Skoči na vsebino

Jst sm pjen


Priporočene objave

Spil sem 5 pirov v zadnjih 2 urah :beer1: , pa ga nič ne čutim, čeprav nisem danes še nič zmazal. A bi se moral zamislit nad sabo :evilgrin: ?

Ma k..c, grem še na enega, da čimprej dosežem dnevno normo.

Veseli december je zakon (čeprav tut ostali mesci niso švoh :P )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjka še ena tema, v katero bi se limali vaši jutranji izločki prebavnega trakta... Morda bi Anooobiz prispeval kaj dobrga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše, da odprete še eno temo ... jst sem pjan vsak dan in vozim avto ... če se že nimate s čim drugim hvalit :devil:

:blush: we like u Vale :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše, da odprete še eno temo ... jst sem pjan vsak dan in vozim avto ... če se že nimate s čim drugim hvalit :devil:

eni smo odgovorni in ne vozimo pijani, jaz naprimer sem že pozabil kako avto zgleda, decembra revež počiva ker me drugi šofirajo .) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pa u3! mogoce bom clo sposobn pridit do kompa :slap: aja pa to je prou zakon ce nimas ne izpita, ne avta... se nobenga crasha ne mors povzrocit :naughty:

KEBER!!!!!!!!!!!!

Kje si?!! Mladina(beri:mladoletni) se ga nabija kljub temu da si dau ven tist zakon!!!!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men že malo "dela" :grim :devil:

Sem si ga zakuhal, 1.5l vinčka letošnjega in Sovjaških goric :drunk: z dodatkom 0.5l vode... :OK:

Nah potem, pa še mal, mexican sative... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KEBER!!!!!!!!!!!!

Kje si?!! Mladina(beri:mladoletni) se ga nabija kljub temu da si dau ven tist zakon!!!!!!! :devil:

no no... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že ene parkrat pršu nakantan domov, pa sem pisu po motosvetu, sam zmer sem se nekako odloču da ne bom kliknu "dodaj odgovor", tko da mislem da je tale tema zlo koristna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kateri dobr recept za kuhan vin.... :blush:

Tako po korahik; mal tega, pa tega, 03g tega.... :cry:

Pijem sam cimet v prahu...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjka še ena tema, v katero bi se limali vaši jutranji izločki prebavnega trakta... Morda bi Anooobiz prispeval kaj dobrga ...

Kaj menite? Jo moram jaz, ali bo kdo drug odprl? Seveda mora tisti tudi objaviti prvi ka-ka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I´m not stupid. It´s called "mentally challenged" ... so you can call me MC Vale and don´t fuck with me

:grim

Po tej izjavi sodeč tudi samovšečna :OK:

Eni smo pa tak pijani, da smo pozabli kje mamo parkiran avto :D !

Jst si zapišem kje ga parkiram, da pol taksiju naročim naj me do avta zategne, da grem lahka pol za volan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijem od sreče

Pijem od žalosti

Pijem......ker baje paše

Prekleti December :angry: :angry: :angry:

hehe. glej kdo se je spet našel. :)

Pij še malo za mene, ker tlačanim uber v tem decembru. :doze: tako da je res: Prekleti december. :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!