Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Včeraj v družbi Dančija,Godyja ter kolega in kolegice na relaciji: Maribor-Sl.Bistrica-Sl.Konjice-Celje-Šempeter-čez Trojane do LJ-postanek na Brezovici-Logatec-Postojna-Divača-Kozina-Koper. Skok do Fiese pogledat če je morje še slano,malo lenarjenja na plaži in skok v vodo,nato pa na kosilo v Santa Lucio ter počasi po isti trasi čez Trojane nazaj v Maribor,kjer je seveda sledil obvezen postanek v Pohorski kavarni.

Vsega skupaj nekaj čez 500 km,super vreme,odlična družba,dosti motoristov in nobene neprijetne situacije na cesti. :OK:

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 130 super kilometrov (Bled-Kr. Gora - vršič - Bovec - Tolmin - Most na Soči) pol pa zavijem za podbrdo pa k sm dal gas je nardl

"PNK" pa ni blo več gasa (šla zajla) :angry:

Pol pa lepo s štangasm do podbrda, pa čez v Boh. Bistrco pa do Bleda

Se oproščam vsm k sm jim bil v napoto na cest, sam več kt 60kmh res ni šlo :(

Popravljeno . Popravil obad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf..... lepa fuca je danes padla :OK:

iz MB do Dravograda, potem pa čez mejo v AUT, do jezerskega in zopet v SLO in na Krvavec na piknik, domov pa čez kamnik, Tuhinjsko dolino in v MB...... cca 320 km.... fajn...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm dons naredu lepo turco z mojo 125 kubično ljubico :D

Odpeljala me je iz Trebuše-Kobarid-Bovec-Predel-Trbiž-Kranska Gora-Vršič-Trenta-Bovec-Tolmin pa nazaj domov.

Ratalo cca 230km.Srečav veliko motoristov,nekatere tudi 2x :D

Uglavem lepa furca za sončno nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes furca iz šiške do lekarne na miklošičevi do lekarne na prešercu, pa do lekarne pri urgenci in nazaj :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno zelo lepo turo sva opravila v dveh dneh.

žalec-slovenj gradec -lavamund- celovec- okoli vrbskega jezera- beljak-spitall an der drau-malnitz-na vlakeca skozi tunel-bad gestain-salzburg-bad reichenhall-berchtensgaden-mal na konigsee-kehlstein(orlovo gnezdo)-nazaj skozi berchtesgaden-proti tirolski- kitzbuhel-skozi felbertauerntunel-lienz-hermagor-arnoldstein-korensko sedlo-in proti domu

nabralo se je 920 km. enkratne ceste :worship: :worship: :worship: .

v glavnem bilo je res enkratno brez dežja(no ja nekaj kapljic je bilo).

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v dvoje iz Zasavja - Lj. - Kočevje - Delnice - Lokvarsko jezero.Ogled zelo zanimive kraške jame "Lokvarska špilja".Nazaj čez Kočevje do Žuženberka in čez Bogešperk domov. Vožnje okrog 370km vreme lepo in res čudovit izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek...MB-Slov.Bistrica-Poljčane-Podčetrtek-Bistrica ob Sotli-Bizeljsko-Brežice-Krško-Sevnica-Dolenji

Boštanj-Mirna-Trebnje-Ivančna Gorica-Grosuplje-Škofljica-Turjak-Žlebič-Sodražica-Bloška Polica-Lož-

Kozarišče-Snežnik-Ilirska Bistrica-Jelšane-Opatija-Lovran(cca 410km)

Danes Ilirska Bistrica-Knežak-Pivka-Postojna-Planina :OK: -Logatec-Vrhnika-LJ-Trzin-Mengeš-Kamnik-

Tuhinjska Dolina-Vransko-Šempeter-Žalec-Celje-Vojnik-Slov.Konjice-Slov.Bistrica-MB(cca330km)

Vreme odlično, srečal velikooo motoristov :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek se z Tržičanom odpraviva na vikend furo destinacija Dubrovnik. Pot je potekala Mojstrana ,Kočevska Reka, Delnice ,Cirkvenica,Paklenica,Benkovac,Šibenik,Trogir,Split,Makarska,kjer sva si zrihtala prenočišče polpenzijon za 30eu.v soboto nadaljevala Ploče,Neum,Slano,Dubrovnik ogled dubrovnika in nazaj Ploče ,Vitina,Velebit in spust nazaj v Makarsko.Nedelja povratek nazaj preko Sinja ,Knina,Gračac,Korenice,Gospiča,Karlobaga,Cirkvenice,Čavle,Rupa,Ilirska Bistrica,Logatec,Žiri,Kranja Mojstrane .Skupaj se je nabralo 1,620 km.

