Skoči na vsebino

POMOČ - A kdo dela v vojski??!!!


Priporočene objave

Jaz bi rada vedela, če kdo dela v vojski in če, kje in na kakem položaju. Me resno zanima delati v vojski kot poklicna vojakinja, pa me zanima, če mi lahko kdo kako pomaga!!

Hvala že v naprej za vaše poste!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me resno zanima delati v vojski kot poklicna vojakinja, pa me zanima, če mi lahko kdo kako pomaga!!

Hvala že v naprej za vaše poste!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Me resno zanima delati v vojski kot poklicna vojakinja, pa me zanima, če mi lahko kdo kako pomaga!!

Hvala že v naprej za vaše poste!!

I want some more!!!!

Bom frenda vprašal, je profi kurk de en komandir tanka al nekaj takega! Odgovor dobiš drugi teden, ker je zdaj na šolanju in je nedosegljiv! Grize travco, pa po lužah plava. Tudi tebe to čaka, če se odločiš.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je že zanimalo, pa sem poklicala na kadrovsko službo na obrambno ministrstvo, kjer so mi dali kontakt za več informacij. Kliči v vojašnico Moste, vsak dan od 9.00 - 13.00 ure.

Tel.: 01/585 64 02

Drugače pa je pogoj najmanj 4. stopnja izobrazbe, delo je terensko, sprejemajo tudi ženske. Plače so kar dobre (imam kolega, ki se je pred kratkim zaposlil v vojki in ima 4. stopnjo, pa več zasluži, kot jaz)....

Uspešno!

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre ktera namesto mene v vojsko?

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi mene je že zanimalo, pa sem poklicala na kadrovsko službo na obrambno ministrstvo, kjer so mi dali kontakt za več informacij. Kliči v vojašnico Moste, vsak dan od 9.00 - 13.00 ure.

Tel.: 01/585 64 02

Drugače pa je pogoj najmanj 4. stopnja izobrazbe, delo je terensko, sprejemajo tudi ženske. Plače so kar dobre (imam kolega, ki se je pred kratkim zaposlil v vojki in ima 4. stopnjo, pa več zasluži, kot jaz)....

Uspešno!

LP Aja

Ja Aja, tudi jaz sem poklicala na kadrovsko in mi je dala to telefonsko. Je pa to 10. motorizirani bataljon, kar mi je moje sonce razložilo, da je to sicer največje govno v vojski, ampak nekje pač moraš začet.

To je namreč baje mednarodni bataljon... namenjen, da se goniš po celem svetu... ala za NATO al kako že.

Sicer pa hvala za informacije.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A gre ktera namesto mene v vojsko?

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Dragi Noise Data!!

Če še ne veš, so pred kratkim zaprisegli zadnji rekruti. Kar pomeni, da ne bodo več klicarili fante v vojsko.. .torej tudi ti odpadeš.

Je pa tudi zadnjič kolega rekel, da mora vrniti opremo vojaško, ker ga ne bodo več rabili, zaradi specializacije vojske..torej... mogoče to tudi za kakega od vas velja!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je malo nerodno tako odgovarjat na vprašanja,bi bilo bolj če bi se kje dobil,bi lažje razložil stvari.Če pa že,prosim konkretna vprašanja!

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa... kliči...... 041 597 585... povej, da ti je M. dala št. in vprašaj, če je na drugi strani Dule. Nadaljevanje je easy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša draga Pupica

Zdaj bo var meje

Čeprav je daleč *****?

Bom nate mislil le

lalalala

Pri treh damah,ki bodo pazile na moj mirni nočni spanec,mora biti pa človek presrečen,da jih pozna.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja Pupa, vidiš to ti je pa forum! Pridem zjutraj z novicami od mojga frenda, pa vidim, da so ti drugi že vse povedali. Ja tako je to, 10. motorizirana te čaka, po drilu pa potovanje po cejlem svejti! Kar se pa plače tiče, je pa tako, da je odvisna od stopnje ogroženosti. Pred časom, mislim da cca 1. leto nazaj so v BIH dobivali okoli 500K Sit, sedaj so jim pa znižal, ker menda ni več tako nevarno. No ja na ta način menda lavfa zadeva.

Lepo se imej in odloči se po svoji duši in pameti. Srečno, pa ne za večno!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če še ne veš, so pred kratkim zaprisegli zadnji rekruti. Kar pomeni, da ne bodo več klicarili fante v vojsko.. .torej tudi ti odpadeš.

