Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Včeraj:

Skupaj z gorenjsko navezo sledeča tura - LJ - Postojna (kafe) - Portorož (Internautica), kjer smo gledal kaj bomo letos vzel in se odločal med 20 in 30 m izvedbami ;) in ocenil pripadajočo posadko :eek: - LJ - 3M.

Prva letošnja daljša tura, če ne štejem tiste do servisa in nazaj. Kr leseno in previdno je šlo, ker še ni tistega pravega občutka, tak, da Gregs, na naslednji MAKSI delavnici sem aktivno zraven :yes:

Danes pa smo šli gorenjce obiskat po sledeči poti: LJ - Jezersko (mmm avstrijska stran še vedno lepa, so pa en del na novo preplastili, tako da ni več popolna, zaradi manj grobega asfalta) - Celovec - Beljak - Korensko sedlo - Jesenice (obisk vrnil gorenjcu) - Bled (papica v znani moto gostilni) - LJ.

Pral naju je Od Beljaka, pa do Kranjske.

Čudovit začetek moto sezone. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Huh zdaj pa spat :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobotni sprehod čez šentrupert do laškega in celja :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 250km, šibal iz Celja proti Mariji Reki-Trbovlje-Zidani most-Rimske toplice-Sevnica-Dobje-Šentjur-Sl. Konjice-Sl. Bistrica-MB-Celje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes natanko 77kilometrov in sicer rakek-godovič(tankat)planina-strmca-studeno-postojna-rakek

in letos prvič z motorjem v šiht

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes: Nova Gorica - Bovec - Vršič - Kranjska gora in nazaj 250 km. Na Vršič je bila popolnoma prazna cesta :OK: , pa še zanimiva pokrajina po plazovih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar rakek-log-vrhnika(kofe)planina-postojna rakek 77km :OK: še bi pa morem na šiht :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem malce krožil po naših krajih, precej vetrovno, po cestah na mestih veliko kamenja, drugače pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Vršič Na Vršič je bila popolnoma prazna cesta :OK: , pa še zanimiva pokrajina po plazovih

kaka slikca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pravkar se vrnil iz fure šel pogledat a se da priti na Mangart :BUA: na mojo žalost sem prilezel le do tunela ,še mal slik Belopeških jezer, Mangartain seveda tunela polnega snega.

post-2458-1147887644_thumb.jpg

post-2458-1147887674_thumb.jpg

post-2458-1147887703_thumb.jpg

post-2458-1147887729_thumb.jpg

post-2458-1147887750_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pravkar se vrnil iz fure šel pogledat a se da priti na Mangart :BUA: na mojo žalost sem prilezel le do tunela ,še mal slik Belopeških jezer, Mangartain seveda tunela polnega snega.

Ob takem času žal nimaš kaj hodit na Mangart. Lani bilo enako, konec aprila še do tunela nisem prišel, se končalo par 100m višje od plaza, konec maja, bolj natančno 29.05.2005, pa se je dalo pridet do tukaj .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: Se opravičujem, ker sem malo :topic:

post-106-1147895214_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes rakek-cerknica-sodražica-ribnica-rakek prijetnih neropotajočih 91km :OK: pa kr vetrovno je blo gor na blokah :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob takem času žal nimaš kaj hodit na Mangart. Lani bilo enako, konec aprila še do tunela nisem prišel, se končalo par 100m višje od plaza, konec maja, bolj natančno 29.05.2005, pa se je dalo pridet do tukaj .)

To vem tudi sam .) imel čas in šel pogledat do kje se je dalo .Letas je še toliko snega da še cel juni ne bo prevozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes: Radovljica-Lj-Vrhnika-Logatec-ride-Radovljica.

vožnja: lagano turistički :ninja: , pa ne skoz :kva2:

prevoženih okroglih 200 km :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa sem obdelal vso obalo z zaledjem cca. 163 km, srečal veliko motoristov in moram reč da smo se vsi vzorno vedli. :OK:

Srečal sem "le enega" divjaka po Kopru, brez čelade in primerne opreme na enem modrem cestaku.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Glažar: bomo šli pa v avgustu gor :D

