Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Jaz po pravici povedano, sploh ne ločim motorjev po izdelovalcu, če mi pripelje nasproti. Ok, ločim R1 od viragota in podobno, ampak da bi pa lahko tako selekcioniral koga bom pozdravil je pa meni osebno nemogoče. Sploh pa tega nočem. Tako da je isti kurac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav je,da se pozdravi vsakega motorista!Jezi me le,da so tisti,ki NOČEJO pozdravljati deležni iste pozornosti,kot ostali.Redko sem srečal koga,ki je bil v težavah s svojim jeklenim konjičkom,sem pa vedno ponudil pomoč.Me pa je zelo fasciniralo,ko sem jaz ostal brez bencina :oops: na cesti.Čisto vsak (dobesedno vsak!!!) motorist je ustavil ali pa vsaj upočasnil vožnjo,ter gledal,če mu bom dal kak znak,da potrebujem pomoč.

Zavedajmo se tega,da smo včasih tudi odvisni eden od drugega in prav je,da si vedno in vselej pomagamo med seboj.To je del motoristične kulture-pravtako kot tudi pozdravljanje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, kaj pol s tistimi, ki ne pozdravijo?

- prefukat

- poslat položnico za kršenje motorističnega kodeksa

- poskrbet, da jim odvzamejo motor

- ženo...

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHE, sem vidu ze plasticarje na uvinku, k so z nogo pozdraulal  ;)

M@to

:doze: Preberi si celo temo, bos dojel zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz mojih iskušen ni dobro da te nekdo z avtom pozdravi. Men je enkrat en poblendu, pa sem še naslednih 10km vozu 50 :P . In kdo bi si mislu, niti enga policaja na poti :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, nekateri v avtih ocenijo da si malo prehitro pripeljal in blendajo, zgodilo večkrat, osebek je imel na videz _vedno_ 30-40 let

nekateri so pač motoristi in pozdravijo.

Tudi meni se je zgodilo da sem bil v avtu in pozdravil motorista z dvigom roke ;) (blendam samo če so policaji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: Preberi si celo temo, bos dojel zakaj.

men se je tud zgodil "pozdrav" z nogo :blink: ... tema ma 43strani.. približno kje je ta info?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj roka - kdaj noga

enostavno: prehiti motor in pozdravi z desno roko. porocaj rezultate in obcutke.

ergo: roka nasproti vozecemu, noga v isti smeri vozecemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa čist nobenga ne pozdravim :rolleyes: ..

....ustavim pa vedno.. :photo:

kaj pa zdej? :(

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno: prehiti motor in pozdravi z desno roko. porocaj rezultate in obcutke.

Probal samo enkrat. Ne priporočam :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno: prehiti motor in pozdravi z desno roko. porocaj rezultate in obcutke.

Zakaj pa v takem primeru ni uporabna leva roka? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa v takem primeru ni uporabna leva roka?  :?

ker z desno gas ožemaš, z levo pa stabiliziraš prednji del vozila in grabiš ročico sklopke, da na izhodu iz ovinka šaltaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz mojih iskušen ni dobro da te nekdo z avtom pozdravi. Men je enkrat en poblendu, pa sem še naslednih 10km vozu 50 :P . In kdo bi si mislu, niti enga policaja na poti :cry: .

Podobno sceno smo doživeli lansko leto na klubskem dopustu, ko so nam v romuniji vsi navdušeno blendali. V tistih koncih so motoristi bolj redki tako, da je to za njih vesel dogodek, nekaj novega ali pa so res vsi huuudo prijazni.....v malenkosti se nismo spuščali, smo pa veliko kilometrov na ta račun prevozili "prepočasi" ker smo seveda pričakovali radar kontrolo.

Čeprav smo kasneje opazili, da če je radar še poleg blendanja mahajo, trobijo in počnejo prave cetsne vragolije.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker z desno gas ožemaš, z levo pa stabiliziraš prednji del vozila in grabiš ročico sklopke, da na izhodu iz ovinka šaltaš  :P

no, sej to mi je blo jasn, sam tip je mene z nogo pozdravu na dolenjki, ko je vozu ravno... razn če mu je trrrreesssllll in ni upal spustit balance.. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...očitno je ta tvoj tip pač bil malo bolj kreativno razpoložen, pa ti je s spodnjo tačko pomahal :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej to mi je blo jasn, sam tip je mene z nogo pozdravu na dolenjki, ko je vozu ravno... razn če mu je trrrreesssllll in ni upal spustit balance.. :kva2:

Wasn't me... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Nagaya, dej no, dej vsaj pomežikn! :D

jest tud pomežiknem, :grim :grim :grim

ampak kaj pa zdej :hmm: :hmm: k mam gor VPS

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej to mi je blo jasn, sam tip je mene z nogo pozdravu na dolenjki, ko je vozu ravno... razn če mu je trrrreesssllll in ni upal spustit balance.. :kva2:

"vse je čudno..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud pomežiknem, :grim  :grim  :grim

ampak kaj pa zdej :hmm:  :hmm:  k mam gor VPS

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Pa lubčka nakaž. Aja, sej tist se tud ne vid :hmm:

A se čva za telepatijo zment?

K'se srečava, si bova po tej liniji ful pozdrave pošilala! Deal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej to mi je blo jasn, sam tip je mene z nogo pozdravu na dolenjki, ko je vozu ravno... razn če mu je trrrreesssllll in ni upal spustit balance.. :kva2:

Mogoč te sploh pozdravt ni hotu lahk je sam tist trenutek sam mal taco stegnu, da jo razmiga! :lol1: :lol1: :lol1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!