Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Uff... spet je bil vikend poln doživetij in kilometrov. Do danes imam že 700 km (na zadnjem zicu) in očitno jih bo letos še veliko.

V soboto je bilo treba najprej menjati gume, zato sva se odpravila proti Radljam iz MB-ja, tam je bil dvourni postanek (menjava gum), potem pa naprej do Dravograda, na poti proti Velenju zavila na Vitanje, mimo Slo. Bistrice, pa potem desno do Ptuja in čez Vurberg (vsaj zdi se mi, da se tako napiše) nazaj v MB. Cca 200 km.

Naslednji dan sva se šele ob cca 3h odpravila čez Lenart v Mursko soboto, Lendava, obvezno čez Petišovce, kjer sva s težkim srcem obujala spomine na zbore, naprej do Ormoža in proti Mariboru. Vmes sva zavila še na Jeruzalem, opazovala prelepo okolico in brajde, potem pa na Ptuj na sladoled in počasi nazaj v MB. 193 km. Imela sva pa prekleto srečo, saj sva se vrtela okoli oblaka in mu uhajala, zato sva bila malo mokra le takoj na začetku v MB-ju in potem sva dobila na bučo par kapelj tik pred MB-jem iz Ptuja........

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Le kam naju bo naslednji vikend peljala pot?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - G. Radgona na sejem ribištva in lova.

Udeležencev nekaj čez 20, samih jagrov.

Fura v skupini še kar ok., le malo me je kakat, ko smo pri Vranskem vsi leteli mimo plavčka, ki nas je meril z radarjem. Pa ni šlo le 90. :blush:

Najstarejši udeleženec 63 let, naslednji najstarejši 60 na Triufu Speed triple, enojajčnem dvojčku od Dave-ovega!

Jagri so norci, potrjeno .) :OK:

Nazaj seveda Solo Ridersko. Namazan kombinezon premagal ploho na Mariborski obvoznici in ploho z velikim P v Celju. Nič dežjaka močil!

Na Trojanah imajo krofe z borovničevo marmelado in pri paketu 6 dobiš še enega gratis za po poti! :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jagri so norci, potrjeno .) :OK:

...poleg vsega ostalega pa še to :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jagri so norci, potrjeno .) :OK:

še dobro, da sem očeta prepričal, da ne gre z vami <_< .....se mi je zdelo, da bo ugotovitev podobna..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi (Danči,Gody, moja boljša polovica+jaz) pa smo odpeljali tole turco: KLIK Vse skupaj je potem naneslo na cca. 580 km...odlična turca,super družba,imeli smo nekaj malega dežja & mokrih cest, ostale ceste dokaj čiste,super ovinki, vsekakor tura,ki si zasluži ponovitev.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek

po montiranju akumulatorja

laganica do Velenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, sva z boljšo polovico opravila lepo vožnjo na Hrvaško. Preko mostu na otok Krk, krajša kava v Malinski, potem dve uri uživanja na prazni plaži poleg Krka. Da bi bil vsaj tak mir tudi poleti. Obisk prijatelja, ki je ravno zavezoval svojo barko v mirnem zalivu. Kljub povabilu na skupen povratek (bil je z avtomobilom) sva se odločila za solo vožnjo. Hiter povratek nazaj domov, no ja vsaj malo hrane je bilo potrebno zaužiti v Permanih. V dobri uri smo bili že v Vipavski dolini. Čudovito vreme, dež čez notranjsko se je ulil pred nama, tako, da so se ceste že sušile.

Nažalost naslednja vožnja šele 1.5.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24.6.2006 :hmm:

najbrž 24.4. : .)

sam da pucajo :grim

kako je pa kaj z primorske strani, če ve kdo slučajno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Marija reka - Trbovlje - Zagorje - Trojane in domov.Sopotnica zelo zadovoljna z novim Maxia kovčkom in naslonjalom jaz pa z ovinki pod Mrzlico.Cesta suha, peska nikjer,zimskih poškodb tudi ne skratka . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes: apače-radgona-radenci-ljutomer-ormož-ptuj-juršinci-sv.jurij ob ščavnici-radgona-apače

na poti od apač do ljutomera skoraj zgubil živce...pripeljem do križišča v podgradu in vidim dolgo kolono tovornjakov proti radgoni...se nekak po stranskih cestah prebijem do radgone, tam pa naprej proti melem...vidim razkopano cesto in ugotavljam, če bom sploh prišel preko z motorjem. grem nazaj in po stranskih cestah proti radencem. in glej spet kolona v smeri proti radgoni. ta kolona se je vlekla neprekinjeno od radenc do vučje vasi (naštel vsaj 350 tovornjakov).

se prebijem končno do ljutomera, kjer je spet na treh mestih polovična zapora ceste zaradi del na cesti.

na poti od ljutomera proti ormožu pred mano italijanski avtobus, ki si je mislil, da je cesta samo njegova. prehitevanje bi pomenilo zagotovo nesrečo, saj je v leve ovinke vozil že po bankini na nasprotni strani voznega pasu, na ravninah pa točno po sredi ceste.

no končno sem se prebil do ptuja, od tam dalje pa je vožnja bila pravi užitek....ceste prazne, fajn ovinki...

tak da se je na koncu vseeno nabralo 130 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sel v sluzbo z motorjem.

