Skoči na vsebino

prometna nesreča


račka

Priporočene objave

.... da nadaljujem humoristično nanizanko ali kako je že nekdo rekel :).....

 

danes je očitno dobil iz zavarovalnice  v podpis za škodo.... klical me je kar sem tudi pričakoval....

modela sem snemal, sicer on ne ve, vem da to ne smem ampk .....

 

skratka po enem prekinjenem klicu on na vsak način hoče da mu popravim avto, oz. da take škode ni mogel naredit. Poleg vsega ga najbolj boli da mu "lažem" ker me je danes videl z avtom ko sem se vozil čez vas...ker sem mu zadnjič rekel da je na popravilu... ga je še to bolj požgalo da kao lažem.... pa sem hotel povedat da nemorem popravt dokler pač na zav. ne odobrijo in da sem imel nadomestni avto dokler mi ga ni mehankar tok zrihtov da lahko vrata odpiram in sem danes zamenjal za svojega in me je opazu, niti ne vem kaj ga to moti, pač nima veze....

 

skratka povedal sem da sem nesrečo prijavil policiji, da je avto bil na cenitvi, in da mam velike dokaze da avto prej ni bil pooškodovan...(sicer mi lahko priča samo žena ker je 1 uro pred nesrečo prišla domov iz službe z nepoškodovanim avtom) .... sploh mi ne pusti do besede, sicer sem mu svoje povedal kar sem imel....

skratka sedaj je prišlo do tega da očitno ne bo podpisal papirje za zavarovalnico oz bo zavrnil....

 

zanima me v kolikšnem času mora zavarovalnici odpisat? ter kako naj sedaj postopam....

 

na vsak način hoče tudi da se naj bi kao nekaj lepo zmenila in da mu jaz popravim njegov odbijač jaz pa nej pokoristim njegov kartonček....pač seveda ne pristajam, ker vem da imam prav....

 

 

takle mamo

Ne kompliciri.

Zavarovalnica obravnava škodo in jo oceni.

Napisal si, da je že na poročilu priznal krivdo.

V kolikor krivda ni tvoja ne vem kaj se repenč. Vseno je ali je škoda 50 al pa 10.000 EUR tip zgubi del bonitete ti imaš pa popravljen avto.

Zavarovalnico obvesti, da ti grozi po tel. in da si slišal namige, da bo priredil izjavo - kontakt cenilec (ti bo svetoval ali pisno ali..).

Ko naslednjič pokliče ga :fyou: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako jutro zadnji teden vzamem slovenske novice v roke in čakam naslov: Obračunala s krampom.

duhovit to pa a? glih norčevat se pa res ni treba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shibby ti pa ravno nisi za hece a,sem te že jaz mal pohecal ko si zvrnil motor pa nisi razumel štosa,sej se tud jaz vžgem toda ko gre za žalitev na osebnem nivoju............Shibby eni so pač popolni in cinični :P 

 

Želim ti ,da čim prej rešiš zaplet,nekoč se boš temu še sam nasmejal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer moje žene:

Se pelje v šolo iskat starejšo hčero (tamala hčerka je bila zadaj v avtu).... pelje v koloni proti šoli, nakar zavije levo (pravilno), dva mulca pa sta se ravno na Tomos Avtomatiku spravila prehitevat ženo v križišču. Usekata v prednji blatnik in poletita čez haubo.... se hitro pobereta, zakurblata avtomatika in hočeta spizdit. Moja žena pa ven iz avta, v štiklah zalaufa za njima in ko se že peljeta, ju ujame in tazadnjega iz zica za kravateljc potegne dol, da se še enkrat zložita po tleh....

medtem tamala začne jokat v avtu in si odpenjat pas, da bo šla ven iz avta... žena se je ustrašila, da tamale kdo ne zbije...mulca spusti...in onedva nebodi lena spet spizdita.

.... čez 2 meseca moja žena (na osnovi fotografskega spomina) najde enega od mulcev na avtobusni postaji... ga hoče legetimirat, mulc se pa jasno da ni pustu, ker je tudi prepoznal ženo. Žena mu sname torbo, da prebere iz zvezkov, kdo je, si zapiše in gre na policijo.

