Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Danes sem šel pa na sever, u Velenje. Cesta čez Vače mastna, kot sam hudič. Ceste se močno razlikujejo od primosrkih. Nazaj grede sem ga pa pičil čez Marijo reko. Groza :wacko: Enkrat sem bil že skor na tleh, z zadnjimi močmi sem ukrotil zadnjo gumo. Nekako sem prišel živ in zdrav do Trbovelj, naprej pa standardno hitra vožnja do Litije.

Kar lušno je bilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa smo....start Mb-Vitanje-Dravograd-Mb...

Danci,Gody,jaz in moja in kolege iz avstrije in njegova boljsa....bilo kar precej hladno,ceste dokaj ciste....

Fiiiinoooo!!!

Lp. A.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v ilegali naredil eno krajšo furco, temperature odlične :OK: , mušice nobene :OK:, ceste še kar :OK:

Mater je pasalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa smo....start Mb-Vitanje-Dravograd-Mb...

Danci,Gody,jaz in moja in kolege iz avstrije in njegova boljsa....bilo kar precej hladno,ceste dokaj ciste....

Fiiiinoooo!!!

Lp. A.

:yes:

Hehe, do večera se je nabralo dobrih 300km! :krneki:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po avstrijski strani do Šentilja, pol pa Maribor-Ptuj-Ormož-Varaždin-Novi Marof-domov...250 km B) ..ceste razmeroma čiste, motoristov tudi ene par srečal (več na hrvaški strani) in to je to :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, do večera se je nabralo dobrih 300km! :krneki:

D.

Maniac`s.....slikce:

-[attachmentid=65808]

-[attachmentid=65809]

-[attachmentid=65810]

LP.

post-6275-1142787737_thumb.jpg

post-6275-1142787750_thumb.jpg

post-6275-1142787764_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škofljica->pijava gorica->ig->rakitna->cerknica->rakek->rakov škocjan->planina->vrhnika->lj

na makadamu od rakitne proti cerknici je še nekaj snega :OK:

nekje od logatca do ljubljane sem vozil za črno cbrko, kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldan proti MB, po stari cesti do Šentilja, Sladki Vrh, proti Tratam, nato zaLenart, Ptuj, Sl. Bisterca, Hoče, Areh (od Zarje do Areha cesta mokra, zelo nagubana, asfalt razpokan, sneg na cesti na Arehu), Hoče, MB in domu. 186 km.

Vožnje na Areh ne priporočam nikomur. Na vrhu sem dvakrat skoraj vsipal.

Srečal sem okoli 20 motoristov, največ Lenart - Ptuj - Sl. Bistrca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leeeep vikend je bil.. ne brez težav, pa vseen leeep.. Včeraj z bratom takoj stestirat novo pridobitev, vmes mel mal težav z akumulatorjem, ki se je odločil, da bo ta vikend žmigavc in je/ni/je/ni delal. Med psihološkim prepričevanjem akumulatorja, da vendarle ni žmigavc mi je pomoč ponudil sila prijazen Freising Rider, ki me je povprašal "Kaj te jebe?" :D Pa sem vseeno nekak domov prišel.

Danes z akumulatorjem ista pesem in sem ga zamenjal za nov model... pali u prvo... :010. Šibal po LJ, naredil par krogov po praznem BTC, kavica na Aleji mladih, en šus čez center LJ, na Jezero še na en mali pir in zviz domov na kosilo. B) Me je mel da bi še... ampak mora kaj ostat še za preostanek sezone... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še en kratek vtis današnje vožnje start Rakek,cilj Idrija in nazaj padlo 75kilometrov po prašni,fajhtni cesti,ampak kljub vsranemu motorju je blo orgazmično :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa končno otvoril sezono :kva2: :kva2: :kva2: Skočim na tehničnega dam tablco gor in naredim zelo zelo lepih 70km. Bilo je noro ampak se vidi da sem prišel mal iz forme, ker me vse po malem boli ampak mi je čist vseen samo da sem se lahko peljal :yea1: :yea1: . Aja pa še zeblo me ni čisto nič tako da pomlad je tu :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-Horjul-Vrhnika-Logatec-LJ....

nič kej dost... ampak je pasal.... ogrevane ročke zalaufu samo po postanku v Logatcu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons spet neki malega po Mariboru in okolica....cca 25km...skoraj že pre-toplo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne imel opravek v LJ.

Pa šel z motorjem.

Presenetljivo čista cesta,

tista stara CE-LJ-CE.

Peska nič, le nekaj snežne vode tam okoli Babe in Blagovice.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj peljal na registracijo in potem naredil še dobrih 60km skozi okoliške vasi Slovenske Bistrice.

Ponekod močni sunki bočnega vetra, še huje pa je pesek na posameznih odsekih vaških cest. Vidi se tudi, da kmetje že čistijo in z traktorji odvažajo obrez in ostalo, saj je ponekod že kar lepo zapacana cesta z blatom ...

Ampak vseeno ... :wub: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič vidnejšega... po "naših" cesta v izogib policistom, ker je motor še neregistriran. je pa narejenih vseeno 10 kilometrov... na kaj več bo pa treba počakat, da bo motor registriran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes MS-Gederovci-Šentilj-Lenart-Ptuj-Sr. ob Dravi-Čakovec-domov...200 km B) ...je mal veter nagajal, drugač pa :kva2: ....v Pernici naletel na prometno nesrečo s smrtnim izidom :krneki: ...cesta na relaciji Lenart-Ptuj je že fajn zasvinjana, ker imajo kmetje spomladansko 'čistilno akcijo' po cestah :trance_33_sleep: zato priporočam malce previdnosti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komej sedaj prišel do gepla....dans, ne,včeri z mojo šel na furco MB-Jurij-do Bad Radgesburga-Apače do sestre na kratek obisk-via MB čez Sladki Vrh-sposodil motor, da se še moja lahko mal fura sama-do Vuk-a lušte delat-Ruše-Selnica-MB domov....

Vreme služlo, jast srečen, moja srečna.....pa op. cca 180km

LP.

[attachmentid=65958]

[attachmentid=65959]

[attachmentid=65960]

Hvala prjatlu ,ki je posodil svojo lubico... :worship:

post-6275-1142983212_thumb.jpg

post-6275-1142983267_thumb.jpg

post-6275-1142983283_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala prjatlu ,ki je posodil svojo lubico... :worship:

..a je ta lubica od Dancija? Akrapovič -grrrrr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!