Skoči na vsebino

Izpuh


M-A-T-T

Priporočene objave

živjo imam problem ker mi izpuh na zadnjem delu kjer je dušilec pljuva olje in nevem kako ga rešiti. probal sem švasati in sem bolj zapravil kot pa popravil in probal z silikonsko maso (do 300 °C) in jo je po 5 KM odpihnilo. probal cinati in je odpihnilo in probal zakitati in se je kit zdrobil in odpadel probal z pištolo za toplo plastiko in se je segrelo tako da se je stopila in odtekla tako da nevem kaj naj naredim. naj probam s sekundnim lepilom, ali nevem s čim?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak problem sem mel tudi js, povem ti da sm probal use ampak ni pomagalo še najbolj je držalo ko sm ga ščistil do konca :doze: ampak sm spoznal da moram kupit novga(leovinci ZX) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men isto vn meče,sm že probu z tts,pa motul 600,pa use isto,morm še z 800-ko probat če bo kej bolš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zaradi tega ker ma dusilec ˝luft˝ tak da probaj malo pobrusit pa dusilec fajn zategnit pa ti nebo treba nic kitat pa se olja vec ne bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je tle bolj problem v motorju (agregatu) samem. Možno da ni izpuh nič kriv, pač pa je lahko "zmatrana" mašina in ti zato meče olje ven. Morda bi moral zamenjat batne obročke al pa kej podobnga? Treba bo odpraviti vzroke ne posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

men tud mece vn olje ampak sam k se ni ogret pa zdej k je bl mrzlo, prej polet pa je bl mal vn metu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa nekaj zanima & sicer kaj naj naredim na svojem skuterju da bo čim bolj glasen? ampak da nebi ničesar kupoval... mam gianellija to pa tut vse kaj lahko še naredim da bi bil čim bolj glasen? filter??? nevem, se še da kaj na izpuhu naredit??? povejte predloge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

High end predelava pa bo :D . Nevem zakaj bi si želel zelo glasnega skuterja... Če imaš že menjan izpuh, potem še kupi športni filter bo kar lep zvok :). Drugače pa močnejši cilinder in malo boljši izpuh, potem pa bo tudi skuter bolj glasen in bo tudi bolj šal :).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filtra se mi ne splača kupovat ker se mi ga ne ljubi kar naprej pucat... ampak če bi si ga že kupil kolikokrat na mesec ga je treba pucat? in s čim? z zrakom pod pritiskom al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga 1x mesečno perem pa je ok :) . Bencin nevem ce je vredi..., jaz imam čistilo za filtre. Ponavadi je nekaj malega olja in pa malu prahu na filtru, odvisno kje se voziš, tako da ga lahko z nekim razmaščevalcem umiješ, pa je :) . Pa če boš kupoval športni filter, te vzami gobastega, ker prepušča manj umazanije, pa še lepo se ga da učistit :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja auspuh dej dol, al pa prerež tm na polovici pa boš mel najbolj glasen skuter :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej fantje, odločlil sem se da si bom nabavil športni filter. Zdaj pa rečmo: filter mam gor, skuter se dere, ampak jaz bi želel še več zvoka. Kaj se še da storiti? Avspuh al kaj druga kaj bi se še dalo preuredit na mopedu da se bo drl. Ker jaz sem nor nor na zvok bol se dere raje ga mam, pumiko mojo drago.... more predit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi rad da bo se drlo...in sicer lepo drlo, ne kak majo eni dušilce dol pol pa dobesedno prdi...

moraš obvezno predelat da motor laufa pri večjih obratih in ima z tem tudi drugačen glas...seveda pa če imaš gor 70ccm npr mhr replico in kaki evo izpuh in e13 se to mora dret :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da ni čist prava tema za to venda vseeno................a kdo ve kk je z športnim izpuhom na cpi popcornu.............a fejst crkuje motor..............?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj bi crknil...

vengy da bo šel motor v večje obrate moraš met minimalno 70kit :) ker en navaden 50ccm ti ne bo laufal pir 13k obratih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend ma CPI popcorna pa ma gor giannellija reverse ma se nikol ni meu zarad tega problemou slo mu je pa okol 75 km/h po stevcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pričakujte kaj preveč od tega če boste samo izpuh menjali...končna mogoče za 5kmh večja...tako da obvezno kit in drugo če hočete da se bo "drlo" in "letelo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk men nekdo tole pove: lani sm nabavu leo rr. in že po nekaj kilometrih sm opazo d je lak ful porjavel. no čez kaka dva masca je bil na bolj izpostavljenih delih popolnoma spalen(lak). ampk problem je, d to ni od soli k mi je začel rjavet že pred zimo. tut sošolci so rekl d kj tazga niso še vidl. a pol ko bom dal kit- a je lahk kj narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!