Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Kako pa hodite na morje. Greste od Postojne naprej na avtocesto ali greste po stari cesti?

Skos stara cesta. Na AC je živ dolgcajt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda stara cesta. Ni lepšega kot lepa ovinkasta cesta z malo prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je cesta na Črnem Kalu zrihtana. Al je bl valovita? Jest pa še edn, ka voz od yamahe super moto tudi iščeva kolege za kaksno furco, ker je dosti bolje v skupini kot pa sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam reči pa gremo kako furo :)

js sm biu na črnemu kalu ene 3 tedne nazaj pa je sam še na vrhu malo u K. drugo je pa uredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri padla ena kratka turca pred jutrišnjim grobnikom:OK:

Štart je bil v Brežicah, od koder sem krenil proti Novemu mestu, ter potem do Žužemberka in Trebnjega. V trebnjem sem zavil proti Sevnici :yea2:(za tiste ki še ne veste, malo pred sevnico so čudoviti ovinki, dober asvalt, edini problem je da poleti dokaj pogosto kosijo pa nikoli ne veš kdaj lahko kak delavec skoči na cesto:slap:). Od Sevnice pa v Krško in nazaj domov.

Nabralo se je 150 km, 0 policajev, motoristov pa toliko da sem imel levo roko več časa dvignjeno v pozdrav kot pa na balanci B). Slikc pa tokrat ni.

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni.

1. dan

Postojna-rijeka-grobnik

2. dan

grobnik-rijeka-opatija-postojna

use skupi ene 250km

U jst sm šol pa tist ta prvi dan Lj-Postojna-Rijeka-Grobnik-Rijeka-Opatija-Postojna-Lj.

Drugi dan me pa ni blo na grobniku sm šol pa dans Do umaga se tm sonču 2urce pol pa nazaj dam. Destinacija Umag je že kr pogosta pr mentrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeri padla ena kratka turca pred jutrišnjim grobnikom:OK:

Štart je bil v Brežicah, od koder sem krenil proti Novemu mestu, ter potem do Žužemberka in Trebnjega. V trebnjem sem zavil proti Sevnici :yea2:(za tiste ki še ne veste, malo pred sevnico so čudoviti ovinki, dober asvalt, edini problem je da poleti dokaj pogosto kosijo pa nikoli ne veš kdaj lahko kak delavec skoči na cesto:slap:). Od Sevnice pa v Krško in nazaj domov.

Nabralo se je 150 km, 0 policajev, motoristov pa toliko da sem imel levo roko več časa dvignjeno v pozdrav kot pa na balanci B). Slikc pa tokrat ni.

Za nazaj iz slovenskga dne na grobniku sm jih js kr dost srečov ;) dobr d sm biv pametn d nism kolone prehtevu mij lih avto žmrkov d je polcaj spred pa nism vidu... ;) drugač pa krut dan tist.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nazaj iz slovenskga dne na grobniku sm jih js kr dost srečov ;) dobr d sm biv pametn d nism kolone prehtevu mij lih avto žmrkov d je polcaj spred pa nism vidu... ;) drugač pa krut dan tist.. :(

Res je bil krut. Že začel se je slabo, ko sem opazil da mi je pred nekaj denevi potekla registracija motorja :headbang:, tako da je obisk Grobnika odpadel. Ker sva bila z kolegom dogovorjena za izlet ga nisem mogel pustiti na cedilu, tako da sem tvegal in z neregistriranim otorjem odšel na krst Na Novo štifto.Dan pa se je nadaljeval še slabše. Na cesti Dvor - Kočevje se je nakaj pred nama smrtno ponesrečil motorist :( . Ko sva se pripeljala na kraj nesreče so šele postavljali varnostni trikotnik, policistov in rešica še ni bilo od nikoder. Tistega prizora ko je kos železa, ki je bil nekoč motor lezal pred razbitim kombijem, pod kombijem pa motorist ne bom pozabil do konca življenja.

Nato se do konca izleta ni godilo ni več pretresljivega, veliko srečo sem imel da me ob vseh policistih ni nobeden ustavil. Vse skupaj pa se je nabralo 250 km.

