Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Danes Kranj - Kamnik - Gornji Grad - Mozirje - Velenje - Celje - Zidani Most - Litija - Menges - Kranj. Razen manjse plohe pred Celjem vreme idealno. Ceste so se zmeraj srednja zalost - veliko delajo, jame, pesek. Prometa ni bilo veliko razen med Velenjem in Celjem, tudi motoristov ne. Brez stresnih situacij na cesti poplaknil en tank. Perfect Day skratka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes jaz in še 12 sotrpinov Marija reka,Trbovlje, Litija,Domžale ,Kamnik,Černivec,Mozirje Picerija Pr"pek :OK: Pol pa hitro na šiht :cry: Vreme lepo,vse O.K. do šihta :grim Sedaj pa :cry: :cry: :cry: Pa saj je jutri spet nov dan :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena prijetna fura MB-Križevci.....zbor.

Peljali smo se čez A do Radgone :OK:....in nato po naši strani :BUA:

vse do zbornega mesta .)

Ceste pri nas, so res še prava katastrofa...razen seveda MS-Križevci :)

Sedaj pa kruta realnost.....nočna...... :BUA: <_< :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem ga pa že ob 8h zutrej zajahala in se podala na gorenjsko najprej do Kranja potem pa s klapo na blagoslov v kranjsko goro in nazaj do postojne pa domov ratalo 290km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne ena kratka iz Ljubljane po dolini Besnice proti Šmartnem, Litiji pa čez Vače proti Moravčam pa pol direktnega proti Ljubljani. Okoli Šmartnega par kapel dežja pa se je hitro umirilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... cca 550 km ...

... prva malo bol resna fura letos O:-) O:-) O:-) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes preko Rakitne do žimarice (na odojka) :P turca je bla zlo lepa hudi ovinki tko da bo treba ponovit :OK: :P zdej pa se neki :photo:

post-9212-1146943453_thumb.jpg

post-9212-1146943497_thumb.jpg

post-9212-1146943539_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes do trbiža ,preko pontebe,proti celovcu in čez ljubelj nazaj

včeraj veliko bolje in topleje , v limski kanal,proti puli , pazin,rijeka,postojna ,kranj... :OK:

post-3097-1146944305_thumb.jpg

post-3097-1146944409_thumb.jpg

post-3097-1146944678_thumb.jpg

post-3097-1146944795_thumb.jpg

post-3097-1146944889_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes iz ljubljane proti cerknici (tam se zgubili :blink: ) si ogledali brzinec rally saturnus, šli v cerknico jest, pogledali še en brzinec rallya, šli v logatec si ogledali "super special" rallya, ponesreči šli v napačno smer proti ridam ( :blink: ), se obrnili šli nazaj vedoč da smo brzinec že zamudili šli proti ljubljani in v medvode in zopet v ljubljano in na škofljico.

nabralo se okoli 300km, furali smo trije modra zx10r pa modra zx6r pa ( :krneki: :lol: ) rs50.

sam je šlo izjemno tekoče (glede na to da sem meu skos do konca gas unedva pa sta vozila, kot sama pravita, normalno) aja pa motoristov smo srečali kooooo toče.

lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes preko Rakitne do žimarice (na odojka) :P turca je bla zlo lepa hudi ovinki tko da bo treba ponovit :OK: :P zdej pa se neki :photo:

je tako :OK:

danes iz ljubljane proti cerknici (tam se zgubili :blink: ) si ogledali brzinec rally saturnus, šli v cerknico jest, pogledali še en brzinec rallya, šli v logatec si ogledali "super special" rallya, ponesreči šli v napačno smer proti ridam ( :blink: ), se obrnili šli nazaj vedoč da smo brzinec že zamudili šli proti ljubljani in v medvode in zopet v ljubljano in na škofljico.

nabralo se okoli 300km, furali smo trije modra zx10r pa modra zx6r pa ( :krneki: :lol: ) rs50.

sam je šlo izjemno tekoče (glede na to da sem meu skos do konca gas unedva pa sta vozila, kot sama pravita, normalno) aja pa motoristov smo srečali kooooo toče.

lp :yea1:

u z vami smo pa pol bli skp,na ovinku pr tprumu rally-u :D ,sm pregledu motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Log - Kozina - pa nazaj proti Matavunu - Ilirska Bistrica - Postojna in nazaj proti Logu pri Brezovici, približno ene 200km.

