršutom v Trstu in čez nekaj uric še sladoled => stračatela + profiterol ... naaaaaaaaaaaaaaaaaaajboooooooooooooooooooooooljšiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sladoled v mestu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAA. Tako je prav. :grim

goveja župa z rezanci, krompir + dunajski šnicli! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domača goveja juha z zdrobovimi knedli, filana raca, dunajski šnicli, ajdova kaša z jurčki, zelena solata s česnom in bučnim oljem (manjkal balsamični kis) in sadna torta s čokoladnim prelivom. Njami, je bilo dobro! :OK:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domača goveja juha z zdrobovimi knedli, filana raca, dunajski šnicli, ajdova kaša z jurčki, zelena solata s česnom in bučnim oljem (manjkal balsamični kis) in sadna torta s čokoladnim prelivom. Njami, je bilo dobro! :OK:

Alla B)

Precej dobro, razen kure. Pohvaljena. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajtrk: eno skledo tuševih hrustljavih čokoladnih mueslijev (10% čukulade :) ) z mlekom (ovsenga mi je zmanjkal, sm mogla navadnga vzet :closedeyes: ), kosilo/večerja: pečen purančk, graham makarončki, (spet :slap: ) in radič z belim fržolom :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!