Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

danes turca Rakek-Sodražica-Škoflica-Ljubljana-Kranj-Škofja loka-Kamnik-Vrhnika-Rakek

padlo odličnih predvsem hitrih 217kilometrov :OK:

vreme na srečo zdržalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz ljubljane po stari cesti v portorož na kavo in nazaj.. umesni postanki v postojni in logatcu..km... okoli 270? :OK:

Iz ljubljane po stari cesti v portorož na kavo in nazaj.. umesni postanki v postojni in logatcu..km... okoli 270? :OK:

Aja.. še :photo: iz postanka v portorožu :wub:

post-5020-1143914030_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezono sem začel takole

divača-koper,koper-kamnik,kamnik-povir, povir-divača

292 lepih kilometrov :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.. še :photo: iz postanka v portorožu :wub:

Katera je pa ta, ki ti hoče CBR-o ukrasti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičil na Rakitno "ulaufat" nove gume...

Nažalost videl mrtvega kolesarja v Vnanjih Goricah...

Popravljeno . Popravil Black Knight
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je pa ta, ki ti hoče CBR-o ukrasti .)

misiz maxxximum .)

opravicila adminom za mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno otvoril sezono z enim krgom cca 10 km. Sicer :ninja: sam bom poskrbel v ponedeljek da bo stvar legalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo se klatili po Lendavi, Radgoni, Halozah.... skratka po bližnji in daljni okolici Ptuja...caa 300 km...

kriza je definitivno mimo :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Dežela Cvetja v jeseni, Logatec, Postojna,kofe št.1, Črni kal, Buzet, Pazin, kofe št.2, Pula, labin, Reka, Postojna, kofe št. 3, Ljubljana, Škofja Loka in smuk v garažo. :D :D

Ja pa Tržičan in JerryTDM sta bila zraven, nekaj časa pa še Peco.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons otvoru sezono :OK: , cca 50km, bl okol bleda, asvalt se ni kar bi mogu bit, sam je blo pa :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnja popoldanska furca je potekala takole rakek-cerknica-sodražica-kočevska reka in nazaj do ribnice tam postanek za malico nato nazaj proti rakeku na uncu drink time in posvet za naprej ter štart do stare pošte tam je začelo deževati tako da smo obrnili in pičili proti vrhniki,borovnici na rakitno,spili drink in nazaj na vrhniko,logatec,rakek zadnji trije kilometri po mokri cesti.nabral pa se je izkupiček 280kilometrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle vsi sam nakladate :grim

kje ste bli kwa ste vidl :hmm: kako naj motomarsovci vam verjamejo če ni nobene dokumetirane fotke gor :eek: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bila s Pipsom v Kamniku na srečanju. Poslušala Pajerja o Škotski, žal morala domu namesto, da bi še od Fičota zvedela o Avstraliji. Spoznal zopet nekaj fajnih motosvetovk in motosvetovcev. Nazaj peljala skozi Dravograd, v Radljah trobil Alki, aber Alka nicht trzen. 284 km.

Danes sva s Pipsom šla v Sladki Vrh (v Šentilju tankala, za nama čakala skupina motoristov, kdo od naših?). Šokac častil pijačo :OK: , kljub prepričevanju, da bo sončen popoldan, ni hotel z nama na furo. Dva kilometra iz Sladkega vrha proti Tratam začelo scati ko prasica in scalo ko prasica skozi Lenart do Trnovske vasi. Obema se v škornjih nabralo vode, da bi lahko z njo napojila Saharo. Potem skoraj sonček skozi Ptuj, zato sem zavil po stranski cesti do Podlehnika, nato proti Žetalam, kjer se naju je zopet usmilil Bogec in zopet začel scat po nama in scal skozi Rogatec, Rogaško, do odcepa za Poljčane. V Slovenski Bisterci šla na kebab (pasal :P ) in pijačo. Nato na motorja in skozi MB domu. 193 km.

Jutri fura odpade zaradi mokrih zoknov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo vreme iz petka na nedeljo ampak zamivo je to, da se mi je iz vračanja iz Ljubljane v Logatcu predrla zadnja guma. Sem bil lepo sam in v ovinku zapazil, da motor nekam čudno pleše zadaj. Tko da je bila guma nekako vozna do prve pumpe v Logatcu. Nekako sem prilezel do vulkanizerja. V gumi je bila namreč zapičena varovalka, ki se rabi pri traktorju. Tako, da so tisto ven privlekli in guma je bila samo za v smeti...

