Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

no včeraj je pa uspela letošnja prva daljša vožnja :OK: Se peljam od doma proti Ljubljani čez Črnivec kjer je cesta res grozovita <_< pa mrzlo je tud še blo :D V Ljubljani smo se dobil z cagivo, ero in sanda7 ter se odpravili proti Postojni na eno kofe. Nazaj grede sva mogla z cagivo probat še 2x ride da sva se mal ogrela za poletje. Na ograji in v na vrhu skal so se že zečeli nabirat gledalci in japončki (beri tisti z digitalci :lol: ) ampak kar naj se mal martinčkajo .) V Ljubljani sva se še ustavila na mini moto sejmu v Race baru (mislim da se tko reče :blush: ) in spila en čaj za mal otoplitve. Ura je bla 18.15 jaz pa sem še mogel priti domov čez Črnivec na katerem je blo mrzlo kot v sibiriji :wacko: ampak prave motoriste tud to ne prestraši :yes: . Nabralo se je lepih 300km in en nasmešek več na obrazu :yea1:

P.S. ljudje nas gledajo kot bi bli marsovci :alien1: :ninja: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sem mislila da bo več km padlo ampak glede na dobro družbo se bom zadovoljila tud z izkupičkom 150km

na relaciji Rakek-Mengeš,kofe pr MARJI in Kranj ter nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes do ML, nato čez Ruše in ob Dravi, čez Dravo preko elektrarne Fala. Cilj: Selnica ob Dravi.

Skupna fura odpadla... Lobotu, "crknil" akumulator... :o :angry2: Spet strošek :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes naredil par kilometrov,tokrat z boljšo polovico zraven, najprej do SL.Bistrice,kjer so naju pregnali črni oblaki in rahel dežek nazaj proti Mariboru,kjer sva krenila do Radelj ob Dravi tam obrnila ter odšibala na nazaj proti MB v Pohorsko kavarno na pijačo in nato domov.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj otvoritev sezone zame in drugi dan sezone za gregsa - lj-turjak-kočevje-dvor-žužemberk-ivančna-bogenšperk-besnica-zalog-lj (minimalno čez 200km) :OK:

post-5020-1143397812_thumb.jpg

post-5020-1143397871_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa smo naredili četico 6-ih motorjev in krenili proti Mobikrogu - malo firbec past. Pot nas je vodila preko Sl. Bistrice, Podčetrtka, Brežic do Mobikroga, kjer se je celo nekaj dogajalo...

Nazaj pa Krško, Zidani Most, Celje, Konjice in sped v Sl. Bistrico... :OK:

[attachmentid=66277][attachmentid=66279]

[attachmentid=66280][attachmentid=66281]

[attachmentid=66283]

D.

PS: Vuk, a smo se srečali v MB na Streliški?

post-2208-1143398525_thumb.jpg

post-2208-1143398564_thumb.jpg

post-2208-1143398607_thumb.jpg

post-2208-1143398637_thumb.jpg

post-2208-1143398788_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa smo naredili četico 6-ih motorjev in krenili proti Mobikrogu - malo firbec past. Pot nas je vodila preko Sl. Bistrice, Podčetrtka, Brežic do Mobikroga, kjer se je celo nekaj dogajalo...

Nazaj pa Krško, Zidani Most, Celje, Konjice in sped v Sl. Bistrico... :OK:

[attachmentid=66277][attachmentid=66279]

[attachmentid=66280][attachmentid=66281]

[attachmentid=66283]

D.

PS: Vuk, a smo se srečali v MB na Streliški?

