Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

POZOR... danes ob 12,00 vsi dvignemo roko v višino prsi :naughty: ... pokažemo sredinec in polglasno vzklinimo "OJLA" in potem se tukaj pofočkamo :naughty: ... da vidimo kok nas se bilo... guiness vabi :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če si peš...nikol ne vem al bi pozdravu motoriste al ne! a vi pozdravte če niste na motorju??

Vem da je blo že parkrat to vprašanje...ampak danes sem se mal len zbudu :whistle:

Si siguren da si se zbudu.Upam da ne, saj drugače imaš težave.

(maliganipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO... od jutri pa do torka (če bo lepo vreme) se bom vozu po celi Sloveniji in pozdraulu na moj prefinjen način... :whistle: ... kakšn lahko odzdravi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO... od jutri pa do torka (če bo lepo vreme) se bom vozu po celi Sloveniji in pozdraulu na moj prefinjen način... :whistle: ... kakšn lahko odzdravi :lol1:

in kašn je tvoj prefinjen način? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kašn je tvoj prefinjen način? :D

Se morš taprou obrit, pa ne sam po bradi, ampak ceu, ker čene te bo z burnoutom zažgau :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO... od jutri pa do torka (če bo lepo vreme) se bom vozu po celi Sloveniji in pozdraulu na moj prefinjen način... :whistle: ... kakšn lahko odzdravi :lol1:

Maus sem ti prepovedal pod Črni Kal prit, Kemiplast imamo dovolj.Pa še pasulj boš jedu garant. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus sem ti prepovedal pod Črni Kal prit, Kemiplast imamo dovolj.Pa še pasulj boš jedu garant. :fredy:

... da bo še pokalo od miniranja... :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldan prečesal Črni Kal,ni traga o Mausu.Grožnja zalegla,se je preusmeril na Kačje Ride,kjer je z "bratskimi pozdravi" onesposobil motoristasredi ovinka.na srečo brez posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldan prečesal Črni Kal,ni traga o Mausu.Grožnja zalegla,se je preusmeril na Kačje Ride,kjer je z "bratskimi pozdravi" onesposobil motoristasredi ovinka.na srečo brez posledic.

To se je zgodilo.. še preden sem jaz prismrdeu gor :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je zgodilo.. še preden sem jaz prismrdeu gor :closedeyes:

Maus nisi vzel v izračun hitrost in smer vetra.Ti si sicer bil še malo daleč od Rid, vendar mati narava uredila ostalo.Priporačam nošenje plenic Pampers,dvojno ojačane. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

naslednje tri dni bom pozdravljal tako, da boste tudi čez pol ure vedeli, da sem se peljal mimo :lol1: ... torej, če se peljete po vonjavah srpskega pasuljčeta, me lahko še dohitite :lol1: :whistle:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz prvi pozdravim samo ss motorje, drugim le odzdravim če me prvi pozdravijo, ker sn parkrat enim mutecom na jajcah ki grejo glih tolko ko moja v prvi pozdravo, pa mi niso odzdravli, tak da ko jih j***...ss motorjem pa vedno pozdravim prvi, če je le možno, ker se ve da so ss najjači ,ostali su itak bicikla hehe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa gllej,da te kaki "jajcarji" ne nabijejo na Reko ali ride.Aha?

to je težko preverit, sploh če se peljemo v nasprotni smeri (takrat ko se ponavadi pozdravlja) :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz prvi pozdravim samo ss motorje, drugim le odzdravim če me prvi pozdravijo, ker sn parkrat enim mutecom na jajcah ki grejo glih tolko ko moja v prvi pozdravo, pa mi niso odzdravli, tak da ko jih j***...ss motorjem pa vedno pozdravim prvi, če je le možno, ker se ve da so ss najjači ,ostali su itak bicikla hehe... :D

mogoč si pa prehiter in vsega na cesti ne dojemaš mladi mož :klicaj: ,pa vendar da osvežimo prvo lekcijo bontona:1)Pozdraviti koga je olika in 2)Odzdraviti nekomu je dolžnost :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vse, motoriste in maksiskuteriste, ker sem "bontoniran" :blush: Če ne odzdravijo, pa nisem jaz tisti, ki se butasto počuti... :photo:

P.S.: večini motoristov raje roka stran pade, kot da pozdravijo maksiskuteriste :fredy:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vse, motoriste in maksiskuteriste, ker sem "bontoniran" :blush: Če ne odzdravijo, pa nisem jaz tisti, ki se butasto počuti... :photo:

P.S.: večini motoristov raje roka stran pade, kot da pozdravijo maksiskuteriste :fredy:

In obratno. Se mi še ni zgodilo, da bi maksiskuterist sam od sebe pozdravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak odzdravijo pa ponavadi z veseljem. :yea2:

bogi, deprivillegiranci :whistle:

Pozdrav Vsem ki, me - poznajo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!