Relacija Litija - Lj. - Litija.

Vem, da ni veliko ampak sem opazil, da ze kr nekaj avtomobilistov posveca pozornost na nas motoriste :OK: , kar je zelo pohvalno. Glede na to, da je bila na poti domo takorekoc kolona vozil od Lj. skoz do Litije, se je ze veliko avtomobilov pomaknilo skrajno desno, da si jih lahko prehitel skoraj brez, da bi zamenjal pas. :OK:

Je pa res, da se je kr nekaj nevoscljivih modelov, ki se zanalasc, ko te vidijo zapeljejo tudi na nasprotni vozni pas, samo, da te ovirajo oz. ti pokazejo kako pomembni so :SS :wacko: :slap: .

V glavnem cim vec srece na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) danes 50 km po Ljubljani ... matr je bilo v bistvu zelo vroče. Sem švicu ko konj. Ni se po soncu po mestu za vozit. Se vidi da sem še nov med motociklisti. Vaja dela vajenca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

. .

. . .

Uživati je treba, tudi v dežju! :OK: :OK: :OK:

:worship: :worship: :worship:

Do takrat, da iz "fantov" postanejo "možje" se verjetno marsikateri "fant" ne bo strinjal s tabo.

Ampak tako pač je.

lp

p.s.

Sliki po včerajšnji dežni vožnji na "Slovenski dan". Vtisi s "plavanja" dol in nazaj pa kljub malo mokrote (star regenkombi) vseeno dobri.

[attachmentid=68716][attachmentid=68717]

post-1309-1146224266_thumb.jpg

post-1309-1146224287_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno, pa brez nezgod

Janih & Motorist - pozdrav!

Evo me! 275 deževnih kilometrov. Nauš verjel, ampak po dolgem času, sem si jih presneto zaželel. Obdelal sem del Štajerske, pa nazaj do Lj. in domov. Ej, filing, da te kap! Resnično sem užival!!! :OK: :OK:

Vožnja v dežju je kot ljubljenje z mladenko. Potrebno je imeti polno mero čutnosti in spoštovanja do "podlage", ki jo "obdeluješ!

Vaju lepo pozdravljam! :yea1:

Užival sem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seks in Motorji.

Seks ali Motorji.

Seks in Motor.

Seks ali Motor.

Ali to pase skupaj?

Pasejo motorji skupaj s ...?

Ja? Ne?

Zakaj se vozimo? Zaradi seksa? Ali seksamo zaradi motorjev?

Pozerji zaradi motorjev? Ali pozerji zaradi seksa? Ali pozerji kar tako?

A ves, zakaj je vedno vec motorjev? Kaj se meni dozdeva?

Da je cel kup pozerjev. V kombinezonih. V usnju. V korduri. V crni barvi. V barvi usklajeni z barvo motorja. Zelenih.... rumenih...crnih....(Kaj ti pravis, Kerber?)

A ves, kaj je to motor? Od kje izhaja? Stroj...

In potem en kup enih zgrazanj... kdo je pravi bajker.... kdo je motorist, kdo ni....

Edini pravi bajkerji so carji s Celošske....mogoce še tisti s Šmartinke.........

:OK:

Vsi ostali (smo) ste navadne picke....

Fantje na takih motorjih:

- ki niso registriirani

- Po moznosti ukradeni......

niso vsi..... mogoce celo noben..... Če ti je motor všeč, ga kupiš. Seveda se z nim voziš..... brez registracije, normalo. A boš plačeval 160 jurjou/na leto za kaj? Da ti bo polcaj napisou, da si se ubou zaradi prehitre voznje? Hvala lepa, če se po kater od tekih razsu, bo to vedel zastonj....

- brez čelad.....(kle jih pa ego mal jebe..... ce jih kdo vidi namotorjih..... )Ampak... Celada je za pusije. Pri brzinah, kjer se ubije, ti tudi celada ne pomaga!

AMPAK.....

Oni so pravi bajkeji!

Veter v očeh.... In veter v laseh...Bogovi...

Vsi ostali smo pa .... Kaj? Davkoplacevalci? Zavarovanci? Idioti? Lupljenci?

Ovce?

In potem veš, zakaj je za takšnim človekom toliko sveč? Ker je užival življenje z veliko žlico!

Ostali pa mislijo , da je uživanje življena to, kar jim govorijo reklame! Da kupiš Fanto in si Bambuča!

Al kar kol že.

In ne nazadnje....kreteni, ki si kupujejo življenje z bambučo (ali pa z denarjem), mislijo , da lahko komandirajo vsem ostalim! Sori, Kreteni, Življenje ne deluje tako preprosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Sori.....

Ko se mi je to premlevalo, sem naredil X kilometrov...Fak, a sm ful zajebu? A bi mogu napisat še to, da sem prevozil od Kino Šiška do Slovenija Avta....

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!