Smo,smo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto: Ljubljanski kotel - Vrhnika - Logatec - Planinsko polje - Cerknica - Rakitna - Ljubljanski kotel

vse ok, samo cesta ob planinskem polju je ratala orenk :xx: . naslednjič raje riskiram pesek na cesti čez Laze :angry2:

V cerknici žar&pivo na malce vetra. Florentinci so mi zelo oki ratali. :naughty:

ovinki Cerknica - Rakitna - Podpeč so mi malo pognali utrip.. :kva2: samo ne gre (še) na max, zarad temperature, peska in vode (sneg)... makadam na vrhu :SS. sem po vrnitvi 2uri pral in glancal motor, da o jakni&hlačah ne govorim... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj skok čez kozjansko do Bistrice/Sotli, vrnitev čez Šmarje,

za zaključek skok na Marija Reko, kjer je vojno stanje. sneg ob cesti, staljen sneg in pesek na cesti, precej razpokan asfalt zaradi zime. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes solo vožnja MB-Sl.Konjice-Vitanje-Mislinja-SG-Dravograd in nazaj proti MB ter lutanje po MBju;nabralo se je malo manj kot 200 km;užival vsako sekundo, na celotni poti brez kakršnihkoli problemov ali incidentov.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes Ljutomer-Ormož-Sr. ob Dravi-HR-domov.... na momente močni sunki vetra, drugače pa že skor prevroče :whistle: :kva2: ....aja pa polno blata, gnoja po cestah :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj padla najdaljša letošnja turca (do zdaj seveda): maribor-dravograd-slovenj gradec-velenje-celje-sl.konjice-maribor. tak da se je nabralo okrog 200km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes izletek do ljubljane(vsa fajhtna)uletela glih po plohi

za nazaj pa spet lovila dež tko da me je mokra cesta pospremila od logatca do rakeka

ampak je blo vsen super :OK: naredila 111kilometrčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 kroga po cerknici --> 6km! In to z novimi gumami :OK: :OK:

No saj drug teden grem pa res registrirat, je že skrajni čas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Ivančna Gorica - Bogenšperk - Besnica - LJ... prijetnih 115 km.... s sopotnico, prvič v tem letu... :yea1: Samo pihalo je pa "k pr norcih"... :blink: :wacko: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem naredila danes kar nekaj kilometrov, 2x Šentjur - Celje - Šentjur in potem še po okoliških cestah in sejih je nabralo za okoli 70+ kilometrov.

kar lepo, glede na to, da piha, kot že dolgo ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carsko je blo. Od Žalca do Tolmina preko Idrije, postanek pri prjatlu, potem pa čez Novo Gorico, Postojno mal na ride počekirat (kje si Sanda :? , smo te čakal ) . Tam sem počvekal z mladim Ribnčanom, ki pravi da samo prebira MS. Mogoče se bo pa zdej okorajžu pa kej napisal. No potem pa počasi domov. Nabralo se je cca 390 km . Temperatura OK, tudi pihalo danes ni , skratka super furca, prva malo bol resna letos . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes do portoroža in nazaj, :OK: Skupaj 480 km :grim Srečal več motoristov,ali je bil gdo Motosvetovec :?

Vozil sem FJR- Arai Kocinski in plavo jakno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda pa je spremlala dragega in njegovo hondico do trzina,za nazaj pa sva se v dvoje odpeljala na moji ropotulci domov tako da se je nabralo borih 110km

bo pa kmal začela braun bojo hvatat na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malček po Vipavski dolini gor in dol. Pa še nadebudnega najstnika (sina) sem malce popeljal. Da se fotr malo pokaže .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav use skupi !

Da se jst napisem moj prvi post :whistle: . Sem ze kr neki foruma prečital in morm rečt da se da marsikej zanimivga prečitat :worship: .

BMWSLO: Evo me jst sm tist poba k sva dns debatirala na ridah. Te morm pa popraut da nism ribničan ampk cerkničan oz. notranjc :grim .

Pa se malo kar spada u tole temo: dns biu u Kočevju morm rečt da je blo super samo na trenutke je pa zapihal za jadra napet :D . nabral se je neki cez 100 uzivanskih km. U glavi se ze plete kam bom odfrčal jutri :).

LP

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!