Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

včeraj prevandral še pa još.... svinjarije na motorju kolkr češ... ni pa zdej da bi glih orgazmiral... furca kot furca

post-467-1143015315_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil prve kilometre v novo sezono. :OK: Žal pol poti v dežju in po spolski cesti od soli na relaciji LJ - MB. Pa še zadnja guma je bolj na najgi. Na srečo je takoj za Trojanami posijalo sonce in hitro je bila cesta suha. Doma v Mariboru pa tisti začuden pogled :eek: na usran bel motor od soli. Od Vranskega pa do Žalca vozil bolj na izi. So se vozili pred menoj fantje v modrem z modrim Ford Mondeom in vgrajeno kamero. :BUA: :P .) :whistle:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Popravljeno . Popravil Rocky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes...MB-Polčane-Rogatec-Ptujska Gora-Sl. Bistrca-MB...105km..pa so rekli da bo dež :P ...pridružil se mi je mbrs46....

Tuki mbrs46 na Marofu-[attachmentid=65991]

Slika na kafi v Rogatcu-[attachmentid=65992]

LP.

post-6275-1143043046.jpg

post-6275-1143043070_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvih 16km v letu 2006. V ilegali seveda. Cerknica - Dolenje jezero - še 2 kroga po Cerknici, pa v garažo :) Komaj čakam da dobim nove gume, da grem registrirat pa gasssssssssssaaaaaaaaaaa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je dons reku Avstrijski carinik, da sem ''erste motorradfahrer'' letos, k so ga čez mejo spustil na Korenskem sedlu :whistle:

Ja kaj čem-nisem vedu, da majo gor še pou metra snega :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes MS-Gederovci-Šentilj-Lenart-Ptuj-Sr. ob Dravi-Čakovec-domov...200 km B) ...je mal veter nagajal, drugač pa :kva2:

danes ista tura :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO mi deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK:

Padla prva fura letos tudi zame... :yea2:

LJ-Vransko po stari cesti, nato preko Tuhinjske nazaj... lepih 104 km, vključno z nekaj mestnimi... :whistle:

Sem pa zelo "lepo" začel sezono... po prvih 400 metrih me je že en napičil od spredaj, ko je hotel zaviti z desnega na levi pas pri semaforju, pa ni pogledal nazaj in mi je zlomil strehco... no, na srečo nič hujšega, je plačal na licu mesta, jaz pa dalje... Rezultat v sliki... .)

Pazite na cesti, moroni še ne vejo, da smo tudi enosledna vozila pogledala na plano... :D

post-53-1143219438_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do horjula pa nazaj... papat... pa po LJ skakat, polno mopedov se okol klatil že... pa do podpeči še dva kolega pobrat, pa do vrhnike čez bistro, pa nazaj do podpeči čez brezovico (ane jax), pa do iga, pa še ena kokakola v podpeči pa nazaj LJ. Nič posebnega, par mopedistov tam okoli... ene dva Z-ja.... (za enega črnega sem res mislil da je skuter hehe)... pa pasalo je :P :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ena lepa za začetek, kurešček-ig-podpeč-rakitan-brezovica-ljubljana mal po centru-ig kurešček, cca120km, cesta na rakitno je kar hinavska, pesek na ovinkih-ne povsod, pa tudi nekateri ovinki so mokri, ker se še sneg topi, pa še fajn piha, kljub vsemu ena lepa furica

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor - Vitanje - Velenje (Compaco) - Polzela - Žalec (Štorman) - Celje - Frankolovo - Sl. Konjice - Sl. Bistrica - Maribor ... Kratko, a zato toliko bolj sladko! :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi, jaz tudi :D :D

Predvčerajšnjim od servisa(crkno hudič :cry: ) pa do doma........ :blink: cca 5 km.

Nekaj pa le je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Selnica - MB - Hoče - Skoke - Marjeta na d.p. - Kungota pri Ptuju - Ptuj - Vurberk - MB - Selnica ob D.

Bolj petlerska fura. Za kaj več ni bilo časa.

Je pasalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Selnica - MB - Hoče - Skoke - Marjeta na d.p. - Kungota pri Ptuju - Ptuj - Vurberk - MB - Selnica ob D.

Bolj petlerska fura. Za kaj več ni bilo časa.

Je pasalo.

ja, ja... sem te čez okno mojega domicila opazil, ko si se od Maratona gor privozakal. Lepo, da si poklical. :glare: njah njah njah :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal po Ljubljani pa do reeskota na vrzdenc, pa pol na vič, pa tm mal okol (smo iskal minimoto sejem, pa nismo najdl :slap: ) pol pa nazaj na vrzdenec, k sm reeskota domov pelu pol pa še pot do doma v garažo :)

naredu 150 toplih kilometrov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem kje naj začnem.

Recimo: dežela Cvetja v jeseni, Žiri, Logatec, Senožeče, Sežana,(Capucco)Divača, Postojna, Logatec, Žiri, garaža.

Na števec nisem gledal, tako kot že nekaj časa ne več. Pomembno je, da grem in da se vrnem. V tem prispevku bi vam rad le povedal, da je cesta od Žirov do Logatca preko zime postala njiva, luknje po 2 kvadratna metra niso nič posebnega, Žirovci pa so kot, da so z drugega planeta. Ko se peljete skozi Žiri, in tja do Rovt pazite. Za ovinkom lahko kak domorodec z vso vnemo meče sneg na cesto. :eek: :eek: :blink:

Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še kar brez tablice bluzim.... mal sem se švercal....

Vožnja z rezervo v tem letnem času je samoumevna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registriral včeraj, danes prva fura na relaciji SV, Radgona, Ljutomer - vinska cesta, pogledala kako je kaj g. Brenholc, nadaljevala do gostišča Taverna. Mmmmmmm, krompir Taverna: Zapečen s sirom, česnom, peteršiljem in čebulo v krušni peči. Nato Ormož, Ptuj, Polskava, MB, Šentilj in SV.

Vreme čudovito, razen enega oblaka, ki je pridrvel od ne vem kje in spustil za 10. sekund, par drobcenih kapljic. V Ptuju srečala veliko skupino mopekov.

Skratka super: .) :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po cesti se nic kaj dosti, drugace pa danes s kolegom na hondah cr125 uro in pol po bliznih brezpotjih,sma nasla se tudi snega,blata in vode do kolen :D blo se je res uzitek it pelat mal po dolgem casu tud na krosko,blatn pa jaz skor bol kot pa motor :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj - Mengeš - Brnik - Kr - Zbilje (kavica) - Lj...na koncu ogled minimota v Raca Baru...

Komaj čakam jutro da spet zajaham :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, da še jaz dodam včerajšno popoldansko furco. Sem zaradi zobobola okleval, da bi se sploh zapeljal. In sma se odpeljala izpod Pohorja v smeri Slo. Bistrica, Poljčane, Mestinje, Podčetrtek, (ogled novega hotela -zelo všeč), ob kavici gledal kvalifikacije za GP. Zatem preko gričkov v Rogaško, Rogatec, mimo doline Winetou na Ptujsko goro, Pragersko, Slo. Bistrico in nazaj v MB. Nabralo se je 140 km.

Največje olajšanje je bilo, ko me je po nekaj km nehal boleti zob. Kot izgleda sem našel pravo terapijo. :OK: Ampak jutri bom probal vseeno priti do zobarja. Žal ne moram biti samo na motorju :cry:

Opozoril bi na pesek in žal na nekaterih odsekih poškodovano cestišče.

Kam danes pa še ne vem.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!