Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

In ne nazadnje..... Da je na Celovški pri Tivoliju Luknja, da se lahko ubiješ, če si štorast...

Aha, vtisi z dnevnih voženj....Preveč policajev..... Adrenalin Šprica samo do določene stopnje, kar je več..... je ......kaj bi rekel.... višek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

Ha ha danes cca 210 km iz Kalambake do Igoumenitze, v zadnijh nekaj dnek pa vec kot 2 jurja :kva2:

Se kmalu vidimo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

naj napišem tole semle, čeprav bi mogoče sodilo v Vomitorium.

Včeraj nekako ob 18h sem se vračal s Primorske in v deževnem in od gum pršečem ozračju pred seboj uzrl eno lučko. Sprva nisem bil niti siguren, če vidim prav, saj bi lahko avtu pregorela ena žarnica, pa saj nebi bilo nič posebnega, nek ata bi se vračal s poti na kaki Fjr ali Varaderu, ampak ne.

Na CBRi MB registracije se je stiskalo dvoje drobnih bitij, oblečeno v sumljive jakne(beri bunde), eno v kavbojkah, drugo verjetno v žametkah, oboje v supergah, no čelade sta pa le imeli.

Vidljivost še v avtu ni bila bog ve kaj, tako na motorju, v dežju, v meglici prehitevajočih vozil pa ......

:doze: Pa kje imajo eni pamet. In ko ni pameti, ni niti staršev, da bi komu dodelili vzgojno brco v rit, ko se takole opremljen odpravlja na pot ali bolje rečeno, kupi motor brez ustrezne opreme. Seveda ni nikjer niti policajev, da bi pogledali, če je še kaj drugega manjkalo(ustrezen profil na pnevmatikah) in če drugega ne bi jima vsaj dežne plašče lahko posodili.

In na koncu sem se domislil različnih objav na Motosvetu v smislu kateri kombinezon je boljši D/A, kateri škorenjci so boljši A/O/S, pa ali je prav, da se mažejo z WD ali olivnim oljem ali sončničnim, da debate o tem, da je nujno potrebno imeti Arai čelado sploh ne omenjam.

Upam le, da sta varno prispela, se vsaj posušila in ne bosta danes v kakem bifeju blebetala ampak, da sta se kaj naučila.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes samo do Lendave in nazaj :blush: 30 km....ceste na mestih še mokre, drugače pa prav pasalo po tednu pavze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes štart iz MB do Trzina....vuk76,moja malenkost in moja boljša polovica....od Trzina sta se pridružila Danči in Gody pa Lobo kateri je po nekaj km zavil proti Rudniku mi pa za Vrhniko-Ajdovščina-Bovec-Predil....čez Trbiž za Celovec(Vrbsko jezero)....-Lavamund-Dravograd....in seveda MB....pri Pohorski Kavarni še sladice, kava!...pa domov

Zelo dobra in enkrana fura......doživetje in pol pa še vreme nam je bilo naklonjeno!

Prev. km:552.. :)

Mobi slikce:

[attachmentid=69023]

[attachmentid=69024]

[attachmentid=69025]

[attachmentid=69026]

[attachmentid=69027]

[attachmentid=69028]

[attachmentid=69029]

[attachmentid=69030]

[attachmentid=69031]

[attachmentid=69032]

[attachmentid=69033]

[attachmentid=69034]

post-6275-1146519698_thumb.jpg

post-6275-1146519729_thumb.jpg

post-6275-1146519748_thumb.jpg

post-6275-1146519776_thumb.jpg

post-6275-1146519808_thumb.jpg

post-6275-1146519841_thumb.jpg

post-6275-1146519863_thumb.jpg

post-6275-1146519895_thumb.jpg

post-6275-1146519927_thumb.jpg

post-6275-1146519957_thumb.jpg

post-6275-1146519978_thumb.jpg

post-6275-1146519999_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem bil že zmenjen, da se dobim s kolegi. Bom pa drugič ostal do konca z vami. Bilo je fajn furat z vami. Danci je poskrbel, da sem malo skuril saje v auspuhu.

Nazaj sem peljal LJ, CE, po neki neznani kozji stezi do Velenja, SG, Dravograd, Radlje in Selnica. 387 km. Kar je dobro ni slabo.

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor-Novi Marof-Maribor...hrvaške ceste & vozniki :nono: , na Marofu je bilo super, spoznal par motosvetovcev :OK: . Nekaj km po pisti,ostalo pa na pot tja & nazaji,nabralo se je cca. 240 km.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okolica lj: gunclje- katarina-gunclje-toško čelo-katarina-gunclje

bilo je luštno, čeprav so bili ta bolš ovinki al mokri al pa popacani z oljem :angry:

skupno 70km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 km danes ... vedno mal pred dežjem :OK:

aja ... pa Terminatorja sem stresu :lol1:

Popravljeno . Popravil jezst
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne Rakek-Stara pošta-Podkraj(pijača)Nova gorica-Sveta gora na dolgo nivo na hamburger in čez rebrnice nazaj domov,je kar pasalo tud če sem sedela na svojmu motorju na zadnjem zicu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bila en fajn fura. žalec-slovenj gradec-lavamund-golica-graz-lebniz-maribor in domov.

vreme lepo do maribora potem pa ful naliv do konca tepanj. srečali lucky -a in kompanijo, upam da niste bili preveč mokri.

dr.loooney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo se kljub slabemu vremenu in jutranjemu dezju ob 11.00 odpravili proti Fari (pred mejnim prehodom Brod na Kolpi).