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans furca:

Ljubljana-Postojna-Koper-Umag(tuki dvo urno sončanje ter osvežitev v morju)-Novigrad(mislu it naprej do Poreča ampak sm se ubrnu pa šol nazaj kr me je začela bolet noga od prometnewacko.gif)-Umag-Koper-Postojna-Lj. Med potjo nazaj je blo kar nekaj postankov ker je bila bolečina vse bolj boleča. Jutr pa najbrž ponovim današnjo vajo!trance_43_wavetowel2.gif

Aja pozabu napisat kolk km! Cirka 350km

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans furca:

Ljubljana-Postojna-Koper-Umag(tuki dvo urno sončanje ter osvežitev v morju)-Novigrad(mislu it naprej do Poreča ampak sm se ubrnu pa šol nazaj kr me je začela bolet noga od prometnewacko.gif)-Umag-Koper-Postojna-Lj. Med potjo nazaj je blo kar nekaj postankov ker je bila bolečina vse bolj boleča. Jutr pa najbrž ponovim današnjo vajo!trance_43_wavetowel2.gif

Aja pozabu napisat kolk km! Cirka 350km

zakaj nis poklicu??

sva šla z kvasom isto na morje štartala sva ob 12.15 iz LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nis poklicu??

sva šla z kvasom isto na morje štartala sva ob 12.15 iz LJ

se nism spomnuwhistle.gif . Jutr grem najbrž spet ampak tk kt dans okol 10ih kr se morm pol popoldne učit!

Kam na morje sta pa šla. Jst na slo obalo ne zahajam (nism še nikol bil prov na slo plaži) skos HR. Drgač me pa za jutr tud vleče da bi šol na otok KRK

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nism spomnuwhistle.gif . Jutr grem najbrž spet ampak tk kt dans okol 10ih kr se morm pol popoldne učit!

Kam na morje sta pa šla. Jst na slo obalo ne zahajam (nism še nikol bil prov na slo plaži) skos HR. Drgač me pa za jutr tud vleče da bi šol na otok KRK

šla sva u portorož na sladoled :D pol pa nazaj prot domu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šla sva u portorož na sladoled :D pol pa nazaj prot domu

Odlično je blo ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredu eno ornh turo:

Vrhnika - Žiri - Idrija - Tolmin - Kobarid - Bovec - Vršič - Kranjska Gora - Korensko Sedlo - Beljak - Villacher Alpenstrasse - Beljak - Korensko Sedlo - Kranjska Gora - Jesenice - Radovljica - Kranj - Škofja Loka - Gorenja vas - Lučine - Horjul - Vrhnika

Skupaj: 385km

Še 2 utrinka:

post-12673-127472692435_thumb.jpg

post-12673-127472693256_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil syman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo, končno lahko dodam novo turco :)

Do danes sem bil čisto zaposlen z maturo, danes pa sem končno odpisal še fiziko, tako da sem si lahko brez skrbi privoščil krajši izlet :OK:. Štartal sem zaradi prej omenjene fizike šele ob pol 3. Najprej sem sem se hotel zapelja na Rogle, kjer že dolgo nisem bil, vendar sem se premislil in v Rimskih toplicah zavil proti Hrastniku, Trbovljam do Marije reke. Ovinki so še vedno čudoviti, malo me je zmotilo le nekaj kapelj dežja a sem imel srečo in za las upel dežju B). Po Marji reki se zavil proti Vranskem in Trojanam, kjer pa se žal nisem ustavil na krofih (moram na linijo pazit zdej ko se približuje morje in Zrče). V Trojanah se zavil proti Zagorju ob Savi, od koder sem imel namen obvozit Trbovlje in Zidani most skozi Podkum, vendar mi to nekako ni uspelo ker sem se kar naenkrat spet znašel v Trbovljah. Nazaj se nisem obračal ampak sem vdan v usodo krenil nazaj po isti poto po kateri sem prišel, s to spremembo, da sem moral prevozit še tisto cesto ki takoj za Boštanjem za Mokronog (supoer asvalt, in čudoviti ovinki).

Vse skupaj se je nabralo 210 km B), slika pa ni, ker sem fotoaparat pozabil doma.

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!