Skoči na vsebino

Žlahtna kapljica


Priporočene objave

Ej hvala, dej povej kje je ta vinotoč...Logatec kar poznam...štart od Krpana!

quote:Antifriz rulez!

LP pegaso

Matr sem študiral, kako se tisti oštariji reče, pa nikakor se spomnit! Saj misliš to ob glavni cesti? No ja, če greš iz LJ, pri Krpanu zavij levo in pelji do cerkve! Potlej pa škriiiiiiip, rikverc do križišča, pa poglej desno. Tik ob ograji cerkve je kmečko poslopje, v hiši postavljeni ob cesti, ki gre proti rondoju in avtocest, pa je vinotoč!

Sem bil samo enkrat s fotrom tam, vinčka sem pa pri starih večkrat pupcal.

KOliko dni še?! Naspi se, potlej boš bolj malo! Ok., držim pesti!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj, ki imate kulturo pitja vina

Lahko vam ponudim naše domače vino, ki dosega na lokalni ocenjevanjih vrhunske rezultate.

Sedaj se da dobiti odprta vina na naše domu in sicer: renski rizling 2002, laški rizling 2002 in 2001, zeleni silvanec 2002 in 2001, chardony 2001 še nekaj litrov, in mešanega rdečega med modro frankinjo in žametno črnino 2001 in 2002. Vino se da probati (je brezplačno vsaj do sedaj) in če vam je všeč si ga lahko kupite za domov, morate pa prinesti embalažo s samo. Lahko pa si tudi pridete ogledat našo kmetijo, ki leži na obronku Kozjanskega v kraju Bistica ob Sotli. Doma nimamo turistične kmetije ampak samo vinogradništvo in pridelavo vina in govedorejo in pridelavo mleka. Vino pa se da kupiti po res ugodni ceni za zelo dobro kvaliteto, saj do sedaj še nobena stranka ni rekla, da jo drugi dan po pitju boli glava ali ima kakšne druge težave zaradi vina (samo alkohol dela svoje, če je preveč zaušitega vina). Kaj se pa tiče kapacitete vina še sedaj ni težave, ker je možno shraniti v kleti do 40.000 litrov od tega je skoraj 1/2 rdečega vina. Letos bomo imeli prvo rodno leto v novem vinogradu od 3800 trt, kjer se bo proizvedlo tudi nova vrsta vina modri pinot.

Ne vem kako bo kaj oče reagiral na ta moj oglas ampak mu bo sigurno prišel prav. Za več informacij lahko pokličete na naš dom in zahtevajte mojega očeta Ciril-a na tel: (03) 5 804 151, ker boste tudi izvedeli kako se lahko oglasite do nas, smo večinoma vedno doma ali blizu doma, ker je delo na kmetiji in ne moreš biti vedno doma. Vino se da tudi po naročilu napolniti v steklenice samo morate za to vprešati.

Želim vam veliko sreče pri vožni pa tudi trezne glave ko vozite.

L.P. Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prejšni objavi sem napačno napisal letnike, tako da je potrebno odšteti 1 leto oz. sem napisal kdaj smo z začeli z prodajo tega vina.

Hvala za razumevanje.

L.P.

Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Lahko vam ponudim naše domače vino, ki dosega na lokalni ocenjevanjih vrhunske rezultate.

Jozl Hvala za ponudbo, toda prej popijemo tega, ki sem ga pripeljal včeraj.

Če bo kdo rabil, te z veseljem priporočim.

TOREJ VINO JE DOMA! 100l

Antifriz rulez!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jozl na degustacijo pa pridemo,ti sam povej...

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto sem preizkusil kar omembe vredno količino žlahtne kapljice!

Cviček in še neprešteto drugih degustacijskih vin (mešanje ) v vinotoču Jelenič pri Kostanjevici na krki!!Kr mal preveč!So mi rekl nej se drugič brzdam pa sploh ne vem o čem govorijo!Sledil je torej maček in to moralni!Pa kaj čemo!Kaj pa vi imate kdaj moralnega!!!!??

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

TOREJ VINO JE DOMA! 100l

Antifriz rulez!

LP pegaso

Torej Pegaso, kdaj se pričakuje veseli dogodek?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Torej Pegaso, kdaj se pričakuje veseli dogodek?

27.6.2002

V nedeljo imeli prvo žurko(bodoča mamica diplomirala), na kateri ga je kar precej preteklo, kvaliteta vina odlična, tako da smo bli tudi ostali kar odlični!

Macica če imaš čas, se pripelji na degustacijo. Velja tudi za ostale....spoznajte kraje, kjer je Tavčar češnje zobal, pa knjige pisal (pa tud kak glaž ga je obrnu)

Antifriz rulez!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej Pegaso, kdaj se pričakuje veseli dogodek?

... spoznajte kraje, kjer je Tavčar češnje zobal ...

... daj naslov, da ne bomo preveč iskali ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: ... daj naslov, da ne bomo preveč iskali ...

Pegaso-Denis

Sestranska vas 34

Gorenja vas

tel: 041 409 165

Prej pokliči, da bom doma, da si ogledamo okoliške kraje!

Antifriz rulez!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!