Skoči na vsebino

Tragedija pred lokalom LIPA v Pirničah


Priporočene objave

Samozavseten........do bridkega konca!!!!!!

Zdej mu mankajo sam še umetne joške.........da bodo sojetniki mel kaj več od nega..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se mi zdi nekam glupo, da kaznujejo samo njega, res da je upravljal lokal ozr. diskoteko in ni bilo vse uredu, za smrt deklet pa definitivno ni odgovoren..... odgovorna je varnostna služba in vs tist folk k se je zadi rinu zarad tistih parih €.... Zavašniku bi dodelil kazen za vse neustreznosti v lokalu, torej denarno kazen, ki pa definitivno ne bi bila nizka.

Glede njegove krivde.... npr. vi imate postavljeno hišo in zraven prizidek s črno gradnjo, ponoči bi se skupina pijanih mladeničev v avtu zaletela v ta vaš prizidek in bi vsi umrli... torej bi mogli it vi v zapor, ne.... mogoče bi morali porušiti prizidek ali pa še to ne....

Pijani so bili tisti, ki so potiskali (večina) pred Lipo folk naprej in pijani naj bi bili tisti, ki bi se zaleteli v ta prizidek. Razlika je edino v tem, da je bila v Lipi prireditev, na kateri naj bi za red skrbeli varnostniki, ti pa niso opravili svojega dela.

Upam da ste zastopili kar sem hotel povedati. Zavašnika nikakor ne ščitim, samo ne zdi se mi prav, da je on sedaj zaprt, po možnosti pa varnostna služba še naprej normalno posluje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ste zastopili kar sem hotel povedati. Zavašnika nikakor ne ščitim, samo ne zdi se mi prav, da je on sedaj zaprt, po možnosti pa varnostna služba še naprej normalno posluje.

te razumem, sem organiziral kar nekaj koncertov in prireditev in ne upam pomislit da bi na koncu mene zaprli če bi se kaj zgodilo, jaz pa sem samo gledal svoje zadeve in varnost prepustil ljudem ki so plačani za to.

po tej logiki bi lahko pri nesreči na AC zaradi napake na cesti šel sedet minister ki je najel SCT (ali koga drugega) za izgradnjo.

saj tip ni nedolžen ampak ta je malo huda, kot da je on spodbujal folk da poriva in obljubljal nagrade če koga pogazijo. po drugi strani pa nekdo pijan zaštiha sorodnika ali soseda in dobi 3 letaker je bil pijan in je bil zmanjšano prišteven, da o kaznih ki jih dobi pijan voznik ki koga ubije ne govorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se mi zdi nekam glupo, da kaznujejo samo njega, res da je upravljal lokal ozr. diskoteko in ni bilo vse uredu, za smrt deklet pa definitivno ni odgovoren..... odgovorna je varnostna služba in vs tist folk k se je zadi rinu zarad tistih parih €.... Zavašniku bi dodelil kazen za vse neustreznosti v lokalu, torej denarno kazen, ki pa definitivno ne bi bila nizka.

Glede njegove krivde.... npr. vi imate postavljeno hišo in zraven prizidek s črno gradnjo, ponoči bi se skupina pijanih mladeničev v avtu zaletela v ta vaš prizidek in bi vsi umrli... torej bi mogli it vi v zapor, ne.... mogoče bi morali porušiti prizidek ali pa še to ne....

Pijani so bili tisti, ki so potiskali (večina) pred Lipo folk naprej in pijani naj bi bili tisti, ki bi se zaleteli v ta prizidek. Razlika je edino v tem, da je bila v Lipi prireditev, na kateri naj bi za red skrbeli varnostniki, ti pa niso opravili svojega dela.

Upam da ste zastopili kar sem hotel povedati. Zavašnika nikakor ne ščitim, samo ne zdi se mi prav, da je on sedaj zaprt, po možnosti pa varnostna služba še naprej normalno posluje.

Pa je sploh najel varnostno službo z licenco?

Ker, če je on najel kar ene "domače" varnostnike, potem je kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Ampak stari, veš kaj mi pa res ni jasno? Zakaj tožijo njegove starše? Je pa res, da zadeve nisem podrobno sledil... :blush:

ja, kdo ga je pa naredu... štorklja mrbit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak stari, veš kaj mi pa res ni jasno? Zakaj tožijo njegove starše? Je pa res, da zadeve nisem podrobno sledil... :blush:

če se ne motim, se mi prav zdi, da je njegova mati-štorklja uradno bla lastnica biznisa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kdo ga je pa naredu... štorklja mrbit :?

Kak misliš naredu? :?

če se ne motim, se mi prav zdi, da je njegova mati-štorklja uradno bla lastnica biznisa ...

Aha, ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegova mama je zoprna k sto hudirjev,sam stanujem dobrih 300m stran,in npr.kadar koli sem kaj prodajal so ljudje najlazje nasli ce sem jih napotil do lipe.Zadaj je parkirisce,zdej je celo rampa in lepo pobirajo € za parking od ljudi ki grejo na smarno...uglavnem enkrat se res tam zmeniva z znancem ki je kupoval moje 17"ke,in on tko gleda felno,prleti tastara z obema berglama,kaj se gremo da tle nekaj preprodajamo,svercamo,krademo da bo takoj policijo klicala,da ona ze pozna take klince+ostale zaljivke...se mi je vse skupi zelo zamalo zdelo...

Ko pa je Lipa se obratovala,kaksno leto pred tragedijo ali celo isto leto,spomladi so imeli neki pool party oz nekaj podobnega,je zbijal po Pirnicah k pr norcih,sj mene drugac ne moti.pac zastonj muska,ampak ne ob 00:00 ko skusa clovek zaspat,prijav zoper delovanje in krsenje nocnega miru je bilo sigurno ogromno,naredilo se ni pa nic,zal je moralo priti do tragedije...kar se pa zdaj dogaja je pa itak svinjarija eni se bl vn vlecejo k tadrugi,Zavasnik je kriv,vendar ni edini,upam da se najdejo tudi tisti ki so ignorirali toliko prijav krsitev... Smesno,cca pol leta nazaj se peljem mimo,ura je bila ze po 22h,vidim luci migajo stroboskopi pa to notr,si recem wtf?!? kako da fak majo ze s5 odprto,no sem obrnil in sel malo pospegat,nikogar nikjer,vse to je bila pomoje le propaganda,oz podjebavanje vascanov...dobesedno jebe_o folk u glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!