Skoči na vsebino

Jst sm pjen


Priporočene objave

Matkurba. :blink:

Gdo je izumu per? Damned Egyptians.... :wacko:

Narobe.......dragi pwrjatu.....

Pir je in BO pijača BOGOV!!!!!!!

Jast sem BOG!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Klimbra et Wobewt: kiss & make up.

Egipčani so bili visoko sofisticirana nacija in so že vedli, zakaj kaj počnejo. Pa feničani tudi.

In če iz glave pribiližno povzamem onega fat fucka iz Costnerjeve fekalije Robin Hood.

"Vsako budalo lahko iz žitaric dela kruh.

Ampak ječmen ... ječmenu je dal bog poseben pomen - iz njega delamo pivo." :grim

Menda prva in edina stvar, v kateri se strinjam s kakšnim farjem.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon! Carji ste. Sam de se ga pije :OK: .Pa de smo pjani ane.

:BUA:

bolš to ,k pa da b iz motorjem po blatu rili :blush:

Pir je in BO pijača BOGOV!!!!!!!

Jast sem BOG!!!!!!

men je pa dovol, da sem od Boga prjatu :) pa do umetnika :) pa od čistilca skladišč pa še od kterga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol se čudimo oz. čudijo kako da smo Slovenci med vodilnimi po pitju alkohola v Evropi :doze:

no sj vse do ene meje ane...sej ga tud jz pijem,sam nek se pa neha....

aja je reku Brihta brez moralcev tuki :)

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajaj tak se mi roke tresejo da komaj miško držim pa tipkam -damn december :wacko: :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmankal mi je pira....... :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

:hmm: :hmm: :hmm: naj grem v štacuno in se ga nalijem k krava????

:hmm: :hmm: :hmm: naj bom pameten in raje gledam 24ur????

Kaj bi dau, da bi sebe razumel!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ga lih sedaj v riti, kot je zakonsko določeno, o podajanju postov v to temu.

Na veliko žalost nisem moral sproti deliti mojih p'janskih podvigov, Bom pa sedaj...na kratko...koliko še je ostalo v spominu.

Petek, veliki praznik, p'jan ko France. Zaspal in se zbudil na kraju prireditve. Nenavadno, mar ne....

Sobota; mačk, da je joj. Kako že pravjo stari mojstri? Le piiij ga dalje, da preženeš vse... Star nasvet, ki se ga je vredno držat. Deluje. Pit začel ob kakih 2 popolda in prede me je pobral sem še v hipo upel pogledat na uro. Bilo je 4 popoldab. Se zbudim pred poročili, pod mizo še neki šricarja pa neki letošnjega šnopca. Se vlivam dalje in dalje & dalje....spet zaspim a tokrat za pisalno mizo...zbudim se v;

Nedelja; pred Sveto mašo, ob 9 uri. Ne, nisem šel, le zvrnil sem kak deci domačga šnopca, potem pa nehal...

Bi pa še, če me že danes nebi čakale brezvezne obveznosti....

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo izguba cajta...tud denarja

drugic poslji meni denar pa pejt kr kuj spat...za mačka te pridem pa zjutraj počesat s tavelko macolo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo zastonj :doze:

Alkohol pridelal sam,z dedkom... :glare:

Slive nabiral za šnopc, brajde pobiral za špricer.. :glare:

Ja, za mačkapamerespridipočohat.... :OK: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zjutri je blo zlo podoben tej slik... Bolel k bi me res kdo vsekal z macolo :blink: Sele zdele mal zapasal jest :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes/včeraj sem pred in na obletnici terrr novoletni zhurki v Old Twinu preplitko mižal v kozharec. Pohvalim se lahko le z dejstvom, da sem 5ikskrat kozlal, od tega večinoma na 50m poti od avta do vhodnih vrat. HWL KRC za sneg, saj je vse poniknilo brez sledu. Sedaj se počutim odliccno in zatohli okus v grlu zalivam z istim izzivom organizmu, pa da vidimo kdo je bolj trmasst. Želim vam božansko novoletno praznovanje in svetujem,da bruhate pogosto saj le tako lahko polnite svojo drobovino kar naprej in vvečkrat. Zdaj bom pa nekaj mastnega požrl in na to nato kej spiw.

ŽanPolSartr.

ne samo izguba cajta...tud denarja

Cajt JE dnar. Dam ti eno minuto da mi prineseš pir. Alpa magnezijkalcij jutr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem na prazen želodec in 2 promila od včeraj/danes fešte spil 3 piva, sem kar malo zadet na kosilo prišel! sem se pol najedel in rekreiral z kidanjem pa sem čisto OK za fešto ki se začne čez par min. vamos vamos!!!!!!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!