Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Mislim a sploh kdo od vas ki vam pozdrav z nogo ne gre v glavo sploh bere to temo.

To smo ze ugotovili, da se vam ne da citat za nazaj, ampak vmes je Ice dobrohotno pojasnil kaj in kako, ampak vi kar naprej nabijate o cudezu pozdrava z nogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim a sploh kdo od vas ki vam pozdrav z nogo ne gre v glavo sploh bere to temo.

Sorry ampak tega stavka pa res ne razumem. :blink: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, danes sem si dokončno razjasnil, katerih "motoristov" ne pozdravljam. NE pozdravljam kretenčkov pozerčkov na cestakih brez čelad. Danes sem jih ene par srečal in vsi so (očitno) pripadali isti etnični grupi. Brez čelade, nabriljantirani, crni, v trenirkah in na nekih flashy cestakih. BTW: če so bili pred kratkim ukradeni trije cestaki (med njimi ena rumena R6 - vsaj mislim), so bili danes v Novih Poljanah in so jih jahali neki čefurji.

(lahko bi se sicer nekaj matral in nekaj diplomatsko olepševal tekst v demokratično/enakopravnem smislu, pa se mi trenutno ne da zajebavat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je blo fajn, spet roko dvignat bratu v pozdrav, pa še vsi so odzdravl, razen en je skor nadzor na motorjem zgubil, jah kaj pa vozi tako mrcino, če se ne zna voztz eno roko :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(lahko bi se sicer nekaj matral in nekaj diplomatsko olepševal tekst v demokratično/enakopravnem smislu, pa se mi trenutno ne da zajebavat)

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je blo fajn, spet roko dvignat bratu v pozdrav, pa še vsi so odzdravl, razen en je skor nadzor na motorjem zgubil, jah kaj pa vozi tako mrcino, če se ne zna voztz eno roko :cry:

ja res...vedno je treba pelat tak motor da lahko druge pozdravljaš med voznjo...če tega nisi sposoben pol ne smeš kupit tako velikega motorja :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skor mnenja, da bi blo treba 1 uro v avtošoli za kategorijo A namenit samo pozdravljanju. Samostojna vaja.  :rolleyes:  :xx:

Alla  :xx:

tud za sopotnice! a ti znaš pravilno mahat??? a??? a??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, danes sem si dokončno razjasnil, katerih "motoristov" ne pozdravljam. NE pozdravljam kretenčkov pozerčkov na cestakih brez čelad. Danes sem jih ene par srečal in vsi so (očitno) pripadali isti etnični grupi. Brez čelade, nabriljantirani, crni, v trenirkah in na nekih flashy cestakih. BTW: če so bili pred kratkim ukradeni trije cestaki (med njimi ena rumena R6 - vsaj mislim), so bili danes v Novih Poljanah in so jih jahali neki čefurji.

(lahko bi se sicer nekaj matral in nekaj diplomatsko olepševal tekst v demokratično/enakopravnem smislu, pa se mi trenutno ne da zajebavat)

Mustang, Mustang,

daj poglej teme v politiziranju(izbrisani, Romi)........

Kaj zdaj posplošuješ, diskriminiraš, etiketiraš...Umiri se in fante pozdravi kot je treba. Vsi smo motoristi, enakopravni, z enakimi pravicami....pa kaj vem kaj še vse pišete po drugih temah. Ne zdaj menjat barv.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, Mustang,

daj poglej teme v politiziranju(izbrisani, Romi)........

Kaj zdaj posplošuješ, diskriminiraš, etiketiraš...Umiri se in fante pozdravi kot je treba. Vsi smo motoristi, enakopravni, z enakimi pravicami....pa kaj vem kaj še vse pišete po drugih temah. Ne zdaj menjat barv.

LP Cvetoo.

vsi enakopravni..nobenga pozdravit :grrr

klinc gleda vse .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud za sopotnice! a ti znaš pravilno mahat??? a??? a??

Nope, ne znam..... :( ....k še nimam izpita za motor, pa še nisem taprava motoristka. :( Ampak obljubim, da se bom letos znebila manjvrednega občutka na zadnjem zicu in bom pridno trenirala mahanje. :unsure: :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, ne znam..... :( ....k še nimam izpita za motor, pa še nisem taprava motoristka.  :(  Ampak obljubim, da se bom letos znebila manjvrednega občutka na zadnjem zicu in bom pridno trenirala mahanje.  :unsure:  :rolleyes:

Alla B)

Lahko greva skup na zadnji zic, dokler vsaj eden ne nabavi motorja. ;)v .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, ne znam..... :( ....k še nimam izpita za motor, pa še nisem taprava motoristka.  :(  Ampak obljubim, da se bom letos znebila manjvrednega občutka na zadnjem zicu in bom pridno trenirala mahanje.  :unsure:  :rolleyes:

Alla B)

Pol pa kar začni trenirat :yes: . Vsed se na kolo pa probaj mahat (vsak začne z malim :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, danes sem si dokončno razjasnil, katerih "motoristov" ne pozdravljam. NE pozdravljam kretenčkov pozerčkov na cestakih brez čelad. Danes sem jih ene par srečal in vsi so (očitno) pripadali isti etnični grupi. Brez čelade, nabriljantirani, crni, v trenirkah in na nekih flashy cestakih. BTW: če so bili pred kratkim ukradeni trije cestaki (med njimi ena rumena R6 - vsaj mislim), so bili danes v Novih Poljanah in so jih jahali neki čefurji.

Naceloma se v mestu sicer ne pozdravlja... Sam kr bod jezen ce se pol bols pocutis. Ti privoscim (da se dobr pocuts, namrec).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: ..emm....meni je danes nekdo prav zavzeto mahal iz avta,...

a mislite da mu je slo kej v nos....al je bla to prijateljska gesta :blink: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: ..emm....meni je danes nekdo prav zavzeto mahal iz avta,...

a mislite da mu je slo kej v nos....al je bla to prijateljska gesta :blink: ??

:wub: :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na relaciji Žiri - Trebija srečam motorista na identični Fazerki kot jo vozim sam. Od navdušenja se zasmejem in pozdravim. Sledi hladen tuš - niti trznil ni samo odpeljal se je dalje. (pa ni bilo sredi ovinka)

A je bil kdo iz foruma ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!