Gume žal niso imeli tako, da me je neka gospa iz Logatca peljala v Špan po gumo in tam so mi nudili samo Michelin zmanko za 44k sit! Kriza... No, ker me ni mogel noben priti iskati sem moral pač gumo kupiti. Gumo so mi zamenjali tako da sem tisti dan šel samo obupan domov. Ta vikend so bile pa relacije LJ-vrhnika-logatec-planina-postojna-portorož in to 2x. Lepo vreme polno motoristov. Sem naredil kar precej km ta vikend. No mal sem se razpisu :)

Popravljeno . Popravil smarty23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mengeš-Lj.-Vrhnika-Logatec-Planina-Postojna in po isti poti nazaj super pa še družbo mi je delal Bizixxx :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bila s Pipsom v Kamniku na srečanju. Poslušala Pajerja o Škotski, žal morala domu namesto, da bi še od Fičota zvedela o Avstraliji. Spoznal zopet nekaj fajnih motosvetovk in motosvetovcev. Nazaj peljala skozi Dravograd, v Radljah trobil Alki, aber Alka nicht trzen. 284 km.

Danes sva s Pipsom šla v Sladki Vrh (v Šentilju tankala, za nama čakala skupina motoristov, kdo od naših?). Šokac častil pijačo :OK: , kljub prepričevanju, da bo sončen popoldan, ni hotel z nama na furo. Dva kilometra iz Sladkega vrha proti Tratam začelo scati ko prasica in scalo ko prasica skozi Lenart do Trnovske vasi. Obema se v škornjih nabralo vode, da bi lahko z njo napojila Saharo. Potem skoraj sonček skozi Ptuj, zato sem zavil po stranski cesti do Podlehnika, nato proti Žetalam, kjer se naju je zopet usmilil Bogec in zopet začel scat po nama in scal skozi Rogatec, Rogaško, do odcepa za Poljčane. V Slovenski Bisterci šla na kebab (pasal :P ) in pijačo. Nato na motorja in skozi MB domu. 193 km.

Jutri fura odpade zaradi mokrih zoknov.

:whistle: Izkušnje "fanta", izkušnje... :lol1: Bilo bi boljše, če bi še kakšno spili in bi vidva še malo počakala... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zaradi različnih obveznosti samo za dobro urco, solo na "Angležu" s skokom na Bleguško jezero ter nazaj v MB.

Včeraj pa v duetu: MB, Radenci, Križevci, Lotmerk, Jeruzalem, Ormož, Borl, baza Švabovo (dobro okrepčilo) :OK: Ptuj, MB. Celotna pot brez dežja. Nekaj kapelj za vzorec od Ptuja do MB. Glavne ceste še kar. Stranske bolj v žalostnem stanju z precej peska.

Zanimivo je bilo opazovati voznike osebnih vozil. Kot izgleda nedeljski vozniki pa še kdo ne vedo, da morajo imeti prižgane zasenčene luči tudi podnevi.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Popravljeno . Popravil Rocky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes do Ptuja in nazaj domov čez HR...130 km, precej mrzlo :wacko: cesta na relaciji Ljutomer-Ormož na mestih mokra in spolzka :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj registriral in naredil prvih par kilometrov :OK:

Nic posebnega, relacija Ptuj - Ormož parkrat, ampak za začetek je bilo pa :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj končno šel po tablico in prometno na UE. Potem pa sem se končno odpravil na prvo furo letos. Od Cerknice sem štartal proti Postojni, kjer je postajalo čedalje temneje, padle so tudi prve kaplje, zato sem obrnil in se odpravil čez ride proti Lj, vendar me je že v Logatcu spet srečal dež, tako da sem se obrnil kar nazaj proti Cerknici. Ravno mi je zneslo, da sem ušel padavinam, saj je minutko za tem ko sem se zaparkiral v garaži začelo deževati. No kakorkoli že, kljub smoli z vremenom se je nabralo lepih 70km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zjutraj, do Ljubljane na servis, za gor še kar lepo vreme, malo po Ljubljani in nazaj; po dežju kot z Baylinerjem. Test dežne opreme- v redu! Po poti srečal na Lj.obvoznici še enega in edinega podobnega reveža v dežju.

Pa Lp in v upanju na boljše vreme; Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena lepa do celja na sejem, nazaj po krofe, pa domov 140km, bi se še vozil pa moram na servis tako da bom jutri počival

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!