Naslednji dan poziv odvetnika...in tožba  :D

Oče mulca Odvetnik. Mama mulca "ugledna" učiteljica.

 

Kaj je point tega... oz. kaj sem hotu povedat!

 

NE SE ZAJEBAVAT Z MOJO ŽENO, ker lahko fašem odvetnika za vrat.

 

Eto tko je to v naši današnji družbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer moje žene:

Se pelje v šolo iskat starejšo hčero (tamala hčerka je bila zadaj v avtu).... pelje v koloni proti šoli, nakar zavije levo (pravilno), dva mulca pa sta se ravno na Tomos Avtomatiku spravila prehitevat ženo v križišču. Usekata v prednji blatnik in poletita čez haubo.... se hitro pobereta, zakurblata avtomatika in hočeta spizdit. Moja žena pa ven iz avta, v štiklah zalaufa za njima in ko se že peljeta, ju ujame in tazadnjega iz zica za kravateljc potegne dol, da se še enkrat zložita po tleh....

medtem tamala začne jokat v avtu in si odpenjat pas, da bo šla ven iz avta... žena se je ustrašila, da tamale kdo ne zbije...mulca spusti...in onedva nebodi lena spet spizdita.

.... čez 2 meseca moja žena (na osnovi fotografskega spomina) najde enega od mulcev na avtobusni postaji... ga hoče legetimirat, mulc se pa jasno da ni pustu, ker je tudi prepoznal ženo. Žena mu sname torbo, da prebere iz zvezkov, kdo je, si zapiše in gre na policijo.

Naslednji dan poziv odvetnika...in tožba  :D

Oče mulca Odvetnik. Mama mulca "ugledna" učiteljica.

 

Kaj je point tega... oz. kaj sem hotu povedat!

 

NE SE ZAJEBAVAT Z MOJO ŽENO, ker lahko fašem odvetnika za vrat.

 

Eto tko je to v naši današnji družbi....

A to je una od supermana žena...al od batmana........ajaaaaa neee, tvoja sori, sem površno brau....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer moje žene:

Se pelje v šolo iskat starejšo hčero (tamala hčerka je bila zadaj v avtu).... pelje v koloni proti šoli, nakar zavije levo (pravilno), dva mulca pa sta se ravno na Tomos Avtomatiku spravila prehitevat ženo v križišču. Usekata v prednji blatnik in poletita čez haubo.... se hitro pobereta, zakurblata avtomatika in hočeta spizdit. Moja žena pa ven iz avta, v štiklah zalaufa za njima in ko se že peljeta, ju ujame in tazadnjega iz zica za kravateljc potegne dol, da se še enkrat zložita po tleh....

medtem tamala začne jokat v avtu in si odpenjat pas, da bo šla ven iz avta... žena se je ustrašila, da tamale kdo ne zbije...mulca spusti...in onedva nebodi lena spet spizdita.

.... čez 2 meseca moja žena (na osnovi fotografskega spomina) najde enega od mulcev na avtobusni postaji... ga hoče legetimirat, mulc se pa jasno da ni pustu, ker je tudi prepoznal ženo. Žena mu sname torbo, da prebere iz zvezkov, kdo je, si zapiše in gre na policijo.

Naslednji dan poziv odvetnika...in tožba  :D

Oče mulca Odvetnik. Mama mulca "ugledna" učiteljica.

 

Kaj je point tega... oz. kaj sem hotu povedat!

 

NE SE ZAJEBAVAT Z MOJO ŽENO, ker lahko fašem odvetnika za vrat.

