Skoči na vsebino

Kako postati administrator?


Priporočene objave

Oproscam se, ce je to ze kje pisano. Prosim Vas, da me ne popljuvate in mi lepo odgovorite ali pa me napotite na ze obstojeco temo in to takoj zaprete. Hvala.

Zanima me, kako postanes administrator. Kaksne privilegije imajo ti uporabniki? Kaksno funkcijo?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

administrator(saj že beseda pove) je tisti, ki upravlja s forumom, ponavadi tudi njegov "lastni" oz. začetnik....če si ustvariš forum recimo pri invisionFree boš tudi njegov administrator....

ima funkcijo urejanja kategorij recimo in vsega kar vidiš na forumu....

če si pa mislil moderatorje je pa zadeva drugačna....moderator je postavljen s strani administratorja, da skrbi z urejanjem objav in tem.....torej moderator upravlja z napisanim s strani uporabnikov...

pa še dve slikci...admin ima poleg vseh gumbov ponavadi še enega takega kot ga vidiš na drugi sliki....

ko klikne nanj se mu odpre(1. slika) "administration board", kjer ureja, izgled & funkcije foruma, člane, priponke ipd....skratka vse s čimer se ti ko pišeš po forumu ukvarjaš...

post-291-1135880244_thumb.jpg

post-291-1135880257_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq. :grim

Administratorji itaq nimajo kaj bolj pametnega za pocet, kot da dnevno preberejo vse PM-je, ki si jih uporabniki posiljate med sabo.

Alla :doze: (kobomvelikabomadministratorpress :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Admini - nadrejeni. No, ja, se pravi, da je lahko samo eden in nikakor sam na tem forumu ne mores postati, ali pac?

Uporabis kodirko in takoj postanes adminisrtaror?

Lahko, ce si dovolj krut unicis ta forum? Imas nato taksno moc? Lahko brises clane, lahko odstavis trenutnega administratorja?

Pravim tako: nekdo pozna nacin kodirke in pride na vrh tega foruma, kaj bi rekli na to?

Kdo pa je administrator na temu forumu? Je v ta forum kaj $$$$$$ vlozenega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ta novi smo zvedeli, da sta na forumu dva Admin-a.

Koliko pa je moderatorjev?

:?

v sklopu statistike foruma, je ˝gumb˝ MODERATORSKA EKIPA in ko klikneš gor, se ti pokaže razpredelnica, kjer ti pišejo vsi moderatorji in administratorji.

post-5510-1135976442_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise in Codeine.

decaf ni? Ker če v osebnem pomočniku pogledaš pod moderatorsko ekipo, je za admina naveden tudi on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ta novi smo zvedeli, da sta na forumu dva Admin-a.

Koliko pa je moderatorjev?

:?

admini so trije! Moderatorje imaš pa napisane....

decaf ni?

je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decaf ni? Ker če v osebnem pomočniku pogledaš pod moderatorsko ekipo, je za admina naveden tudi on.

Je... nekaj časa ni bil full time..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vec je adminov, večja je zmeda. vsak bi rad nekaj po svoje nardil in če bi blo 10 adminov potem bi forum slej kot prej propadel. Vsaj meni se tako zdi. Vsi pač ne morejo biti glavni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!