Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Za kosilo goveja juha z rezanci, naravni zrezek s sirom, gratinirana zelenjava, polivka, paradižnikova solata, žemljica, češnje, kava z mlekom, pivo ... pfuuuuu :cry: živo žretje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kosilo goveja juha z rezanci, naravni zrezek s sirom, gratinirana zelenjava, polivka, paradižnikova solata, žemljica, češnje, kava z mlekom, pivo ... pfuuuuu :cry: živo žretje

dekadenca :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizza ... home made ... pelati, koruza, grah, olive, paprika, bučke, česen, tuna, sir ... njamsi ... pa celo sem požrla :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizza ... home made ... pelati, koruza, grah, olive, paprika, bučke, česen, tuna, sir ... njamsi ... pa celo sem požrla :wacko:

kaj pa meso? :hmm: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se v jezik ugrizne, pa je :)

Sem ti že rekla prej, da ne sodi vse po sebi :grrr

Se pravi vedno butneš ven kar ti pade na pamet.

Svaka čast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar požrla najbolj ogabno grenivko kar sem jih kdaj jedla in še zdej ne vem zakaj sem se posilila z njo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil v dilemi med puranjim in svinjskim ! bečkim šniclom seveda ! sem vzel sebi bolj podobnega ! total svinjskega ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizza ... home made ... pelati, koruza, grah, olive, paprika, bučke, česen, tuna, sir ... njamsi ... pa celo sem požrla :wacko:

Se ti pridružujem: Pizza ... home made ... testo, pelati, origano s Hvara (ti ga malo naberem letos?), kuhan pršut, gobice, sir, črne grške pečene olive, čebulni obročki, čili omaka, čili omaka, čili omaka ... :devil:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popečen file slanika s česnom, peteršiljčkom in limonco, s solato iz paradižnika, bučk in paprik ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!