Danes, Log - Lj - Sodražica - Ribnica - Gotenica - Kočevska Reka, nameravala proti obali pa se spomila da sva pozabila njen potni list - obrnila nazaj proti Kočevju - Ribnica - Sodražica - Loški Potok - Bloke - Cerknica - pa do Rid, niblo nobenga, edino pri Demšarju je en par užival v senci - pa nazaj na Log pri Brezovici. Ene 200 km vse skupaj, lep dan in polno motoristov.

Jutri: bomo še videli

LP !

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Maribor čez Tuhinjkso do Kamnika, se dobila z Dančijem & Gody-jem v Kozini,nato nadaljevali skupaj proti Izoli,kjer smo se ustavli na kosilu,nato v Portorož v Mignon na nekaj sladkega,okoli 18 ure štartali domov,tokrat preko Trojan nazaj v Maribor. Vreme super ves čas edino v Framu smo bili deležni manjše pršenje ,ki se je nato v smeri Maribora samo še stopnjevalo v pravi naliv.

Ampak vse skupaj ni pokvarilo odličnega dneva;srečali dosti motoristov(zakaj tolko motoristov ne uporablja smerokazov :? ),hvala za vsa opozorila glede policistov,v turističnem slogu prečkali ride(bili opozorjeni-potem ugotovili zakaj,the ovinek posut s kamenjem),imeli neprijetno srečanje v ovinkih z dirkalniki,ki so sodelovali na rally-ju.

Ampak vse skupaj zelo lepih 500 in nekaj km.

post-5882-1146997464_thumb.jpg

post-5882-1146997623_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se spet zapeljal do Marofa, mal pogledal, kako 'drajsajo' :rolleyes: in pol nazaj proti domu.....me je pralo ene deset km, tako da sem prišel čist premočen domov :angry: 'dežnjak' pa doma v omari :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet odpeljal svojo pribljune furco: kamnik-brezovica-vrhnika-kalce-idrija-ajdovčina-postojna-ride-vrhnika-domov.

Občasno tudi v obratni smeri, nekaj čez 220km. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še malo naših majskih dolomitov ( v ozadju še zmrznjeno jezero) :OK: :OK: :OK:

post-1463-1147029711_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600,2km.

Skupaj z našimi gorenjci.

Malo doma, malo po italijanskih Dolomitih, malo po avstrijski Tirolski, kaj naj vam rečem. Banda, užival sem vsako minuto z vami, no razen tistih 15km :blush:

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

437km lepe ceste :OK: čudovito vreme :D

garaški vikend ob postavljanju prikolice :grim

ampak pižama je pa prpravljena v postlani postli

ohlajeno pivo pa tud :P

ko spet prdrajsam v Fažano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj:

Pivka - Postojna - Logatec (rally Hella) - Godovic - Crni Vrh - Col - Ajdavscina - Vipava - Stanjel - Sezana - Divaca - Postojna - Pivka

Danes:

Pivka - Il. Bistrica - Rupa - otok Krk - Punat - Krk in nazaj......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj rakek-idrija-podbrdo-petrovo brdo-železnili-drenov grič-vrhnika-rakek-cajnarje-rakek 250 ovinkastih km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še malo naših majskih dolomitov ( v ozadju še zmrznjeno jezero) :OK: :OK: :OK:

Evo še mal mojih slik ,sploh ko nas je TRŽIČAN vozil še čez zaprte prelaze :? Prideš pod vrh pa to :eek: sledi povratek v dolino :cry:

post-2458-1147108157_thumb.jpg

post-2458-1147108175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še mal mojih slik ,sploh ko nas je TRŽIČAN vozil še čez zaprte prelaze :? Prideš pod vrh pa to :eek: sledi povratek v dolino :cry:

Eeeeeee,

kdaj boš pa napisal kam nas je tvoj Garmin peljal :P

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si privoščil dopust in se malo popeljal na relaciji: MB-Sl.Konjice-Prebold-Marija Reka-Trbovlje-Litija(se dobil z dr-big)-TSC Laba(vozil ta veliko Fazerko :OK: )-šibal dalje proti LJ-LPP(prijavil na pregled za homologacijo Akrapoviča-začuda vsi osebki s katerimi sem imel stik zelo prijazni)-TC Motoshop(reševal reklamacijo)-nato nazaj proti Litiji-Trbovlje-Marija Reka(2x :OK: )-Prebold-Šempeter-Celje-Sl.Bistrica-Maribor(pozno kosilo).

Srečal ful motoristov, vreme lepo,ceste super :grim Vsega skupaj cca. 385 km...lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!