Danes končno ena furca. Moja prva letos :headbang: Sicer kratka, a sladka :) Najprej sem šel do Simčiča v Solkan, da mi zamenja prvo gumo, potem pa sem se odločil, da grem vsaj do Bovca, da vidim, kako so sedaj ograje postavljene. Vendar bolj kot sem se približeval Tolminu bolj je bilo črno in smrdelo po dežju. Odločilm se, da opustim Bovec in zavijem v Tolmin. Tu sledi kratek postanek, potem pa proti Mostu na Soči. Pričaka me "razburkano" jezerce in en kup turistov. Se ne ustavljam, ker prvič v življenju nimam zadnjega kovčka in dežne opreme s seboj. Oblaki postajajo vse bolj temni in grozeči, zato jo kar direkt ucvrkam proti domu. Škoda, ker nisem še mal podaljšal, kajti pozneje o dežja ni bilo ne duha in ne sluha, pa še vreme se je "naredilo" .) Cesta je bila praktično prazna, kar mi je zelo ugajalo, srečal pa sem le štiri motoriste. Nabralo se je 110 km.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po jutranjem čekiranju vremena (internet), odločil za rajžo v Istro. Preko Krasa do Kozine, kava in tankanje nato do Poreča. "Hvatanje brown boje", nato kratka kava v Limskem kanalu in povratek preko Šmarij nazaj na Kras. Njam, njam, na kmečkem turizmu Ostrouška v Coljavi in domov. Skupaj narejenih skoraj 350 km. Seveda v dvoje z boljšo polovico.

Se slišimo.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj sem se kljub grozečim oblakom odpravil proti slovenskim konjicam, na krst motorjev mk tatenbach. vse pohvale za odlično izpeljano panoramsko vožnjo. vreme je na srečo zdržalo. po poti nazaj proti jarenini, sem pot podaljšal še preko šentilja proti selnici ob muri (položil nekaj ovinkov) in potem proti drugemu domu .)

nabralo pa se je nekaj čez 150 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janče-LJ(mater je gladek asfalt v Zalogu, sem skoraj pogrnil :xx: )- KR - Besnica - Kropa (ruknil gor dežne cote) - Begunje/Gorenjskem - Tržič - Ljubelj - Ferlach (suha cesta) - Železna Kapla - Pavličevo Sedlo - Ložekar (nekaj km McAdama :kva2: ) - Solčava - Ljubno/Sav.

še ena panoramska :photo:

post-5241-1148238294_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vigred v Metliki in tam pol kile odojka za kosilo, potem skozi NM in trebnje do LJ na maksijevo delavnico. Skratka prva liga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vigred v Metliki in tam pol kile odojka za kosilo Skratka prva liga

Ne pozabi ostalih mesojedcev tule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel vikend brez motorja :?

A bi sploh šlo brez popravljanja slabega okusa po vikendu. :nono:

Itak začneš od doma. Dragi Motosvetovci, pridite ta teden kaj v mojo dolino. Poljansko dolino.

Travniki so v polnem cvetju in če kje, potem se splača v naši dolini spustiti ročko za plin in z pogledom pobožati te travnike, ki jih kmetje še niso uspeli povsem uničiti z umetnimi gnojili.

No v Šk. Loki se svet spremeni in če bi v Ljubljani ne šel obiskati prijatelja bi sigurno zavil drugam. V Ljubljani gužva, psihoza(višje, hitreje, močneje) in v Šentvidu, ko sem previdno prehiteval po levi se je eni babi spet scufalo in je zapeljala levo, prav do robnika( v križišču pred bivšo Metalko), češ ti pa že ne boš šel mimo.

Zadaj za križiščem se robnik na levi konča, žmigavec, malo plina, pogled v oči in pomaham v pozdrav. Jebi se koza!

Najlepši del Ljubljane se je začel takoj za Črnučami(Ljubljana prečrtano), ko sva odbrzela proti Litiji, Zagorju in na Trojane. Tam nama je padel sladkor in poleg pijače sva pospravila še krof in kremno rezino. Sita in odžejana sva odbrzela na Vransko, pa nato proti Mozirju in Logarski od koder sva naskočila Pavličevo sedlo. Ceste prazne, sploh preko sedla, kjer sva si privoščila počitek, sva videla le dva avtomobila :OK: :OK:

No Avstrici so bili pridni in so popravili cesto do mejnega prehoda Jezersko. Vsi, ki se hodijo družiti na Ride. :slap: Mislim, da bi morali večkrat pogledati te ovinke gor na Jezersko. Vse leži tako kot mora, asfalt je sedaj bp, namesto ograje pa imajo sredi "the ovinka" mizo in klopce. Le tega ne znam povedati, če se v grmovju skriva policija. Vso pot sva prevozila turistično, vsi policaji bi bili tako ali tako brez dela.

In kmalu, ko sva prestopila mejo sva doživela stres. Ampak dobesedno. Stresalo naju je vse do Predvora, kjer sva končno prišla na cesto po kateri se da normalno peljati.

Skok do prijatelja v Hotemaže, potem pa domov.

:yea1:

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!