Čisto ekstazo sem doživel od Karlobaga do Cirkvenice prvič v mojem življenju pa sem doživel da je bila Jadranska magistrala dobesedno prazna v 100 km sva srečala 10 zalutalih turistov vsa hrvaška je bila pred televizijo fuzbal hrvati jemljejo resno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika - Postojna - Ilirska Bistrica - Koper - Strunjan in nazaj :rolleyes:

Dodam sam še štart Ljubljana-Vrhnika-itd. tako kot zgoraj, dnevi Petek in Nedelja!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri opravičil ime na svoji jakni (caffe racer) ko sem po okolici iskal gostilno za nedeljsko kosilo. Ker pa je pot včasih tako ozka, da se ne da obrnit, sem naklepal 80km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena huda z bizixxx-om v nedeljo; lj-jezersko-golica-route69-bad radkersburg-murska-lendava-ljutomer-ormož-slovenska bistrca-ce-lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj šla s Snoopy-jem do Žubemerka čez Novo vas. Blo zelo pestro, med vijuganjem skozi ovinke sva na cesti srečala tudi kravico(cisto pravo ja :lol1: ), hvala nasproti vozečem avtu, da naju je opozoril :worship: , srečala sva tudi policijski avto, ki je vozil kot kamikaza :slap: . Drugače pa bilo odličnih 180 km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes iz ljubljane prek črnivca v logarsko dolino nato na obisk k sestrični v rečico ob savinji, nadaljavel sem proti mariji reki( zakon :OK: ) in se spustil v trbovlje, pot nadaljeval do litiji kjer je žvau zahtevala napojitev nato pa gasa čez trebeljevo nazaj v ljubljano.Srečal nekaj malega motoristov v spominu ostala dva rdeča varaderota en v kamniku drugi zavijal z obvoznice pri črnučah in mi potrobil (če se kdo prepozna :) ) Skratka če ne bi crknila elektronika :BUA: bi bil popoln dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek se z Tržičanom odpraviva na vikend furo destinacija Dubrovnik. Pot je potekala Mojstrana ,Kočevska Reka, Delnice ,Cirkvenica,Paklenica,Benkovac,Šibenik,Trogir,Split,Makarska,kjer sva si zrihtala prenočišče polpenzijon za 30eu.v soboto nadaljevala Ploče,Neum,Slano,Dubrovnik ogled dubrovnika in nazaj Ploče ,Vitina,Velebit in spust nazaj v Makarsko.Nedelja povratek nazaj preko Sinja ,Knina,Gračac,Korenice,Gospiča,Karlobaga,Cirkvenice,Čavle,Rupa,Ilirska Bistrica,Logatec,Žiri,Kranja Mojstrane .Skupaj se je nabralo 1,620 km.

Čisto ekstazo sem doživel od Karlobaga do Cirkvenice prvič v mojem življenju pa sem doživel da je bila Jadranska magistrala dobesedno prazna v 100 km sva srečala 10 zalutalih turistov vsa hrvaška je bila pred televizijo fuzbal hrvati jemljejo resno :OK:

Evo še mal slik

post-2458-1150912038_thumb.jpg

post-2458-1150912057_thumb.jpg

post-2458-1150912075_thumb.jpg

post-2458-1150912094_thumb.jpg

post-2458-1150912109_thumb.jpg

post-2458-1150912123_thumb.jpg

post-2458-1150912138_thumb.jpg

post-2458-1150912152_thumb.jpg

post-2458-1150912163_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar iz večerne furce rakek-ride-bloke-rakek 60km :OK:

Lokal fareri..... :naughty:

Vtisi, vtisi, ne pa opis poti...... :P

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 5.30 odrinil iz maribora po stari cesti do ljubljane na lpp, opravil pregled za homologacijo in po isti poti nazaj. vmes sem še zavil na marijo reko do trbovlja in nazaj. temperature so bile dokaj znosne, ceste prazne, policajev nikjer,...

tak da se je nabralo okrog 360 km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena kratka gornjska, najprej na ljubelj, pa pol čez Begunje na Bled in v Bohinj pa pol lepo nazaj.

Morm rečt da svaka čast avtomobilistom, res so se mi ful umikal, prov pohvalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!