 

Eto tko je to v naši današnji družbi....

v bistvu, kokr razumem, ni pametno nabijat tvojo ženo v bok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne k pol bo še zdravnike plačeval........ :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednja epizoda:

 

danes sem klical cenilca kaj se dogaja da po enem tednu cenitve še ni nobenega odgovora....pa je rekel da je ravno danes dobil papirje od povzročitelja in da je naveden da sem imel že prej poškodovan avto...da toliko škode ni moglo nastati ob trku....

in potem je rekel cenilec da po sliki in ogledu ob 1.cenitvi je tudi njemu bilo čudno glede poškodb na mojem in njegovem avtu...da se ne ujemajo...rekel je da bomo ta teden opravili meritve in da vidimo kaj in kako... skratka zav.Generali je sedaj zapela za lažno pričanje povzročiltelja...vztrajal bom da naj premerijo na mestu kjer se je zgodila nesreča...ker gre za specifično križišče, kjer zapeljem z glavne v stransko in čez previs oz navzdol...

je pa rekel da če bodo ocenili, da sem to že prej imel, da bom kriv vse stroške ... ne vem česa... vem pa da se ne bomo mogli skoraj nič dogovorit ker bo povzročitelj ta psihopat skoz lapov po svoje in nebo pustu do besede nobenmu....

 

kakšen nasvet

 

pa hvala še enkrat ;)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno da govorim resnico. čudim se da so lahko nekateri taki prasci... dvomim pa v zavarovalnico ker bo ščitila svojga zavarovanca in sebe da ne bo potrebno plačat popravila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem, da boš sedaj moral dokazovati njim, njih bol briga, tožli se bodo, sm skoraj prepričan, če boš hotel kaj doseči, pa Generali zavarovalnica, zmer problem, so pa pocen, do prvega problema, najprej se poslika, pol pa lahko izmenjava podatke in  napiševa EU poročilo, in ja, 113 se pokliče, kjer se pogovor snema in vsako izsiljevanje se tudi prijavi, je pa tudi res, da vse to skupaj upočasni postopek

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motom v naši državi je vse mogoče,vrjem tud če nisi kriv te naredijo krivega .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sledil objave od začetka.

Kolegu je na parkingu ena bočno nabasala avto, Poškodbe na njegovem avtu so bile podobne tvojim udrt celi bog in zacvikan. Na njenem cliotu pa tolko da se je vidlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zavarovalnica ščiti samo sebe...in svoj denar. Jebe se jim in zate in za svojega zavarovanca.... njim je samo važno, da kasirajo in nič ne dajo. ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bočno na ravni površini je pločevina mehka ko puter... na vogalih je avto močan... in laika ( v tem primeru tebe) bodo poskušali prepričati v to... samo da te "namudrijo" in prepričajo v svojo korist. Ne se dat!

 

Imela je žena  (en primer sem napisal zadnjič) še en podoben primer... ko je bila krivda 100% na drugi strani...in se je mož povzročiteljice ( po napisanem evropskem poročilu) pritožil na zavarovalnici. Zgodba popolnoma enaka kot pri tebi... na koncu smo pristali na 50-50 kritja škode... sam, da smo imeli mir... pa da nismo zgubili še tistih 50%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so mi iz avta drugič naredili harmoniko vedno:

-kličem policijo, naj plača povzročitelj kazen

-poslikam situacijo

-izpolnim evropsko poročilo

 

Do sedaj smo vse probleme z zavarovalnico uspešno rešili.

Dokler smo se pogovarjali brez policije s povzročiteljem, pa ni bilo tako enostavno. 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja defenitivno bom enako počel sedaj tudi jaz.!

Sitacije nisem slikal ker je na nepreglednem ovinku in glavna cesta...evro.poročilo pa imam sm to je sam en usran papirk itaq zgleda da ne velja nič. Pač naša republika banana.

 

Skratka jutri imamo meritve na škodnem centru generalija in damo avte skupej pa da ugotovijo "strokovnjaki" kaj in kako. Gre pa mehanik z mano, usaj to me ful tolaži.....

 

sporočim...

 

hvala vseem

 

lahko noč

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... naredite popolno reanimacijo dogodka.....

.... sevede, ker je tvoj avto poškodovan, ga nadomestite z zavarovalničarjevim...da ne bodo spet rekli " PA SEJ JE BIL ŽE PREJ POŠKODOVAN"  ...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem pa res z veseljem prebral :OK: :010

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo   :OK:  še mal smisla za humor dobiš pa si zmagu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!