Res, da dez ni vec padal, je pa bila cesta se zelo mokra tja do Dvora, potem proti Kocevju je pa bila zmeraj bolj suha :OK: . A glej ga zlomka na zadnji ravnici iz Kocevja ven, ko ze vsak malo pospesi nas tik pri tabli, ki oznacuje konec Kocevja ustavijo policisti :( . Seveda prijatelj, ki je vozil prvi in je imel slabih 70 km/h na stevcu je bil delezen :nono: pa se pihat je moral, ker imajo neko akcijo. Ampak po krajsi debati nas je oz. predvsem njega samo opozoril in nam zazelel varno pot :kva2:, neverjetno vsaka cast tema policistoma, ki sta bila res zelo, zelo fer. :worship: :worship: :worship: Se vec taksnih. :OK:

V Faro smo prispeli tik pred maso, sledila je najprej dobrodoslica :OK: , masa in nato se zegn. Ker pa je vreme kazalo na ponovne padavine smo se odpravili nazaj proti domu in imeli smo zelo veliko sreco, ker smo se cel caz do Dvora vozili tik pred dezjem. Tako, da nas je vsake toliko ujelo le par kapljic dezja.

Ker pa so se nasi zelodcki ze malo oglasevali smo jo mahnili cez Muljavo v Ivancno Gorico in naprej v Radohovo vas h Kegeljcku na pico :OK: . Mater so dobre.

In tako lepo okrepcani smo sli nazaj proti Litiji. Seveda je sledil obvezen postanek v Mustangu (Smartno pri Litiji) in nato se obisk prijateljev in seveda dezevna ploha, ki je podaljsala postanek se za kaksno urco vec :OK: .

:worship: Upam samo, da se bo tole vreme malo bolj ustalilo in se bomo lahko malo bolj brez skrbi vozili po nasi prelepi Sloveniji. In seveda tudi izven njenih meja. :worship:

Pa veliko srecnih km vsem motoristom. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena malo daljša tura... Maribor - Zg. Kungota - prehod Jurij, potem pa po route 69, golica, spust, dalje do Celovca, ogled Minimundusa. Vrnitev čez prelaz Ljubelj, Brnik, Kamnik, tuhinjska dolina, stara cesta od Celja nazaj domov.

Cel dan praktično odlično vreme, nazaj grede pa nekaj kapelj na Ljubelju, potem pa dež, dež in dež, pa toča v Vojniku in spet dež do Hoč, kjer je sijalo toplo sonce.

Prevoženih km nisem točno gledal, nekje okrog 300. Vstopnina v Minimundus 12€ po osebi. Pa še gratis sladoled v McDonald's-u v Celovcu.

Naslednjič vožnja mimo gradu Ojstrica pa vse okrog Vrbskega jezera. Gre kdo zraven?

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa Ljubljana - Ilirska B. - Rijeka - Senj - pa nazaj. V Senju mirno, pretežno jasno. Kr dol bi bil, ko zavohaš ta pravi morski zrak, sploh če dobiš dve rundici Karlovačko pa sladico on the house. :P

Skupaj dobrih 415km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa Ljubljana - Ilirska B. - Rijeka - Senj - pa nazaj. V Senju mirno, pretežno jasno. Kr dol bi bil, ko zavohaš ta pravi morski zrak, sploh če dobiš dve rundici Karlovačko pa sladico on the house. :P

Skupaj dobrih 415km.

smo slišal ja da se potepata v južnih krajih :grim mi smo pa šli sam do Senice in nazaj v KR pa smo bli mokri :slap: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja tut jst sm se dons mal vozu po severni primorski in sicer...

Trebuša-Idrija-Žiri-Škofja Loka-Železniki-Davča(SC Cerkno)-Cerkno-Stopnik-Šebrelje(3x gor pa nazaj do stopnika)-Trebuša

Nabralo se je 185km(125ccm).Vreme mi je prizaneslo,vendar so bili določeni odseki še mokri.Skratka bila je lepa tura po več kot tednu pavze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začrtana pot Lj-Postojna-Razdrto-Ajdovščina-Col-Lj...

Žal se je fura končala na Rebrnicah(Razdrto-Podnanos), s predrto zadnjo gumo :( .

Odnesel sem brez padca.

Zahvala AMZS in Yamaha servisu Primec :)

post-870-1146673099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello u

sem se pelu od predela do čateških ,nov mest, dalenske toplice pa nazaj do šmarja kr dobra pot pa na palicaje ahtite ker kr gledajo na hitrost.

pa varno vožno vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes smo bili pa mi na vrsti. Po delovnih praznikih, eno prosto popoldne.

Doma hop na motorček, Žiri, Idrija, Godovič, Col, Ajdovščina, N. Gorica, Sežana, Divača, Postojna, pa se oglasi Yohana:"Alo daj mi malo piti, če ne boš porival"

Ko končno dočakam prazno pipo, natočiva in se odpraviva mimo rid v Logatec, pa v Žiri in domov, ej, pa ne takoj, sva naredila še en ovinek do Gorenje Vasi. Ej, imamo nov asfalt od Trebije do Hotavelj. Ga je treba brusiti, da ne bo tako črn.

No potem pa čisto zares domov.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo podobna fura

KR - Škofja Loka - Cerkno - Idrija - Godovič - Col-Solkan - Brda - Plave - Most na Soči - Cerkno-KR

Vse super razen enega tovornjačkarja z tablico "GOGI" za vetrobranom, ki si je na cesti čez Kladje flegma pred ovinkom vzel celo cesto.

Ma sem šel počasi, pa sem zmotal :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes preko iz maribora preko jurija v avstrijo in po route 69 čez golico do dravograda in nazaj v maribor. pol sem še malo lutal od vulkanizerja do vulkanizerja (iskal ugodnejšo ponudbo)...

v mariboru in okolici srečal kar dosti motoristov, na avstrijskem delu današnje poti pa bolj malo.

tak da se je vse skupaj nabralo prijetnih 170 km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!