Prisegli zadnji? Kolikor jaz vem se samo dogovarjajo, če bi 30.6.2004 res končali s tem sranjem al ne.

10. Motorizirana - tja bi pa jaz tud šel za tri mesece. Dejansko bi šel na "vojaško" usposabljanje, če bi bilo le tri mesece (kot je dejansko) --> ne diši mi tistih 4 mesecev GNITJA.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je malo nerodno tako odgovarjat na vprašanja,bi bilo bolj če bi se kje dobil,bi lažje razložil stvari.Če pa že,prosim konkretna vprašanja!

LP DAN

Dan... se razume.... preberi mail.... pa se zmenimo!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa... kliči...... 041 597 585... povej, da ti je M. dala št. in vprašaj, če je na drugi strani Dule. Nadaljevanje je easy.

Manuela... dve stvari: prva je, da me zanima, če bom rekla Manuela, bo vedel kdo je to in druga, kdaj je najbolje da ga pokličem, da ga ne motim preveč??????

Hvala za odgovora

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Če še ne veš, so pred kratkim zaprisegli zadnji rekruti. Kar pomeni, da ne bodo več klicarili fante v vojsko.. .torej tudi ti odpadeš.

Prisegli zadnji? Kolikor jaz vem se samo dogovarjajo, če bi 30.6.2004 res končali s tem sranjem al ne.

10. Motorizirana - tja bi pa jaz tud šel za tri mesece. Dejansko bi šel na "vojaško" usposabljanje, če bi bilo le tri mesece (kot je dejansko) --> ne diši mi tistih 4 mesecev GNITJA.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Tja bi šel?? hhmm... mene ravno to ne mika, saj te baje najbolj jebejo v glavo, najbolj nastradaš, najtežja usposabljanja so in še potem te pošiljajo po celi Evropi ali svetu, kakor si sami zmislijo.... ne vem... mene to ravno ne mika najbolj.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hja Pupa, vidiš to ti je pa forum! Pridem zjutraj z novicami od mojga frenda, pa vidim, da so ti drugi že vse povedali. Ja tako je to, 10. motorizirana te čaka, po drilu pa potovanje po cejlem svejti! Kar se pa plače tiče, je pa tako, da je odvisna od stopnje ogroženosti. Pred časom, mislim da cca 1. leto nazaj so v BIH dobivali okoli 500K Sit, sedaj so jim pa znižal, ker menda ni več tako nevarno. No ja na ta način menda lavfa zadeva.

Lepo se imej in odloči se po svoji duši in pameti. Srečno, pa ne za večno!

LP HHV

HHV.... hvala za tale prispevek. Ampak jaz ravno iščem načine kako prit v vojsko, ne da me pošljejo ravno v 10. ali 20. motorizirano enoto..... zato sprašujem, če kdo dela tam, da bi prišla po drugih poteh notri.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plača v vojski je OK ampak samo, če si v tujini. Drugače pa je zelo zelo nizka. Problem nastne tudi pri napredovanju, če nimaš faksa lahko na višje čine kar pozabiš. Za podčastniško šolo potrebuješ vsaj sredno šolo, za častniško šolo pa univerzitetno izobrazbo.

Popravil/a - kaja dne 10/05/2002 ob 13:21:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaja je prov povedala, plače so bedne!Razen če si v Albaniji pa se s strici kregaš....

Glede naborništva je pa tako!!

Do leta 2004 bodo ukinili NABORNIŠTVO - kar pomeni da tisti ki smo na NABORU že bili in prijeli VOJAŠKE KNJIŽICE bomo morali služiti Vojaški rok vse do leta 2009!Takrat pa uvedejo izključno profesionalno vojsko!

Glede dela v vojski pa nebi sedaj ker ni vredno omembe...

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli plač bi lahko razpravljali,je dosti možnosti oplemenititi osnovo,ampak nebi zdaj o tem.Pupa,sem prebral mail,se slišimo!

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pupa in ostala dekleta ki vas zanima vojaška služba.

Če imaš srednjo šolo ali več (kolikor vem imaš več)in če si pametna,pa čeprav ti je lepo pogledati uniformo RECI NE in raje glej uniformo na drugih ne na sebi.Razen če si...Pač vprašaj če te kaj zanima,rade volje ti bom povedal dejstva.DAN je malo preveč zagret, ko opisuje možnosti in bajne zaslužke,morda je svež v vojski,pa se še ni soočil z dejstvi,ki jih sprejmejo naivni ,nezaposleni tipi ko se jim ponudi služba v 10bataljonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!